Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно питане или по точно  съвет.... когато съм в хром и плейвам ютуб музика функцията multi stereo не работи... свирят само двете централни колони(дори на direct и  2 channel) ,но когато си пусна мп3ка от aimp player примерно работи мулти стереото....свирят всички 5 колони и баса... пробвах и през мозилата абсолютно същото е...и на 3те режима Direct,2 Channel и Multi stereo свирят само централните 2 колони...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС? Как е настроен звука, за колко говорителя? Как е свързан рисийвъра към компютъра? Няма ли опция да дублира стерео сигнала към задните колони или да го разпръсква през всички, когато е стерео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

звука е настроен за всички говорители 5+1 :)  със филмите всичко е ок(съраунд,долбита молбита всичко), с мп3ки фукнцията на ресивъра Multi stereo работи и звука се чува от абсолютно всички колони и баса,но в ютуба неиска ....гледах настройки в хрома но там такива неща няма...един вид функцията мулти стерео на ресивъра който разпръсква всичко в ютуба не бачка на нито един браузър ,а преди преинсталацията на уиндоуса работеше...преди бях с някав стар windows 10 enterpise 2015 ,сега съм с 10ка про от април 2018...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е във flash player. Не може да upstream-ва каналите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Проблемът е във flash player. Не може да upstream-ва каналите

ами уж сложих флаш плеър.... някаква алтернатива имам ли друга ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 минути, bartolomeo1 написа:

ами уж сложих флаш плеър

Четеш ли?

преди 3 минути, DarkEdge написа:

flash player. Не може да upstream-ва каналите

Тествай си браузъра с това:
https://www.axel-hahn.de/music/axels-songs/

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако самото устройство има опция да разпръсква стерео звука през всички говорители, не би трябвало да е от значение кой е източника - дали браузър или плеър. Така и не разбрахме кое как е свързано - аналогово или цифрово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Ако самото устройство има опция да разпръсква стерео звука през всички говорители, не би трябвало да е от значение кой е източника - дали браузър или плеър. Така и не разбрахме кое как е свързано - аналогово или цифрово.

всичко е вързано с hdmi 2.0 ...  с предният уиндоус нямах този проблем ,сега го имам..... тв-комп със hdmi 2.0 ,ресивър -комп пак с hdmi 2.0

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Четеш ли?

на предният уиндоус как можеше тогава ? аргументирай се ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде минава звука - през видеокарта или дънна платка? Повече информация за хардуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

От къде минава звука - през видеокарта или дънна платка? Повече информация за хардуера?

ТВ LG 55UK6470PLC +ресивър Sony Str DH590 + щайга с 4 ядрен дърт амд феном 8гб рам ддр3 и видео карта assus gtx 960 2gb(за да плейвам 4к филмите) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, рисийвъра директно ли е вързан с HDMI през видеокартата за звука или минава през телевизора първо? Да не би с предната инсталация да ти е бил настроен звука през HDMI на стерео и затова да си чувал звука през всички говорители, като се зададе от рисийвъра да го разпръсква? Разгледай какви опции ти дава в настройките за звука на windows и nvidia панела. Обновени ли са ти драйверите за видеокартата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как преди да ми е било на стерео защото гледам постоянно филми 5+1 :)  иначе видео картата е вързана към ресивъра, от ресивъра към hdmi arc на тв(абе както си му е реда абсолютно всичко) в контрол панела е избрано да е на 5+1 филмите си вървят както трябва .МП3ките работят на мулти стерео от всички колони + бас,но от тъпия ютуб все едно не работи функцията...който и от 3те вариант на ресивъра да избера Auto Direct, 2 Channel и Multi stereo(който ми трябва за там) звука идва само от 2те централни колони и дотам :) драйверите за видео картата са последните дръпнати от сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това дали ще помогне:

или това:

Виж и разни допълнителни настройки дали няма в настройките на windows за звука, в sound/playback имаш properties на устройството, виж и там в прозореца какви опции има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:

Виж това дали ще помогне:

или това:

Виж и разни допълнителни настройки дали няма в настройките на windows за звука, в sound/playback имаш properties на устройството, виж и там в прозореца какви опции има.

това със flags  го бях направил няма промяна...сега като се прибера ще пробвам и горното клипче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.