Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Първо извинявам се, ако темата не е за тук! Моя приятелка ме помоли да по разпитам в някой форум, проблема е следният. Тя си направи татус на 4 майна дясната китка , той започна да се бели в четвъртък първата седмица след направата му. Забелязахме обаче, че в горната част изглежда като изтрит и тя се притеснява, така изглежда, защото се бели ли или защото мастилото не е хванало и трябва да се повтори и пита дали е възможно от беленето да е да си върне цвета след като заздравее? Ако някой е имал такъв проблем нека помогне , ако може съвет или да каже при него как е било, прикачвам снимки от първи ден и след като забелязахме това

Първи ден

http://prikachi.com/images.php?images/336/9560336B.jpg

Това е от преди седмица

http://prikachi.com/images.php?images/695/9566695P.jpg

PS Като го е гледала тия дни каза , че на места където е изглеждал много блед сега цвета е станал по тъмен, но е притеснена защо е така

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам татуировки,но ако имах такъв проблем,бих се обърнал към майстора дето е правил татуировката за консултация!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, ivan_pop написа:

Аз нямам татуировки,но ако имах такъв проблем,бих се обърнал към майстора дето е правил татуировката за консултация!

Говорила е с човека и той и е казал, че е в процес на зарастване и сега не може да каже нищо и като спре да се бели да отиде да я види и ако трябва ще я повтори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да не би да си Ивончето, дъщерята на Анелия? Че и имате една и съща рождена дата.

Ако си, да ти кажа нещо.

Ивонче, не ми харесва по какъв път вървиш, казвам ти го най - добронамерено, като фенка на майка ти. Майка ти е страхотна певица, талантлива, харизматична, красива и добра, но не съм и си помисляла, че ще бъде твърде либерална майка и ще ти позволява толкова много неща.............

Имам племенница, с която сте почти връстнички. Неприятно ми е, че от малко, следко, симпатично и добро момиченце си станала една разглезена млада дама, която бърза да порасне. Аз постоянно повтарям на моята девойка, че има време за всичко. Много ми е тъжно да те гледам как си се обезобразила, колко зле изглеждаш. Всички фенове на майка ти сме си представяли как, като пораснеш, ще станеш същата естествена и чаровна красавица като нея. Тъжно е, че вместо да учиш и да се развиваш, ти наблягаш на външнния вид, а, повярвай ми, той не е всичко в живота. Има време за всичко - да учиш, да излизаш с приятели, да се влюбиш, да се гримираш ш да правиш разни неща. Тъжно е, че не взе добър пример от Симона - тя не си позволи да се обезобрази и да се държи като глезла. На всичките тези снимки с големите устни изглеждаш ужасно и нефотогенично. Устните и гърдите си ги увеличават жени, които имат комплекс за малоценност или просто сляпо следваш моди. Нямаше да си толков негативно обсъждана, ако не беше си увеличила устните. Както и ако не ходеше по дискотеки. Има законов вечерен час, който явно майка ти не спазва. Преди години, когато Глория беше записала празничната си коледна програма, разбрахме, че дуета със Симона "Моята първа награда", са го заснели първи, през деня,  в една дискотека, именно заради вечерния час. С тази постъпка Глория ни се издигна много в очите н нас, феновете на поп-фолка.

Разбирам, че искаш да бъдеш харесвана и обичана, но, повярвай ми, ако беше с естествена визия, учеше и се стараеше да си добро момиче за пример, щеше да бъдеш много по - харесвана. До днес никой не се е присмял на визиите и поведението на Симона. Има време и ти да ходиш по дискотеки. Тъжно ми е, че не учиш и молиш точно тук за помощ по домашни, а уж учиш в елитно училище. Моята сладурка още не ходи по дискотеки, но няма и нужда, пак си има приятели и е щастлива (но е с вечно забит нос в смартофона си, вече не знам кой пореден е и всеки път се карам със сестра ми за това, че я глезят откъм технологии. Е, не съм казала, че и Симона не е безгрешна - щях да падна, когато в едно интервю Глория разказа, как Симона, едва второкласничка, иска да има мобилен телефон, защото целия и клас имали! Във втори клас!И до днес не приемам на деца но 4 клас да им се купуват телефони, просто защото не могат да ги пазят, а парите не падат от дърветата.

