Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Дъното което искам да взема , но от характеристиките дъното не подържа моята рам памет има ли значение или да не го забелязвам иначе честотата я подържа това дъно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Plamen Sedlarski написа:

Дъното което искам да взема , но от характеристиките дъното не подържа моята рам памет има ли значение или да не го забелязвам иначе честотата я подържа това дъно!!!

Марка и модел на дъното както и марка и модел на РАМ паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и какъв процесор ще се слага и каква е целта на покупката? Също няма да е лошо да прочетеш правилата на форума и това:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно:https://www.asus.com/bg/Motherboards/ROG-STRIX-B250H-GAMING/

Рам:https://www.pazaruvaj.com/ram-pamet-c3577/samsung/8gb-ddr4-2400mhz-m378a1k43cb2-crc-p363587565/

И вижте вие , защото като се знам какво проверявам!!!

И ще се слага процесор i7 7700 и gtx 1070

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместими са:

https://www.asus.com/bg/Motherboards/ROG-STRIX-B250H-GAMING/specifications/

4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory

Все пак няма да е лошо да отговориш на другите ни въпроси, какъв процесор ще му слагаш, както и каква е целта на покупката и бюджета. Също някой от модераторите ако иска може да ти коригира и заглавието, че нищо не е ясно от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Съвместими са:

https://www.asus.com/bg/Motherboards/ROG-STRIX-B250H-GAMING/specifications/

4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory

Все пак няма да е лошо да отговориш на другите ни въпроси, какъв процесор ще му слагаш, както и каква е целта на покупката и бюджета. Също някой от модераторите ако иска може да ти коригира и заглавието, че нищо не е ясно от него.

Горе съм писал какъв супер пощен процесор ще слагам и видеокарта искам просто всичко да карам на макс при игрите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не съм видял. Все пак максимални настройки във всички игри със задоволителни кадри няма да можеш да постигнеш, не е ясно и каква ще е резолюцията, но да кажем, че в повечето игри ще можеш да увеличиш настройките на високи или максимални и 1080p резолюция с 50-60+ кадъра, вече според зависи. Паметта е с доста ниска честота, аз бих взел поне нещо около 3000 MHz и да са 2х8 GB, за да е по-висока производителността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Да, не съм видял. Все пак максимални настройки във всички игри със задоволителни кадри няма да можеш да постигнеш, не е ясно и каква ще е резолюцията, но да кажем, че в повечето игри ще можеш да увеличиш настройките на високи или максимални и 1080p резолюция с 50-60+ кадъра, вече според зависи. Паметта е с доста ниска честота, аз бих взел поне нещо около 3000 MHz и да са 2х8 GB, за да е по-висока производителността.

Аз имам 16 gb рам просто ти показвам едната плочка!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Plamen Sedlarski написа:

Аз имам 16 gb рам просто ти показвам едната плочка!!!

Какъв хардуер притежаваш сега?

Какви нови части си си харесал и на какви пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде

преди 14 минути, Raze написа:

Паметта е с доста ниска честота, аз бих взел поне нещо около 3000 MHz и да са 2х8 GB, за да е по-висока производителността.

Защо, да взима памет с по-висока честота, като дъното поддържа максимално памет до 2400 Mhz (според сайта производител)

Така, че сегашната памет, ще му свърши работа.

Ще трябва и дъното да смени ако иска да постави RAM с по-висока честота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми хардуера сега ми е-

Видео:GTX 1070 8GB 

Процесор:i7 7700 (4.20GHZ)

Рам:2x8 2400mhz 

HDD:1TB

SDD:256GB

Дъно сега новото:https://www.asus.com/bg/Motherboards/ROG-STRIX-B250H-GAMING/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Заменяш изгоряло дъно ли?

Сокета на процесора бяха се изкривили и 2-та слота за рамта не работиха изведнъж спряха !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Plamen Sedlarski написа:

Сокета на процесора бяха се изкривили и 2-та слота за рамта не работиха изведнъж спряха !!!

От нищото не може да се случи такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Plamen Sedlarski написа:

Сокета на процесора пиновете бяха се изкривили и 2-та слота за рамта не работиха изведнъж спряха !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Plamen Sedlarski написа:

Едното може да доведе до другото.

Друг път просто казвай каква е глобалната картина, за да е ясно и да не се разтягат излишни локуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Plamen Sedlarski написа:

Сокета на процесора пиновете бяха се изкривили

Защо ли не се учудвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, oic написа:

Къде

Защо, да взима памет с по-висока честота, като дъното поддържа максимално памет до 2400 Mhz (според сайта производител)

Така, че сегашната памет, ще му свърши работа.

Ще трябва и дъното да смени ако иска да постави RAM с по-висока честота.

Подвел съм се по XMP, но като гледам важи само за DDR4 до 2400 MHz:

Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го правя само да ме махне хардуерният бан по една игра Fortnite , иначе нямаше да сменям дъното!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Plamen Sedlarski написа:

Това го правя само да ме махне хардуерният бан по една игра Fortnite , иначе нямаше да сменям дъното!!!

А наясно ли си по какво точно са те блокирали хардуерно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Eми не само може да е по дъното!!!

преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Малко ми се струва огънат процесора съвсем малко дали ще работи правилно или само на мен ми се струва така!!!

60114154_709267016156785_295402490499694592_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо неогънато има ли изобщо в тая машина?

Препоръчвам ти да си вземеш дъно което е огънато по същия начин като процесора за да си пасват добре. Или пробвай да огънеш твоето сегашно - тогава дори хардуерния бан може да не го разпознава защото ще е по-криво от преди, и ще спестиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Plamen Sedlarski написа:

Eми не само може да е по дъното!!!

Нищо не каза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега как е работил? Какво и къде е огънато, снимка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Навършват се 171 години от рождението на Христо Ботев, един от най-великите български поети и революционери.
      стихове за Христо Ботев авторово  А.Х.Т. sekirata cekupama
      клип - 170 годишнина от рождението на Христо Ботев 06 януари 1848 .,Калофер
      загинал на 01 юни 1876 - Врачанска планина

• от Анита Х. Трифонова
      музика, текст, аранжимент, изпълнение А.Х.Т. моя песен за Васил Левски

• от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от Александър Банов
      Здравейте! Мислех да си купя рам памет за да обновя машината. Но проблема е, че не знам от къде или каква  точно. Трябва ми 4 Gb DDR3. Сегашната ми е  ADATA 4 Gb DDR3  1600 gb. Има ли значение или да купувам тая която ми падне.
  • Дарение

• Добави ново...