Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Леле добре , че не се навих да им купувам телефоните много ги хвалят познатите ми ама съм се насочил на Samsung galaxy j6+ изглежда ще е 100 пъти по добър от Huawei /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майната им на Huawei.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко трябва да си нагъл и безмозъчен идиот,за да предприемеш това?!Цялото ни съвремие,пък и минало е изпълнено с факти и скандали свързани с неправомерно следене,събиране на инфо и шпионаж и зад всичко това стоят....................хамерикански компании!Гугъл, фейсбук(и всичките му пройзводни шитни), амазон, майкрософт,да не забравим и за интел с техните безкраини и не случайни хардуерни дупки чии са,сигурно китайски?Ами безбройните вируси и експолойти дело на ЦРУ и АНС дето изтекоха и са в обръщение,чии са?Този червендалест муньо страдащ от мозъчна недостатъчност си мисли,че е в дивия запад и светът се върти около него и страната му!Нали това са бизнес отношения скрепени с договори и има международни независими арбитражи и съответно глоби и обезщетения! И какъв сигнал дават към света всички американски компании занимаващи се с бизнес?Може да си правят каквото си искат,щом някой недорасъл дебил,станал по случайност президент им нареди!Много компании и фирми,дори и незасегнати сега и намиращи се в бизнес отношения с американски фирми ще си направят изводи и няма да оставят без последствия ставащото сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това важи за новите модели.Сегашните ще продължат да ползват въпросните приложенията както и ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новините са хубави, незнам какво сте се впрегнали. :)

Huawei се сдобиха с отлична реклама!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е,ако Китай си поиска външния дълг от рижавия,какво ще стане със САЩ???😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dimi073 написа:

Интересно ми е,ако Китай си поиска външния дълг от рижавия,какво ще стане със САЩ???😊

По-скоро ако изтеглят инвестираните над 1 трилион $ какво би се случило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дълга им е по голям,но и с 1тр.със сигурност ще клекнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Melmak ® написа:

Новините са хубави, незнам какво сте се впрегнали. :)

Huawei се сдобиха с отлична реклама!

За мене са хубави , защото всеки ден ми хвалят колко са яки телефоните им .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е за добро или не само времето ще покаже. От една страна Huawei са силен конкурент и внасят много иновации в областта на комуникациите (не само при смартфоните). От друга страна това може да е самоубийство за Android, защото тази операционна система е далеч от съвършенството и доколкото знам е на безплатна основа, или иначе казано Huawei просто трябва да създаде свой аналог на Google Play, а авторите на приложения просто да пренесат своите продукти там. Да, просто да ги пренесат без да ги пишат на ново, както се налагаше при Windows Phone. Впрочем китайците имат своя ОС, която се разработва не от вчера. Въпрос на време е да се види, дали ще се договорят са американците, но аз смятам, че света има много силна нужда от една нова ОС, защото в момента и двете основни ОС са американски, което е предпоставка за подобни некоректни практики от страна на САЩ срещу други държави и производители. 
Huawei се явява и основен внедрител на 5G мрежите и доколкото разбирам правителството на САЩ е принудило всички американски (плюс 1 немска компания) разработчици на процесори да гарантират, че няма да продават процесори за Huawei. Тук не става дума за смартфони, а доколкото разбрах за друг тип оборудване. 

Какви са изводите, САЩ е всичко друго но не и либерална, демократична държава. Властта в САЩ налага натиск над всяка една своя компания, та дори и на редица чуждестранни. Ако искаме технологиите да се развиват по-бързо, а цените на този тип устройства да са все по-достъпни, ние обикновените потребители обезателно трябва да помагаме подобна конкуренция да се появи все някога. Кой от нас точно няма интерес Китай да е алтернатива на САЩ, както софтуерно, така и хардуерно? Както споменах по-горе, конкуренцията движи прогреса и прави цените по-достъпни. Единствената страна, която няма интерес от поява на конкуренция е САЩ, и под САЩ далеч нямам предвид целия американски народ, а тясна група американски милиардери. 

Аз лично преди години точно с цел поощряване на конкуренцията избрах Windows Phone, но за жалост, с каквото се захванат Microsoft, всичко съсипва съвременното му ръководство. Не беше и лоша операционната система Windows Phone, но не се работеше достатъчно по нея и загина. Ако Huawei все пак реши да пусне своя ОС, аз лично с удоволствие бих им ударил едно рамо, и бих придобил техен смартфон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...