Моят съвет е да наблегнеш на ученето, защото рано или късно тези знания ще ти трябват. Нали не искаш някой ден да те поканят в "Стани богат" и да се изложиш и да станеш за смях? Не навсякъде ще те вземат на работа, само защото имаш известни родители ли определена визия.  Трябват знания и умения. Иначе ще станеш част от лесно манипулируеми хора, ожеш да станеш жертва на измами и какво ли още не. Затова учи.

Дискотеките няма да избягат, ще те чакат.

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ти имаш ли 18 години 

и имаш ли си гадже

• Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Yvan Sergeеv написа:

а ти имаш ли 18 години 

и имаш ли си гадже

Ванка!

Насочи се към някоя "баба" и веднага ще ти се отвори парашута! Има и с татуси по тях от бившия СОЦ!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Колев60 написа:

Има и с татуси по тях от бившия СОЦ!

хрънътъ пръи борбъть 

:inlove1:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ivon Dineva написа:

Това е от преди седмица

Ебати как е избил туша 0.о
Ще повтаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питате мен, щом има притеснения и съмнение за инфекция или алергична реакция, най-добре е да се иде на лекар. 

П.С. Половината участници в тая тема, май са забравили правилата на този форум. Спамите темата с всичко друго, но не и по същество. Съобразявайте се малко, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Soviet Soldier написа:

Ако питате мен, щом има притеснения и съмнение за инфекция или алергична реакция, най-добре е да се иде на лекар. 

Нито изглежда инфектирана,нито алергична реакция-ако бе така щеше да е подута и зачервена до безобразие.
Просто самото място е мн финно и явно татуиста не е натискал прекалено,затова избива туша.
Иначе спам да искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Soviet Soldier написа:

П.С. Половината участници в тая тема, май са забравили правилата на този форум. Спамите темата с всичко друго, но не и по същество. Съобразявайте се малко, моля!

Не е инфекция нито е алергична реакция, момичето отиде , направиха и я , нито я сърбеше както казаха , че може да се случи, нито беше зачервена, нито подута , направиха я , започна да се бели и това се получи ,ще и предам да отидат да я повторят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ме прощават всички татуирани, но за мен, да си нашариш чудесното тяло, което Господ ти е дал, с разни дивотии, е чиста форма на някаква лудост. Никога не бих го направил!

• Харесва ми 4
  • Ядосан 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B3M2W0 написа:

Да ме прощават всички татуирани, но за мен, да си нашариш чудесното тяло, което Господ ти е дал, с разни дивотии, е чиста форма на някаква лудост. Никога не бих го направил!

Айде по-полека деде.
Решили сме нашарили сме се-пък и става въпрос за съвсем скромна и малка татуировка.
Та,като не сте се нашарили спестете коментарите ;)

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Васето написа:

спестете коментарите

Къде и какво ще коментирам не е твоя работа. Колкото за татуировките-тялото си е ваше, правете си го каквото искате. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B3M2W0 написа:

Къде и какво ще коментирам не е твоя работа. Колкото за татуировките-тялото си е ваше, правете си го каквото искате. 

Моля?
В момента коментираш нещо което е моя работа!
Хайде със здраве чичка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Васето написа:

което е моя работа!

Човешката глупост приема какви ли не форми и размери! Ако четеш "Добрият войник Швейк" , там едни си пъхали в задниците замразени скумрии, за да представляват сирена... Така, че не бива да се учудваме от нищо вече, даже и от татуировки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B3M2W0 написа:

Човешката глупост приема какви ли не форми и размери! Ако четеш "Добрият войник Швейк" , там едни си пъхали в задниците замразени скумрии, за да представляват сирена... Така, че не бива да се учудваме от нищо вече, даже и от татуировки.

Дядка къде ти Швейк и Карел Чапек и татуировки?!?
Аре бегай ми от тиквата с твойте скумрий

Филипов изрази се и ти по въпроса ве-гледам че пишеш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, B3M2W0 написа:

За съжаление днешните хлапета са се разбързали да пораснат, все едно идва краят на света, вместо да учат. А Ивончето откъде го вади това самочувствие само на15 години, просто не знам. Но Анелия си е за бой. Не стига, че позволява доста на дъщеря си, ами и  детето не е виждало от седмица майка си.:(

В последните години Анелия много се бъгна нещо откъм визии и музика. Явно и като родител не е особено добра. Жалко, защото преди години беше друга, беше казвала как, след всяко участие бързала да се прибере при детето си.

Ивон иска да се занимава с музика, но с това високо самочувствие без покритие и с липса на знания имам чувството, че ще преживее доста разочарования.

