Премини към съдържанието
Rublevka

Българска Crowdfunding кампания - Desire for upgrade

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,

Казвам се Сергей Стойнов и съм музикант от град Варна.

Пиша Ви за да Ви разкажа за crowdfunding кампанията (https://igg.me/at/sergymusic) , която стартирам днес : 20-ти май 2019 г. на връх моят 34-ти рожден ден.

Признавам си честно, че преди близо 10 години, тук в този форум Вие ми помогнахте заедно да осъществим общата ни победа в един международен фотографски конкурс и отново сега прибягвам до вашата помощ.

Накратко ще Ви споделя идеята на проекта ми "Desire for Upgrade" и как може да сте ми от помощ.
Създадох тази музикална кампания във Втората по-големина crowdfunding платформа (indiegogo) или накратко казано платформа за споделено финансиране.

Музикант пианист съм от близо 31 години и както може да видите и чуете от краткият ми клип (https://youtu.be/I1iamA0coJU) искам да се upgrade (надградя до по-голям музикален инструмент). За целта имам нужда от финансиране, за което предлагам различни допълнителни бонуси (perks), за всеки който ме подкрепи с малко или повече $.

Наградите са от благодарност и песен на кампанията за 1$, за 5$ вие ще получите 11 мои най-добри песни, за 15$ цялото ми музикално творчество (над 4 часа инструментална музика). Има и още няколко специални perks за най-взискателните. Разгледайте страницата и изберете или споделете : https://igg.me/at/sergymusic

Разгледайте и дори и да не можете да закупите, ще се радвам на споделянето на клипа и кампанията, има линк за share.

Исках само да Ви кажа, че само 1 на 10 проекти бива реализиран, а българските са още по-малко като успешен процент. Аз съм позитивно настроен и вярвам, че с вашата подкрепа ще направим много за да постигнем отново успех.

Затова ще се радвам и ще благодаря на всеки, който ми подаде ръка днес на Рожденият ми ден, в който навършвам 34 години и с каквото желае ме подкрепи.

P.S. 3 години събирах смелост за да го направя и много, настина много вярвам, че подкрепата ще дойде от България, за да може да създавам качествена музика и да я популяризирам по света.

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ДОБРИ ХОРА!

С уважение: Сергей

fitperfect.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.