Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Ако обичате да четете български автори,

Харесайте PrettySassyGirl (http://www.facebook.com/prettysassygirlcom),

Участвайте в Играта и спечелете една от трите книги, предоставени лично

от писателя Веселин Стаменов.

Участието в 1.Тур приключва другият понеделник (20.май). Затова, побързайте!

Повече за играта, правилата и книгите, може да видите в сайта, тук:
http://prettysassygirl.com/2019/05/играта-3х3х3-1-тур/

prettySassyGirl_FB_igrata3x3x3-PSG – Копие.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли много участници в "играта"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Maleficient написа:

Има ли много участници в "играта"?

Здравейте.

Ами около тридесетина души (в 3 поста, се получиха нещата, вместо само 1)... мисля, че може да се видят в FB Страницата.
1.ви Тур е до 20. (на 21.чекваме участниците, и на 22. ще теглим 1 Награда)...

Така че, все още имате време да участвате.

Ако решите, да го направите, Успех!

ПП. 30 от около 200 харесали страницата (но се надяваме до 20-ти, поне още 10 да има... г.д. 2.5% е шанса да се изтегли всеки)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
    • от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Танц със саби.
      Една наградена поезия  -  споделено, анализ и критика от А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Павел Gaming
      Здравейте!Търся яки игри за Windows 10.Компютъра е мощен
    • от FSG FleX
      Здравейте от известно време съм се зарибил да играя fortnite и gta5 обаче усещам засичане и лек лаг защото fpsto от 140 стане 30 и след това стане пак на 100 140 
      Ето и частите на компютъра 
      Intel Core i3-3220 
      Nvidia GTX 750 1gb
      2 хард диска по 160 гб 
      8gb ram 
    • от tiara75
      Здравейте,
        Не мога да вляза във фейсбук акаунта си поради факта,че преди няколко дни  като опитах  да вляза във Фейсбук акаунта ми поиска код за проверка за сигурност , като отпред на екрана  беше изписан телефонния ми  номер за получаване,след това отдолу ми поиска  да напиша 6 цифрен код за потвърждение,който трябваше  да ми бъде изпратен като смс на телефона ,обаче такъв код не пристига  като смс на моя телефон, вече от няколко дни е така.Ще бъда  много благодарна,ако някой има повече информация за проблема.Също искам  да уточня,че преди известно време смс ми е идвал на телефона а сега не пристига,ще бъда много благодарна за мнения и съдействие.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.