И няма как да не я обсъждаме. Ако не качваше кифленски снимки и не демонстрираше такова поведение, нямаше да бъде негативно обсъждана. Нали уж все ни набиват в главите, че децата на известните били за пример, щото имали възможности и учели в елитни школа?  А иначе, за съжаление, при двама известни родители няма как, трябва да се примири, че е известна и тя и хората винаги ще я обсъждат. Но, поне да се постарае да не я обсъждат негативно. А това ще стане, ако се облича и изглежда нормално, учи и не виси по дискотеките. Освен да пее, може и да рисува много хубаво и не разбирам защо не се заеме да твори и по някакъв начин да се занимава с благотворителни инициативи например.

Симона като тийнейджърка не сме я обсъждали, точно, защото  си беше едно скромно и усмихнато момиче, нормално облечено, което си учеше и не кифлееше.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

За съжаление днешните хлапета са се разбързали да пораснат, все едно идва краят на света, вместо да учат. А Ивончето откъде го вади това самочувствие само на15 години, просто не знам. Но Анелия си е за бой. Не стига, че позволява доста на дъщеря си, ами и  детето не е виждало от седмица майка си.:(

В последните години Анелия много се бъгна нещо откъм визии и музика. Явно и като родител не е особено добра. Жалко, защото преди години беше друга, беше казвала как, след всяко участие бързала да се прибере при детето си.

Ивон иска да се занимава с музика, но с това високо самочувствие без покритие и с липса на знания имам чувството, че ще преживее доста разочарования.

И няма как да не я обсъждаме. Ако не качваше кифленски снимки и не демонстрираше такова поведение, нямаше да бъде негативно обсъждана. Нали уж все ни набиват в главите, че децата на известните били за пример, щото имали възможности и учели в елитни школа?  А иначе, за съжаление, при двама известни родители няма как, трябва да се примири, че е известна и тя и хората винаги ще я обсъждат. Но, поне да се постарае да не я обсъждат негативно. А това ще стане, ако се облича и изглежда нормално, учи и не виси по дискотеките. Освен да пее, може и да рисува много хубаво и не разбирам защо не се заеме да твори и по някакъв начин да се занимава с благотворителни инициативи например.

Симона като тийнейджърка не сме я обсъждали, точно, защото  си беше едно скромно и усмихнато момиче, нормално облечено, което си учеше и не кифлееше.

Така , мен Симона не ме интересува, темата е за татуировки пусната , а не Ивон ква е и що е, да ме обсъждат ама изобщо не ме интересува. Аз си уча и мисля, че това какви оценки имам и къде вися аз не Ви влиза в работата. Приятелката ми , която си е татуирала това е на 17 само да кажа , не на 15 , не е много голяма , но поне има глава на раменете си, има родители и е съгласувала всичко с тях , мога да  кажа , че тя е една от най - добрите ученички на випуска си в училището и в сравнение с повечето нейни съученици учителите и я обожават. А Ивон, т.е. аз , не се притеснявайте за мен, знам какво правя, а майка ми не съм я виждала може би , защото не съм в София, но се чуваме всеки ден и какво Ви интересува аз с кой се виждам и с кой, гледайте себе си

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е за татуировки. Е, щом момичето с татуировката е на 17.............на тази възраст са малко по - умни.

Ивонче, не така с рогата напред. Не те обсъждам с лошо, просто съм малко разочарована, защото преди години майка ти беше човек за пример, правеше песни, каквито харесвахме всички, имаше собствен стил в музиката и облеклото и точно затова я харесвахме, както и, че не е скандална.  Очаквахме да е същата майка като Глория - строга, изискваща, но в същото време добра. Многото свободи на тази възраст не са хубаво нещо.

И аз като малка исках по дискотеките, ходила съм (на селска дискотека със сестра ми, де, бях във 2-3 клас). Две лета поред ходих всяко лято с нея на село, накрая ми омръзна, защото каките и батковците само си говореха за момичета и момчета, за лигави работи, пушеха, безцелно се разхождаха вечер из селото. Аз не съм такъв човек, не си падам по безсмислени разговори, цигари и алкохол (не пия и не пуша) и спрях да ходя. като тийнейджърка също не съм ходила на дискотека, предпочитах да уча и да се развивам, никой даром нямаше да ми даде дипломата за средно, така че, в гимназията здраво учех, докато другите ходеха на дискотеки.

