Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здр.

Хора значи инсталирах си apache имам и домеин , но за жалост само иусери от моита мрежа могат да влизат в саита...

На останалите им пише :

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

Моля някои ако знае как мога да оправя това да пише sad.gif

Edit : http://lineage2.strangled.net

Редактирано от sharpshoot3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Най вероятно IP-то ти не е реално. За реално IP ще трябва да се свържеш с доставчика си на интернет, но имай в предвид, че ще ти искат пари.

Редактирано от servi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

195.34.118.172 ??

Ip-то ми е реално малко ли съм се занимавал със сървари на цс и други глупости

Без реало ИП сървър на цс не можеш да подкараш !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитай интернет доставчика ти дали ти е отворен порт 80 :)

ако не е да го отворят и всико ще е наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Попитай интернет доставчика ти дали ти е отворен порт 80 :clap:

ако не е да го отворят и всико ще е наред

Има и такъв вариант...нищо не се знае... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hostname: 195.34.118.172

Country Name: Bulgaria

Region: 61

Region Name: Varna

ISP: Spectrum NET

IP-то си е реално. Щом не се вижда извън мрежата значи порта 80 за apache от firewall-a на rooter-a не е отворен :)

Свържи се с доставчика си. Но да имаш предвид че голяма вероятност може би няма да ти я отворят. Или може и да ти искат пари.

успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да видим ...

аС:здрасти

доставчик:здр

аС:абе Миро отворен ли ми е порт 80?

доставчик:амм да винаги е отворен

аС:а имам ли си реално ИП?

доставчик:eстествено

Ами сега !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми значи проблема е в твоя комп. Т.е. ако имаш инсталиран фиревалл на компа може би там ти я блокира порта. Или ако ти в активиран фиревалла на Win-XP...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен трейса спира на spnet2ai1.leased.triada.bg (212.50.29.233) ... говори с доставчика ти да провери дали машината преди тази (212.50.29.233) не блокира нещо. А друг вариант е да смениш порта на самия сървър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали казваш че като пробваш сървъра от пц от външна мрежа ти праи проблем. Та ако е така виж дали настройките на браузъра на това пц е в ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажа отново и много се надявам някои да може да го отправи значи :

Реално ИП

Доставчика ми е пич и половина и не зима пари за нищо ( даже ми пусна нет на 2та компа с 1 кинти това вече 3та година с него)

Тои ми каза че порта е отворен

И всички потребители от моита мрежа отварят това

за останалите пише това :

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

Click the Refresh button, or try again later.

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

To check your connection settings, click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Connections tab, click Settings. The settings should match those provided by your local area network (LAN) administrator or Internet service provider (ISP).

See if your Internet connection settings are being detected. You can set Microsoft Windows to examine your network and automatically discover network connection settings (if your network administrator has enabled this setting).

Click the Tools menu, and then click Internet Options.

On the Connections tab, click LAN Settings.

Select Automatically detect settings, and then click OK.

Some sites require 128-bit connection security. Click the Help menu and then click About Internet Explorer to determine what strength security you have installed.

If you are trying to reach a secure site, make sure your Security settings can support it. Click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Advanced tab, scroll to the Security section and check settings for SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.

Click the Back button to try another link.

Това е всичко!!!

By the way

При мен трейса спира на spnet2ai1.leased.triada.bg (212.50.29.233) ... говори с доставчика ти да провери дали машината преди тази (212.50.29.233) не блокира нещо. А друг вариант е да смениш порта на самия сървър

Това не го разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сигурен ли си, че ти е реално IP-то... Може би има нещо объркано в настройките на рутерите на доставчика ти и твоето IP да не е достъпно отвън.

И някакви други освен порт 80 отворени ли са ти за достъп отвън (например ping)? С traceroute наистина не се виждаш в момента:

....

7 spectur (217.18.241.194) 36 bytes to 192.168.1.2 3.310 ms 12.582 ms 3.601 ms

8 spnet2ai1.leased.triada.bg (212.50.29.233) 36 bytes to 192.168.1.2 15.361 ms 12.095 ms 12.611 ms

9 * * *

10 * * *

11 * * *

12 * * *

13 * * *

....

Което или е защото някакъв firewall реже трафика, или IP-то напрактика не ти е публично, щом никой не може да го достъпва отвън sad.gif Има ли някой друг потребител от твоята мрежа с публичо IP и как стоят нещата при него?

BTW - с каква операционна система си и сигурен ли си, че нямаш инсталиран някакъв firewall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...