Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

J_O_R_O

Не мога да се оправя с програмата на принтера HP

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дена съм с принтер HP DeskJet 2130, но не мога да се оправя с програмата HP Photo Creations от диска. Не мога да накарам програмата да отпечатва на целия лист(А4 или фотохартия) снимката която съм си избрал.

New Bitmap Image (2).bmp

Между другото преди имах канон, но там нямах проблеми с програмата. В мене ли е проблема или така трябва да работи НР?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, J_O_R_O написа:

Здравейте, от няколко дена съм с принтер HP DeskJet 2130, но не мога да се оправя с програмата HP Photo Creations от диска. Не мога да накарам програмата да отпечатва на целия лист(А4 или фотохартия) снимката която съм си избрал.

New Bitmap Image (2).bmpUnavailable

Между другото преди имах канон, но там нямах проблеми с програмата. В мене ли е проблема или така трябва да работи НР?

Това се вижда от снимката:

Снимка на 2019-05-18 21-48-55.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снимката виждам, че не си избрал в настройката на принтера, че хартията е  А4

New Bitmap Image (2).jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, neroni написа:

хартията е  А4

Тя не е А4!
@J_O_R_O, погледни настройките на драйвъра на принтера за фотопечат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих драйверите и пак ги инсталирах, но ефекта е същия. Да не е от настройките нещо, прилагам 3 снимки IMG_20190520_205751.jpg.f26ebfbcb576dfbd03c1b8df041fe9b2.jpgNew Bitmap Image (7).bmp

Untitled11.png.d81ee5e689f61635d221bc50c4ec3d2b.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах къде е проблема, принтера е от нисък клас и не предлага тази опция да печата на цял лист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...