Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

здравейте въпросът ми е следния имам уредба sony mhc 490s вчупи се audio in входа има ли нещо което да поставя във headphones входа и да я използвам пак като aux да подам сигнал от компютъра към headphone да си я слушам пак старичка е но ми е подарък и не искам да я изхвърля

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Headphones не е вход, а изход. Не знам защо си мислиш че Aux IN е развален, ако действително е така има сервизи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става така както я мислите, какво се е счупило на входа, жака ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не става така както я мислите, какво се е счупило на входа, жака ли? 

детето вчупи джак вътре след като го искарах звука след това жужу ужасно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bifrons написа:

детето вчупи джак вътре след като го искарах звука след това жужу ужасно

Жака струва стотинки, ако нямате опит за да го смените във всеки сервиз ще го направят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Жака струва стотинки, ако нямате опит за да го смените във всеки сервиз ще го направят. 

закарах я на майстор но ми казаха че нямало да стане я вижте това нещо може ли да стане https://shopche.com/kasetka-adaptor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Bifrons написа:

закарах я на майстор но ми казаха че нямало да стане я вижте това нещо може ли да стане https://shopche.com/kasetka-adaptor

Няма начин да не може да стане, този майстор или не му се занимава или е толкова майстор 

С този адаптер става, но качеството на звука е доста лошо, най - правилно е да се смени жака на аудио системата. 

И този адаптер е за автокасетофон как смятате да затворите капачката на касетния дек ако сложите такъв адаптер в аудио системата? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, AAUUXX написа:

Няма начин да не може да стане, този майстор или не му се занимава или е толкова майстор 

С този адаптер става, но качеството на звука е доста лошо, най - правилно е да се смени жака на аудио системата. 

И този адаптер е за автокасетофон как смятате да затворите капачката на касетния дек ако сложите такъв адаптер в аудио системата? 

доста добър майстор но много голям алкохолик ще я закарам там 1 месец ще остане и накрая нищо познавам го много добре мисля че има някакво решение или някоя китайска джаджа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Bifrons написа:

доста добър майстор но много голям алкохолик ще я закарам там 1 месец ще остане и накрая нищо познавам го много добре мисля че има някакво решение или някоя китайска джаджа 

И това е единственият майстор, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Bifrons написа:

Жака се сменя за половин час с разглобяване и сгобяване какво ще я прави един месец? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/Off Като на някой не му се занимава е така. Един бюрократ и за най-елементарен въпрос бави преписката цял месец. Сигурно чака ДМС. Поне тук не се зависи от конкретен чиновник - сервизюи бол. Населено място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.