Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, Raze написа:

До сега как е работил? Какво и къде е огънато, снимка?

60114154_709267016156785_295402490499694592_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че се вижда нещо на снимката, а и не разбрахме:

преди 15 минути, Raze написа:

До сега как е работил?

и в момента работи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Не че се вижда нещо на снимката, а и не разбрахме:

и в момента работи ли?

Незнам , с ново дъно ще разберем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, дано да стане това с играта, въпреки че и мен много ме съмнява. Пробва ли преди това да смениш акаунта и интернет връзката/доставчика (IP адреса)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Аха, дано да стане това с играта, въпреки че и мен много ме съмнява. Пробва ли преди това да смениш акаунта и интернет връзката/доставчика (IP адреса)?

Сменял съм 50 акаунта даже и не става , смених доставчика направо нор рутер и пак не става, но това със процесора няма да прави проблем нали!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз така и не виждам къде, какво и колко е огънато, но ако до последно е работил не би трябвало да има проблеми. Пробва ли да смениш LAN картата на компютъра - външен WiFi адаптер или отделна LAN карта? Можело е да пробваш и ако имаш един android телефон да го закачиш през USB и да го ползваш за WiFi приемник или през мобилната му мрежа да тестваш. Едва ли играта има чак достъп да ти види серийния номер на дънната платка, не че не е невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Ами аз така и не виждам къде, какво и колко е огънато, но ако до последно е работил не би трябвало да има проблеми. Пробва ли да смениш LAN картата на компютъра - външен WiFi адаптер или отделна LAN карта? Можело е да пробваш и ако имаш един android телефон да го закачиш през USB и да го ползваш за WiFi приемник или през мобилната му мрежа да тестваш. Едва ли играта има чак достъп да ти види серийния номер на дънната платка, не че не е невъзможно.

Пробвах и през телефона и пак не става!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Навършват се 171 години от рождението на Христо Ботев, един от най-великите български поети и революционери.
      стихове за Христо Ботев авторово  А.Х.Т. sekirata cekupama
      клип - 170 годишнина от рождението на Христо Ботев 06 януари 1848 .,Калофер
      загинал на 01 юни 1876 - Врачанска планина

• от А.Х.Т. sekirata cekupama
      музика, текст, аранжимент, изпълнение А.Х.Т. моя песен за Васил Левски

• от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от Александър Банов
      Здравейте! Мислех да си купя рам памет за да обновя машината. Но проблема е, че не знам от къде или каква  точно. Трябва ми 4 Gb DDR3. Сегашната ми е  ADATA 4 Gb DDR3  1600 gb. Има ли значение или да купувам тая която ми падне.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване