Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Въпросът ми е следният - как става така,че трети човек получава мейлите ми, знае кога ползвам месинджър, вайбър, уатс ъп , по колко време, вижда историята къде съм търсила, какво, макар че я трия и главно ползвам инкогнито режим? Не си въобразявам, самият той си го е признавал, но не знам как да го до докажа и как да се защитя. Сменям пароли, правя нови профили и въпреки това всичко знае, моля ви сериозно е, помогнете ми,ако можете, това е психопатско.

Как да се защитя, мисля, че следи и местоположението ми и е възможно да подслушва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможности много. Пробвай с преинсталация на PC-то и не отваряй файлове от този и онзи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакви доказателства предоставил ли ти е този "трети" човек или само така ти е казал? Щом има трети, кой е втория? За какво устройство става въпрос - примерно телефон, таблет, лаптоп...? Каква ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андроид,

Доказателствата са, че ми звъни и ми цитира съдържанието на мейла, час - кога съм влизала и съм писала, т.е. ползвала някое приложение

Трети ли написах , грешка, друг човек имах предвид, но това е без значение, телефонът ми е Самсунг Галакси А6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни заводките настройки на телефона и си сложи приложенията наново. Може да имаш някой keylogger скрит в андроида. Промени си и паролата на гугъл профила или направо си направи друг(през компютъра).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли някакво приложение без име или със странно име в списъка с приложенията в настройките ? Доколкото знам, подобни зловредни приложения се правят без икона. Но пак доколкото знам, няма как да го няма в списъка с приложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Firewall забрана на всичко, и започваш да разрешаваш приложенията едно по едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвате ли обща безжична мрежа с този човек ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, pavlovalilyana65 написа:

Въпросът ми е следният - как става така,че трети човек получава мейлите ми, знае кога ползвам месинджър, вайбър, уатс ъп , по колко време, вижда историята къде съм търсила, какво, макар че я трия и главно ползвам инкогнито режим?

Как да се защитя,

Не ти е лесно. Може би ако си намериш четвърти човек и той да ти подари нов телефон, а после да зарежеш третия и втория човек. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро четох някъде,че има някакви номера за достъп до телефона които ползват пробив през УатсАп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо което може и трябва да направите е да си смените паролите, на поща и приложенията които ползвате, след което да не разрешавате физически достъп до телефона си на този човек за да не се повтори отново всичко, като всичко това правите след като върнете фабрични настройки на телефона, ако има приложение като keylogger да се изтрие, но не е изключено същото да има инсталирано на компютър който ползвате и всичко което написах по - горе няма да има смисъл. Само вие знаете какви устройства ползвате и кой има физически достъп до тях. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...