Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Вчера както си записваше флашката заби. Изкарах я и след това файловете които се бяха записали ги чете. Не може да записва нови файлове, макар, че заетото пространство е 1Gb , а флашката е 128Gb. При опит да е форматирам - зависва. Тествах я с няколко програми за тестове на флашки. При всички четенето е без проблем за целия обем на флашката, а за запис - моментална грешка. Проблема ми е, че е зает е 1Gb, а останалите 118Gb стоят свободни. Подозирам, че е дефектирал контролера на флашката, ако някой може да ми помогне със съвет ще бъда благодарен. 

Флашката е чисто нова и е USB 3.0.  Когато я купих и направих тестове и всичко беше наред. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да я форматираш с този инструмент. Ако и с него не става отива за боклука? И ако не е тайна за колко пари си я взел и откъде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взел съм я от Китай за 20 лв. Марката е Eaget F90. Имам още две от същия обем и няколко по-малки от същата марка и нямам проблем с тях.

Сега ще пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Пробвай да я форматираш с този инструмент. Ако и с него не става отива за боклука? И ако не е тайна за колко пари си я взел и откъде?

Емо! Това, което го пита, той трябваще да започне поста си с него. Което от своя страна ни кара да мислим, че флашката му е китайска и струва някой долар. Дано не излезе  че е някой, който като много се е набутал със голям обем флашка за жълти стотинки. Нищо лично и към двама Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

Емо! Това, което го пита, той трябваще да започне поста си с него. Което от своя страна ни кара да мислим, че флашката му е китайска и струва някой долар. Дано не излезе  че е някой, който като много се е набутал със голям обем флашка за жълти стотинки. Нищо лично и към двама Ви!

Поздрави и на теб Стеф! Ами чакаме отговор да видим!!

преди 15 минути, cven написа:

Взел съм я от Китай за 20 лв. Марката е Eaget F90. Имам още две от същия обем и няколко по-малки от същата марка и нямам проблем с тях.

Сега ще пробвам.

20 лева 128 гигабайта. Няма как да стане. Честито. Излъгали са те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Поздрави и на теб Стеф! Ами чакаме отговор да видим!!

20 лева 128 гигабайта. Няма как да стане. Честито. Излъгали са те.

Flashka EAGET F90 128Gb.jpg

Значи китайците са излъгали и софтуера ! Пичове не съм бунак ! За да отсея излишни анализи за пазаруването от Китай Ви писах че имам много китайски флашки които работят перфектно . Снимката е на флашката с проблема естествено правен при получаване на стоката ! Просто исках съвет ! Между другото наскоро си купих SAMSUNG 64Gb microSD за 5 usd пращам ви теста на втората снимка . Има и такива цени в Алито при ползване на купони повярвайте ми .Имам 4 samsunga които работят перфектно в Canon SX50 HS но стига че заприлича на реклама ! Утре ще пробвам софтуера на HP . Благодаря за линка а за парите ще кажа че китайците възстановяват парите много по бързо и лесно от бг фирмите така че не ме мислете ! Приятна вечер !

SAMSUNG 64Gb - 1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма лошо. Продължавай да вярваш в светлото бъдеще. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...