Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

търси се бюджетен вариант на машина 2ра употреба, с гаранция, която по възможност да върви в комплект с лицензирани Windows/Office (стига добавеният софтуер да е на разумна цена). Предполагам могат да се намерят машини до към 400-500лв?

Машината няма да се ползва за сложни обработки, а за стандартното браузване и офис приложения. Вероятно на някои колеги от форума ще им се стори лесна задача, но тъй като нямам опит с техниката 2ра употреба, предпочитам да попитам и да получа компетентни отговори и препоръки за място за закупуване и конкретни машини, просто съм от хората, които знаят какво могат и какво не и съответно кога трябва да потърсят помощ.

Ще съм благодарен на всички отзовали се.

Поздрави!smile.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Чак толкова пари, за компютър предимно за браузване и офис приложения - няма нужда.

Аз съм с този компютър, и съм предоволен. 

http://alphacom-bg.com/product/1524/fujitsu-e920-sff-g3220-4gb-500gb.html

Добавих му още 4 гигабайта Рам. Машинката работи много добре!

С една година гаранция са, и ако добавиш лицензиран Windows 10 Home цената се качва амо с 36лв.

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените на офис пакета са по-високи от цената на компютъра:

https://www.pcstore.bg/bg/softuer-igri/microsoft-office.html

"Евтиния" лиценз от 139 лева за бизнес пакета е за 1 година само. По-добре си инсталирай безплатния вариант open office, дори не е нужно да даваш пари за windows, може спокойно да се ползва някоя linux дистрибуция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен:

http://alphacom-bg.com/product/1525/bluechip-businessline-m-tower-i5-4590-8gb-500gb.html

За лиценза на ОС и Офис пакета е желателно да се обърнете към Николай Генков - собственик на фирмата с посочен телефон на страницата - най долу

http://alphacom-bg.com/category/229/windows-10-refurbished-program.html 

Успех от мен и приятни почивни дни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лицензиран Windows - търси безплатен. От много време доверието в М$ умря и поради тази причина в момента задължават купувачите да плащат на М$ със закупуването на хардуера. Имам лепенка със сериен номер за Windows 7 Pro (никога не го използвах). Също имам и платен Windows 10 Home, който се наложи да "свържа" с акаунта ми в M$, щото видиш ли лицензът бил за един комп и като съм си бил купил друг трябвало пак да закупувам. Ама като "велик бонус от М$", щото много ме "обичат" - награда. Някакъв вид "онлайн" акаунт, дето ставал за всички компове (ест публичен). Сиреч, потребителското ми име и паролата ми за сайта на M$ са същите като за ОС. За трафика - да не говоря. Не те познавам, не те мразя, нищо лошо не си ми направил, ама ако си мазохист - имам нещо за теб.

1. Снимка на стикера за Windows 7 Pro - после ти се оправяш дали ще търсиш заразяване на системата (викат му безплатно обновяване до Windows 10) или ще си го ползваш така.

2. Имам и платен сериен номер за Windows 10 Home - вирус/адуеър/спайуеър/RAT. В смисъл, към M$ е. Купих го, ползвах половин година и пуснаха ъпдейт, който прави компа ми неизползваем. Пробвах да инсталирам Уин 10 на друг комп (все пак го платих) - греда. лицензът бил само за моя комп, ама "надеждата" била "онлайн" акаунт - добре. Та, сега мога да си използвам лиценза на всеки комп, стига да се логвам в ОС с потребителското ми име и паролата ми от сайта на М$ . Та.. Дано да ме разбереш правилно.. Сега ще погледна дали и как евентуално да си сменя пощата. Също, и снимките ми, които се "самокачиха" в сайта на М$ след като си закачих външното SSD към прясноинсталирания Windows 10. Та, сега си ги имам в "облака на M$". С кеф ще ги изрина и ще ти дам паролата за пощата.

Просто ти размисли и разсъди дали си готов. Пак ти казвам, не си ми враг, не те познавам, ще дам възможност. За мен не е проблем да дам възможност на непознати за мен и теб хора да те маниполират, контролират и следят. Щом ти си щастлив с неща, които аз не ползвам - добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...