Премини към съдържанието
jordanp

Какво показват тези показатели на вътрешната гума?

Препоръчан отговор

Имам една вътрешна гума, която се спука и търся такъв размер. На гумата пише: "2,5/85/16, ГОСТ 5652-78"

Това на колко цола отговаря? Явно е някакъв руски стандарт, но нищо не ми говори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази гума от какво е ?

16" камера 2.50/85-16 "Петрошина" (вентиль TR13, TR15) для мототехники

Мотокамера 2.50/85-16 (вентиль TR13, TR15) для мототехники
Может используется как камера советского мопеда (Карпаты, Рига, Дельта, Верховина и др.), камера для прицепа, тележки либо другой мототехники.

Технические характеристики

• Длина внутренней полуокружности плоскосложенной камеры, мм: 610
  • Ширина плоскосложенной камеры, мм: 67

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ивайло Димов написа:

Тази гума от какво е ?

В  случая това е гума от товарна количка - двуколесна (внесена от Русия). Прилича ми на някакъв вид моторна гума - но дефакто е нещо средно между велосипедна и моторна гума като размер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е :) .Съмнявам се в България да намериш нещо подобно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Ивайло Димов написа:

Същото е :) .Съмнявам се в България да намериш нещо подобно 

Силно се надявам да намеря, ако не същата, то поне подобна. За съжалене нищо не ми говорят тези показатели и не знам по какъв критерий да търся :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е горе ти дадох текст ,16 инчова 2,5 х 85 ,гледам в Русия има ,но в БГ нито един линк не ми даде резулат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни в ем комплект и ги питай. Външната я имат, може да ти предложат и вътрешна https://store.emk-33.com/product/167539/guma-za-motor-hidenau-70-90-16-m-c-42-j-k-66.html

Провери дали не може да се залепи и разпитай гумаджията откъде да си намериш нова ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване