Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

y33

Компютъра не разпознава телефона

Препоръчан отговор

Здравейте, преди време купих, Xiaomi mi a2.При първата връзкана компа/ win 10/сUSB  всичко беше нормално (появи се като ново устройство, можех да избира от компа различни режими, в експлорераго иаше.След известно време реших да прехвърля файл на телефона, сепояви проблема.Win инсталира драъвер SDM660-MTP, в девайс менажера е с чуденка като неразпознато устройство, в експлорераго няма.Четох много в ннета и разбрах че от менюто на телефона ако прещракам няколко пъти различните режими , телефона ще се появи в експлорера.Така и стана.Яд ме е че компа при връзка с кабела не го разпознава.Прочетох че седължало и на проблем на медиа плеъра.Преинсталирахго, няма промяна.Изпълних един SFC с опцияза възстановявяне на повредени файлове.Имаше един развален файл и уиндовсго поправи.След товаизпълних пак SFC и нямаше повече грашки всичко беше наред.Когато го управлявам връзката от телефона вдевайс менажера телефона се появява симето си в девайс менажера с иметоси като преносимо устройство.На друг компютър всичко е нормално.Някой може ли дапомогне , какво може да се направи ,още при първото връзване с телефона веднага да се появи като разпознато устройство.Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от телефона цъкаш на режим споделяне на данни, след като го свържеш с кабела към компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

А от телефона цъкаш на режим споделяне на данни, след като го свържеш с кабела към компютъра?

Да, и всичко е нормално.Отначало мислех че драйвера на компа не този който трябва но така като работи драйвера е същия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и ? Значи имаш достъп до паметта на телефона и можеш да качваш и сваляш файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина е така ама не е нормално компа да не разпознае телефона при първо свързване.Желателно е да каже веднага че е ми а2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, y33 написа:

Да наистина е така ама не е нормално компа да не разпознае телефона при първо свързване.Желателно е да каже веднага че е ми а2

Смени кабела като за начало, защото може да е повреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Е и ? Значи имаш достъп до паметта на телефона и можеш да качваш и сваляш файлове.

преди 37 минути, Емил Костов написа:

Смени кабела като за начало, защото може да е повреден.

ще го сменя но според мен не е това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, y33 написа:

ще го сменя но според мен не е това

Ами тествай връзката и на друг компютър. Така ще се елиминират проблемите един по един. Иначе се гадае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...