Премини към съдържанието
stfuwtf

Link:FIFA 07 vs PES 6 Trailer

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Hамерих трейлъри за очакващите се FIFA 07 и PES 6 и затова реших да ги споделя с вас.Ето ги и тях:

Pro Evolution Soccer 6

PES 6 Gameplay Trailer

FIFA 07

FIFA 07 Gameplay Movie

И двете ми харесаха,но май клоня към FIFA 07.А Вие за кой сте?

Редактирано от backata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен повече ми харесва ПЕС6,но ще ги пробвам и двете cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първите 10 секунди на FIFA 07 ми направиха лошо впечатление. Вижте как, след като е извършено нарушението за дузпа вратарят се плъзга по терена! Да - не върви, не тича, а се плъзга - все едно играя на Nintendo с дискета :) След това дузпата се изпълнява, играчът уцелва греда и скача да направи добавка с глава, но О, небеса ! - той забива невероятен гол с... корем ;)

Не виждам големи промени от FIFA 06, но нека все пак да изчакаме цялата игра.

За PES 6 мога да кажа, че забелязвам развитие :clap: Играчите приличат на хора много повече от тези във FIFA, имат добро движение по терена и като цяло графиката е добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и обложката се зададе ама за ПС2 sad.gif

foto_171533_CAS.jpg

Аа ето я за ПС май :clap:

portadafifa07.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif Играл сам все възможни игри свързано по някакъв начин с футбола.. мога да твърдя ,че хората като мен на които през ръцете са минали над 1000 игре на тема Soccer .. сам малцина в бг!! ТО не бях "Теcмо soccer" .. или пък отвратителната класика Soccer 85 Fifa 94...Capitan Tsubasa... или пък да не цетирам всички заглавия !! Бях фен на FIFA докато един пич не донесе случайно FIFA 3 от тогава следя всяко свързано с това заглавие защото бях шашнат от детайлноста на тази игра наблягат на най малките детайли... няма един и същи удар няма шаблонност като във FIFA .... А гейм плея е удивителен дрибъла също толкова упростен и ваштевремено толкова съвършен! докато в FIFA 06 забелязах че има 4 бутона за дрибъл..ако броим посоките за управлението на играча!! че то човек се чуди да вкара ли гол или да види с кое копче .. какво се прави!!

Но явно FIFA усетиха ,че PES яко ги надминава по повечето показатели и веднага почнаха нахално да крадат елементи от PES ... мога да ви говоря с чесове за Плюсовете и минусите на тези игри но едвали някои ще си направи труда да прочете всичко което мога да напиша :P един пич беше написал в един форум PES : FIFA = SWE : BUL :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквам новата Фифа да бъде много по-раздвижена от предишната.Гледах един трейлър и видях дрибълите които можеш да правиш да избереш,как да го преминиш и прочие.

Очаквам играта с нетърпение biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз гледах,но като видях тоя как вкара гол с корем,явно пак ще е бъгава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз това видях.Да наистина бъгаво и как ще удариш топката с корем с такава скорост :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасна !!!

Ама кога ще ислизат Тиа двечките ?? имали вече дата ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото се сещам Fifa 07 ще излезе някъде на 27 Септември за PES6 не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междо другото почти успях да подкарам World_Soccer_Winning_Eleven_10_JPN_PS2DVD демек Pro Evolution Soccer 6 на PC с емулатор за PS2 ..трагнаха надписите , както му си е реда , но като тръгна интрото на играта ме изхвърляше от емулатора :offtopic_s: !! Някой друг да се е пробвал ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този трейлър е от ПЕС5 според мен. Същата графика, същия моушън физик, същите менюта за резултат и т.н., дори коментара е идентичен с петицата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Абе пичове излязла е ПЕС 6 за ПС !!! Е никои ли неможе да я намери да я качи в торент сайт!!!

Даже се продава за 44 Евро ;)

КО ЧАКАТЕ !!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;) Абе пичове излязла е ПЕС 6 за ПС !!! Е никои ли неможе да я намери да я качи в торент сайт!!!

Даже се продава за 44 Евро ;)

КО ЧАКАТЕ !!!!!!!

PES 6 излиза чак Октомври.

Редактирано от XtCrAvE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване