Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, играта вървеше без проблем под 7-цата, а сега замръзва за по 3-4 секунди на произволен принцип. Последни дръвца, липсват бацили. Win 10 Home,версия 1809.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Eclipse2G написа:

Здравейте, играта вървеше без проблем под 7-цата, а сега замръзва за по 3-4 секунди на произволен принцип. Последни дръвца, липсват бацили. Win 10 Home,версия 1809.

Зимата идва ... (макар, че този проблем го решиха вече в S08E03).

Нещо за каручката да кажеш? Дръвцата да не са зелени, а Experience сложи ли го, ако да пробвай да го махнеш. Телеметрия това онова също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на прекия път на играта - Свойства - Съвместимост - Маркирате отметката "Стартирайте тази програма в режим на съвместимост с:" след това избирате Windows Xp SP3. Кликвате бутон "Приложи" за да се запаметят промените и би трябвало играта да върви без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Soviet Soldier написа:

Десен бутон на прекия път на играта - Свойства - Съвместимост - Маркирате отметката "Стартирайте тази програма в режим на съвместимост с:" след това избирате Windows Xp SP3. Кликвате бутон "Приложи" за да се запаметят промените и би трябвало играта да върви без проблем.

Пробвах-нищо.

току-що, plamen_petrov_80 написа:

Зимата идва ... (макар, че този проблем го решиха вече в S08E03).

Нещо за каручката да кажеш? Дръвцата да не са зелени, а Experience сложи ли го, ако да пробвай да го махнеш. Телеметрия това онова също.

Каручката е чук. Дръвцата са тамън. Experience не съм го слагал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на каква резолюция, с какви кадри върви ?  Какъв точно 1.6 ?

Има ли "товарачи" на заден план като противовирусни и потоко-телячи ?

Ето този CS 1.6 е доста готин:

:offtopic_s:

Чудя се специално в България кой е по-популярен - 1.6 или GO ?

Май GO! откакто стана безплатен имам чувството че в такива частни (не -официални) сървъри кажи - речи всички са чийтърчета, визирам конкретно един БГ сървър... пък иначе доколкото си спомням е запазен само за играчи с "Първостепенен статус" - купен или придобит след достигане на Лейтенант ранк 21... :lol6:

Все пак не мога да споделя някакви лични кой знае какви наблюдения, тъй като аз от едва Януари играя GO.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Freem@n написа:

Чудя се специално в България кой е по-популярен - 1.6 или GO ?

Май GO! откакто стана безплатен имам чувството че в такива частни (не -официални) сървъри кажи - речи всички са чийтърчета, визирам конкретно един БГ сървър... пък иначе доколкото си спомням е запазен само за играчи с "Първостепенен статус" - купен или придобит след достигане на Лейтенант ранк 21... :lol6:

Все пак не мога да споделя някакви лични кой знае какви наблюдения, тъй като аз от едва Януари играя GO.

CS Go стана противна с тия чикиджийски скинове. 1.6 върви с някви си 60-70 кадъра и отведнъж всичко замръзва, а звука повтаря един и същи звук. Антивирусна има, но тя няма нищо общо с проблема. Резолюцията е 1280х720.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Freem@n написа:

И с тая версия блокира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Teodor1337 написа:

Maybe it is time to switch to CS:GO 🤔

Не ме кефи толкова. 1.6 си е олд скуул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Eclipse2G написа:

Не ме кефи толкова. 1.6 си е олд скуул.

CS Source работи на Windows 10 без проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...