Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, този телефон е на 3 дни и не мога да разбера дали това е проблем или може да се оправи от настройките :(

Виждат се приложенията като отпечатани на екрана.

60182543_440293316738870_6233075192445272064_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на проблем с дисплея, обърнете се към гаранционен сервиз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, AAUUXX написа:

Прилича на проблем с дисплея, обърнете се към гаранционен сервиз. 

По-скоро нормално състояние на този вид дисплей след продължително ползване.

Към NewbieBeard: активирай адаптивна яркост и си нагласи заспиването на някакъв кратък интервал - примерно 30 секунди. Сподели после впечатления. Ако няма промяна изгаси телефона за известно време(примерно час) и виж дали ще има промяна като вече трябва да си въвел предните настройки. Ако няма ефект можеш да се консултираш в сервиз.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Jorge написа:

По-скоро нормално състояние на този вид дисплей след продължително ползване.

Към NewbieBeard: активирай адаптивна яркост и си нагласи заспиването на някакъв кратък интервал - примерно 30 секунди. Сподели после впечатления. Ако няма промяна изгаси телефона за известно време(примерно час) и виж дали ще има промяна като вече трябва да си въвел предните настройки. Ако няма ефект можеш да се консултираш в сервиз. 

Успех!

За нов телефон на 3 дни? Направо си е за рекламация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Raze написа:

За нов телефон на 3 дни? Направо си е за рекламация!

Дръж ти OLED екран 3 дни без да го изключваш и виж какъв ще бъде ефекта. Погледни какво написах на Филипов и си вземи бележка!;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ще държи 3 дни светнат екрана и защо му е да го прави, като се отпечата така в повечето случай не се оправя с почивка, а със смяна на дисплея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Jorge написа:

Дръж ти OLED екран 3 дни без да го изключваш и виж какъв ще бъде ефекта. Погледни какво написах на Филипов и си вземи бележка!;)

Няма как да стане това за 3 дни, а телефона щом е на 3 дни е в гаранция, ако не е физически повреден, ще му го сменят с нов - такава е политиката на отхапаните ябълки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без подробности си упражняваш пръстите в/у клавиатурата. Чакаме отговор от създателя на темата. 

П.П. Нали знаеш, че само ''СИТИТЕ'' боравят с крайности?:D А аз си лягам, защото нямам нерви да чета глупостите на Матев.

Лека на всички!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

Кой ще държи 3 дни светнат екрана и защо му е да го прави, като се отпечата така в повечето случай не се оправя с почивка, а със смяна на дисплея. 

При Iphone X??? Да ти ева и умрелия телефон!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Как умрял телефон :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Как умрял телефон :D

Ами за телефон за 2400 лева на третия ден да ти умира дисплея и да го чакаш да си почива, за мен е безумие не е странно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ами за телефон за 2400 лева на третия ден да ти умира дисплея и да го чакаш да си почива, за мен е безумие не е странно.

И да го чакаш да почива полза няма, от това страдат всички OLED и Amoled екрани, така става  като седи на неподвижна картина дълго време при максимална подсветка, на времето се получаваше с плазмените телевизори нещо подобно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

И да го чакаш да почива полза няма, от това страдат всички OLED и Amoled екрани, така става  като седи на неподвижна картина дълго време при максимална подсветка, на времето се получаваше с плазмените телевизори нещо подобно. 

Чудесно?? Чак сега разбрах защо струва 2400 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно?? Чак сега разбрах защо струва 2400 лева. 

Цената я остви всичко е до това как се ползва, аз съм имал телефон на Самсунг с Amoled  екран и не съм имал проблеми за времето в което го ползвах, но никога на максимална подсветка не е бил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Цената я остви всичко е до това как се ползва, аз съм имал телефон на Самсунг с Amoled  екран и не съм имал проблеми за времето в което го ползвах, но никога на максимална подсветка не е бил. 

Е как да оставя цената. За 300 лева имам телефон дето прави същото и няма този проблем. Другото няма значение!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

При нагризана ябълка ко да очакваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как да оставя цената. За 300 лева имам телефон дето прави същото и няма този проблем. Другото няма значение!! 

Разбирам те, аз също се старая да не давам много пари за телефони, защото това за мен е най - лошата инвестиция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

При нагризана ябълка ко да очакваш?

Старите версии на ябълката си работят доста добре, но новите :tease2::tease2::tease2::tease2::tease2:

току-що, AAUUXX написа:

Разбирам те, аз също се старая да не давам много пари за телефони, защото това за мен е най - лошата инвестиция. 

Няма лошо да дадеш тези пари, но поне да има за какво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старите версии на ябълката си работят доста добре, но новите :tease2::tease2::tease2::tease2::tease2:

Старите бяха с IPS екрани 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Е ми нямаш си нагризана яббълка за 2400 лв и според гъзарите си бедняк хм..

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Старите бяха с IPS екрани 

И  не бяха сделани в Чайна май

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е ми нямаш си нагризана яббълка за 2400 лв и според гъзарите си бедняк хм..

Това приятелю се казва позьорство. Имаш телефон за 2400 лева но не знаеш за какво го имаш. Просто се хвалиш. Не прави нищо повече от телефон за 300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

И  не бяха сделани в Чайна май

Правиха се в Калифорния ама това беше преди мнооого години, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Това приятелю се казва позьорство. Имаш телефон за 2400 лева но не знаеш за какво го имаш. Просто се хвалиш. Не прави нищо повече от телефон за 300 лева.

Не че нещо, но и при Android Huawei P30 е цената е същата. Surface на майкрософт лаптопите са даже по-скъпи от macbook.

Това не е позьорство. Това е стандарта. Но не и за България. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Не че нещо, но и при Android Huawei P30 е цената е същата. Surface на майкрософт лаптопите са даже по-скъпи от macbook.

Това не е позьорство. Това е стандарта. Но не и за България. 

И за тази си цена не предлагат нищо. С какво се различават от телефон за 300 лева?? С нищо!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е бил демонстрационен в магазина и е седял нонстоп включен нищо чудно, че е прегоряла матрицата. И все пак и автора на темата ако се обади няма  да е лошо.

https://www.cultofmac.com/521531/iphone-x-display-beats-rivals-screen-burn-test/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване