Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Емил Костов написа:

И за тази си цена не предлагат нищо. С какво се различават от телефон за 300 лева?? С нищо!!

Не е така, предлага качествена изработка, най- новия хардуер към  момента, отличен софтуер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Ако телефона е бил демонстрационен в магазина и е седял нонстоп включен нищо чудно, че е прегоряла матрицата. И все пак и автора на темата ако се обади няма  да е лошо.

https://www.cultofmac.com/521531/iphone-x-display-beats-rivals-screen-burn-test/

Е стига глупости. Дори и демонстрационен той се изключва след 1-2 минути. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Е стига глупости. Дори и демонстрационен той се изключва след 1-2 минути. 

Някой ги остават и светят по цял ден 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не е така, предлага качествена изработка, най- новия хардуер към  момента, отличен софтуер. 

Ами аз разлика не виждам  В момента съм с телефон за 260 лева и върши същото като дараците за 3400 лева. Че даже те се чупят повече.

току-що, AAUUXX написа:

Някой ги остават и светят по цял ден 

Извини ме, но никъде няма демо телефон, който да свети цял ден. Работя в такава фирма така, че не ми се спори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ами аз разлика не виждам  В момента съм с телефон за 260 лева и върши същото като дараците за 3400 лева. Че даже те се чупят повече.

Че има разлика има, че тя не струва толкова колкото искат, неструва, но защо като нещо може да се продаде на по - висока цена да не бъде продадено на такава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Че има разлика има, че тя не струва толкова колкото искат, неструва, но защо като нещо може да се продаде на по - висока цена да не бъде продадено на такава. 

Не споря, вероятно е така, но аз не виждам тази разлика. За специалист може да е сериозно, но за обикновения потребител не е. Аз използвам евтин телефон и по дяволите той прави същото като 10 пъти по-скъпият му аналог. Разбираш ли, че нищо няма да ме убеди в противното. Да не говорим, че аз мога да си позволя да го ударя в земята и да се взема нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Извини ме, но никъде няма демо телефон, който да свети цял ден. Работя в такава фирма така, че не ми се спори.

Не говорим за мостра във витрината, а демонстрационен, такъв който всеки може да тества. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не говорим за мостра във витрината, а демонстрационен, такъв който всеки може да тества. 

Няма значение. Разбра ме какво искаш да кажа. Това, че телефон за 3000 лева не си оправдава цената. Марката няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е зареждан точно 2 пъти - в неделя и към 19:00...Ползван е само за разговори и Facebook + това 2 зареждания от неделя до днес, няма как да става въпрос за използване без никакво спиране!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека от мен и се извинявам на автора за спама и офтопика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, NewbieBeard написа:

Телефонът е зареждан точно 2 пъти - в неделя и към 19:00...Ползван е само за разговори и Facebook + това 2 зареждания от неделя до днес, няма как да става въпрос за използване без никакво спиране!

Ами подаваш рекламация и се възползваш от гаранцията. Това е решението.

току-що, AAUUXX написа:

Лека от мен и се извинявам на автора за спама 

Оффф а дано всички такъв спам да правят като тебе. Форумът ще стане къде къде по-добро място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Оффф а дано всички такъв спам да правят като тебе. Форумът ще стане къде къде по-добро място.

Редно е да се извиня, не всеки иска да чете в темата си странични неща, макар в случая да са свързани с темата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Редно е да се извиня, не всеки иска да чете в темата си странични неща, макар в случая да са свързани с темата 

Ще те бия. Къде изказа странични неща. Я се поразрови малко в темите за хардуер да видиш за какво става на въпрос!! Ама и ти си един. Ще го отдам на това че вече ти се спи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, NewbieBeard написа:

Обърни се към гаранцията си, явно дисплея е дефектен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, AAUUXX написа:

Правиха се в Калифорния ама това беше преди мнооого години, 

Именно де

преди 10 минути, AAUUXX написа:

Лека от мен и се извинявам на автора за спама и офтопика

Лека автора ако е хитър ще научи много от спама

преди 31 минути, Емил Костов написа:

Това приятелю се казва позьорство. Имаш телефон за 2400 лева но не знаеш за какво го имаш. Просто се хвалиш. Не прави нищо повече от телефон за 300 лева.

Това го знам  обясни го на гъзарите не на мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно очаквано за AMOLED/OLED дисплей. Всички знаем достойнствата на този тип технологии, но малко се говори за техните доволно големи недостатъци. Като изключим, че са доста скъпи в производство, тези дисплеи са и доста по-ненадеждни, в сравнение с IPS-LCD. Най-често деградират сините субпиксели, заради технологичните си особености, и по тази причина производителите ползват някои трикчета, чрез които пикселите да деградират равномерно и на пръв поглед проблемите с дисплея да не са видими. Примерно при LG сините субпиксели са 2 пъти повече от зелените и червените, но сините светят с яркост 50% ,по този начин животът им се удължава. Има и други средства като "Пикселшифтинг" или иначе казано през определено време картината се измества с 1 пиксел, когато дисплея дълго време показва една и съща картина. Да се забележи това на око е невъзможно, но го има. Благодарение на подобни трикчета производителите успяват да удължат живота на тези доволно ненадеждни и проблеми дисплеи. Също така много заводски брак има от тези дисплеи, както и доволно често отиват за гаранционни ремонти. При падане също Amoled/Oled дисплеите по-често излизат от строя, в сравнение с IPS-LCD. Та мисълта ми е, че тук нещата не опират до марка, а до технология на този тип дисплеи. Обичайно най-скъпите устройства са с AMOLED/OLED дисплеи, това са скъпи телефони, но скъп не означава обезателно качествен. При телефон за 300лв. с най-елементарен IPS дисплей, шанса да възникне проблем е доста по-нисък, заради особеностите на технологията. На снимката по-горе на мен ми изглежда баш като проблем със самия дисплей и си е за ремонт телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е даден в гаранционен сервиз (пиша това за хора, на които може да им е интересно какво се е случило ) и сигурно ще бъде сменен с чисто нов!
Доколкото до хората, които казаха, че може да е бил използван за демонтрация (тези апарати не се продават) и "животът" на батерията беше на 100%, което значи, че е чисто нов :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване