Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Моля предложете конфигурация.

Става дума само за компютъра без мишки, клавиатури и монитор. Ще се купуват допълнително.

Компа ще се ползва за най-вече за игри и филми и музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв монитор ще комбинираш системата?

Какви игри ще се играят, на какви настройки, ще се споделя ли играта online?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора те първа ще се купува отделно.

А какви игри ще се играят: по актуални, сингъл, мулти и некоя онлайн. 

За настройките за тези пари няма как да са на макс предполагам затова ще са средни 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам пак - новия монитор с каква резолюция и честота на опресняване ще е? Ще поддържа ли видео карти на AMD/nVIDIA?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това  не съм го обмислил още. Май ще трябва да избирете и монитор. Размера да е 22 инча около 300 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

22" не е ли малко вече :)

Виж сега ти се е паднало да си вземаш нова техника - иди огледай кое как ти е като размер, резолюция и ако трябва наистина да се избере и монитор (все пак той е важна част от цялото изживяване, а и може да се ползва и за следващата ти система).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

парите са ограничени до около 2000лв за всичко. Комп+ монитор+мишка+клавиатура

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво може да бъде купено за тези пари - количка, разбира се има много други варианти.

Колко бързаш с покупката?

Употребявани компоненти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Тези дни ще се трябва да се вземе. Нямам много време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка, че в горната бях забравил да сложа захранване.

преди 4 минути, hjhj написа:

Lpool  благодаря ти.

А какво ще кажете за тези предложения.

Линк 1

Линк 2

Не ти препоръчвам да взимаш готова конфигурация, защото за същите пари ще си купиш по-качествени компоненти.Фирмата от която съм ти дал линка, сглобява безплатно със закупени от тях компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Lpool написа:

Не ти препоръчвам да взимаш готова конфигурация, защото за същите пари ще си купиш по-качествени компоненти.Фирмата от която съм ти дал линка, сглобява безплатно със закупени от тях компоненти.

Ясно. То и аз така мислех да не е готова 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно уточнение - ако смяташ да клокваш видеото и процесора, смени захранването с това или с вариант 1 и вариант 2, само че са от друг сайт .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@hjhj

Аз бих се въздържал от закупуването на видео картата. Цената е необичайно ниска и със сигурност има причина за това. До вчера най-ниската цена на GS модела в Европа (Mindfactory) беше 460 eвро (линк), а обикновения модел също буквално до вчера беше с цена 419 евро (линк). Със сигурност не е нещо дребно като ''bulk'' окомплектовка.

От S12II/M12 II въобще не трябв да са ти в обсега, особено ако може да намериш Focus Gold, Focus Plus Gold на сходна или същата цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Inno написа:

@hjhj

Аз бих се въздържал от закупуването на видео картата. Цената е необичайно ниска и със сигурност има причина за това. До вчера най-ниската цена на GS модела в Европа (Mindfactory) беше 460 eвро (линк), а обикновения модел също буквално до вчера беше с цена 419 евро (линк). Със сигурност не е нещо дребно като ''bulk'' окомплектовка.

Нищо и няма на видео картата.В сряда взех конфигурация на приятел с нея, само че от друг сайт.Понякога се случва и в България да е по-евтино от чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lpool написа:

Нищо и няма на видео картата.В сряда взех конфигурация на приятел с нея, само че от друг сайт.Понякога се случва и в България да е по-евтино от чужбина.

Би ли споделил какъв е моделния номер ? И двете версии са необичайно евтини в България и моделния номер на по-евтината (поне от Pazaruaj) не съвпада със моделния номер от на тази, която намирам в Европа.

Според мен на 100% има уловка, защото цената е необичайно ниска като за 1070Ti. Според мен картите, който се продават в страната са refurbished/b-grade. В Румения и Гърция не виждам 1070Ti на такива цени. 

п.с. Изглежда съм се объркал за моделния номер, гледал съм 1070 без Ti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся гейминг компютър за около 1800 лв. Монитора също не съм го избрал до 300 лв. Моля за помощ, че ваканцията започва!!!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roujin Z написа:

И на мен ми харесва крайната комбинация. Имам два въпроса:

Дали ги сглобяват във Варио комбинацията?

Мога ли да сменя кутията с друга и какво да гледам? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяват но искат 40 лв.

Може. Ако говорим за бюджетна като избраната няма какво толкова да и се гледа.

В случая се продава с 2 вентилатора което е достатъчно за въздушен поток.

Ако избереш с по-малко (пише си) ще се наложи покупка отделно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...