Видях ти темите с домашните, за това по литература бих ти помогнала, но първо, явно сте взели произведението "Беседа против богомилите", което ние не сме учили (не беше в нашата учебна програма, а и като цяло мразя средновековната литература, много е тежка и скучна) и второ, така са ви задали въпроса, че супер много се обърках.  По химия не ме бива, едва успях да науча за 2 години имената на химичните елементи.  Сигурно си решила задачата вече, но ще я покажа на мойта принцеса като се прибере, да видим дали ще я реши. Тя обожава химията и като малка правеше химически опити в кухнята.

Иначе учиш ли солфеж, свириш ли на музикален инструмент? Ще е хубаво първо да завършиш средно и после да се занимаваш с музика. Но да знаеш, че не е лесно. Майка ти извади голям късмет, като започна,  точно защото беше уникална и различна и правеше стойностна музика. "Погледни ме в очите" е песен, която ще си остане вечна.  Моята любима е "Обичай ме".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Васето написа:

Карел Чапек

Карел Чапек го има само във вашето село, а Швейк е написан от Ярослав Хашек. Ако го беше прочел, щеше да знаеш доста повече за света на глупаците. Пожелавам ти и ти да доживееш моите години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Знам, че е за татуировки. Е, щом момичето с татуировката е на 17.............на тази възраст са малко по - умни.

Ивонче, не така с рогата напред. Не те обсъждам с лошо, просто съм малко разочарована, защото преди години майка ти беше човек за пример, правеше песни, каквито харесвахме всички, имаше собствен стил в музиката и облеклото и точно затова я харесвахме, както и, че не е скандална.  Очаквахме да е същата майка като Глория - строга, изискваща, но в същото време добра. Многото свободи на тази възраст не са хубаво нещо.

И аз като малка исках по дискотеките, ходила съм (на селска дискотека със сестра ми, де, бях във 2-3 клас). Две лета поред ходих всяко лято с нея на село, накрая ми омръзна, защото каките и батковците само си говореха за момичета и момчета, за лигави работи, пушеха, безцелно се разхождаха вечер из селото. Аз не съм такъв човек, не си падам по безсмислени разговори, цигари и алкохол (не пия и не пуша) и спрях да ходя. като тийнейджърка също не съм ходила на дискотека, предпочитах да уча и да се развивам, никой даром нямаше да ми даде дипломата за средно, така че, в гимназията здраво учех, докато другите ходеха на дискотеки.

Видях ти темите с домашните, за това по литература бих ти помогнала, но първо, явно сте взели произведението "Беседа против богомилите", което ние не сме учили (не беше в нашата учебна програма, а и като цяло мразя средновековната литература, много е тежка и скучна) и второ, така са ви задали въпроса, че супер много се обърках.  По химия не ме бива, едва успях да науча за 2 години имената на химичните елементи.  Сигурно си решила задачата вече, но ще я покажа на мойта принцеса като се прибере, да видим дали ще я реши. Тя обожава химията и като малка правеше химически опити в кухнята.

Иначе учиш ли солфеж, свириш ли на музикален инструмент? Ще е хубаво първо да завършиш средно и после да се занимаваш с музика. Но да знаеш, че не е лесно. Майка ти извади голям късмет, като започна,  точно защото беше уникална и различна и правеше стойностна музика. "Погледни ме в очите" е песен, която ще си остане вечна.  Моята любима е "Обичай ме".

По химия за задачата дето питате , решила съм и имам и 6 дори , харесвам химията, просто се бях запънала там. Моля престанете да обсъждате каква е майка ми, каква е Глория, каква е Симона, каква съм аз , темата не е затова, ако пусна тема каква е била Анелия и какви песни е имала, и каква е сега, и какви песни има сега тогава си коментирайте на воля, но тук въпросът е друг. Благодаря на Васето за отговорите и помощта, помогна много и съм му обещала , че като има резултати ще му кажа. Другите , които не могат да помогнат спестете си го, а това кой има татуировки и кой не мисля, че не е Ваша работа и всеки сам решава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво за шестицата по химия! И моята обожава химията, учи в НПМГ. Аз химията не я разбирам, всъщност за 4 години я намразих. Даваха ни да решаваме химични задачи и да казваме какъв елемент ще се получи и как се казва, като се смесят два различни. Добре поне, че опити не сме правили, кой знае какви бели щяхме да сътворим. Днес от химията съм забравила всичко.

А рисуваш ли още?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е приключена и желая да бъде заключена от модератор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.