Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Мишката ми нещо взе да тупти нещо, хвана ме страх да не ме хване тока, нищо да не сее счупила. Мишката ми е ето тази.

Опасно ли е туптенето/вибрирането и как може да се оправи? Имам я от няколко години.

Предварително Ви благодаря за помощта!:wors:

6fa229aebd9f3db5.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Anne написа:

Опасно ли е туптенето/вибрирането и как може да се оправи?

Това трябва да се види... Можеш ли да снимаш клипче ?! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега изчезна, оправи се, явно съм натиснала мишката много силно, нещо бях ядосана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си объркала в тъмното мишката с вибратора? 🙄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В мишката има много слабо напрежение и няма как да те хване ток. Ако компютъра е на същото бюро, може вибрациите да са от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха тази Ани да не е хванала някоя жива мишка  бре? Или другата "мишка"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, megatone написа:

В мишката има много слабо напрежение и няма как да те хване ток. Ако компютъра е на същото бюро, може вибрациите да са от него.

Благодаря. Нищо не разбирам от електричество. По физика хич не ме биваше. Един срок учих електротехника в гимназията, не по мое желание. Пълна скука и тъпня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Енергото като ти спре тока за цял ден или повече ще видиш дали електричеството е тъпня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ined написа:

Енергото като ти спре тока за цял ден или повече ще видиш дали електричеството е тъпня

Или да върти манивелата на всеки два часа да зарежда батерията е нищо де то сега е на мода това

преди 3 часа, Anne написа:

Благодаря. Нищо не разбирам от електричество. По физика хич не ме биваше. Един срок учих електротехника в гимназията, не по мое желание. Пълна скука и тъпня.

Че тя физиката е една от трите главни науки днес бре Ани ,как може да не знаеш базови неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не харесвам физика, химия и биология, мъчни предмети ми бяха. Електротехниката и икономиката в гимназията - още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anne написа:

Не харесвам физика, химия и биология, мъчни предмети ми бяха. Електротехниката и икономиката в гимназията - още повече.

Демек естевени науки? Че какво й е зле на биологията? Хайде химия да трудна е малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...