Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

В повечето сайтове за продажба като олх/базар... като основно правило е да не се продават еротични артикули. Въпросът ми е има ли такъв, в който е разрешено и впоследствие как/може ли да се праща с Еконт ... имам някакъв спомен, че като описание на пратката пишат нещо друго, а не напр. Вибратор ... темата е сериозна. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Klijes написа:

В повечето сайтове за продажба като олх/базар... като основно правило е да не се продават еротични артикули. Въпросът ми е има ли такъв, в който е разрешено и впоследствие как/може ли да се праща с Еконт ... имам някакъв спомен, че като описание на пратката пишат нещо друго, а не напр. Вибратор ... темата е сериозна. Благодаря!

Значи, викаш, продавам малко употребяван вибратор с леки следи от употреба:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си сайт и продавай, а твоя изработка са или втора употреба минали профилактика? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Klijes написа:

как/може ли да се праща с Еконт ... 

И задължително с преглед и тест преди плащане 

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Klijes написа:

Вибратори?  Ха,ха,ха!

Ами тук , във форума също могат да ви потърсят. Има толкова мераклийки. А една жена, уважаваща себе си, винаги си го носи в дамската чанта! Оставете си телефона за да се убедите какъв наплив ви чака. За подсказката, не искам %. Моя отговор е на промоция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

....Оставете си телефона за да се убедите какъв наплив ви чака. ....

Няма нужда дори от телефон. Те ще му пишат на ЛС в профила му.

Чудно как ли се прави преглед и тест на простатен масажор в офиса на Еконт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В OLX си оставяш в описанието линк към твой сайт - подсказващо име, което включва словосъчетанието vibrator. Ако някое прасе от дамите надуши офертата, то ще се свърже на оставения адрес за контакт за да получи своя дан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Чудно как ли се прави преглед и тест на простатен масажор в офиса на Еконт?

Може да набучи на главата четка за зъби. Ще стане инструмент подходящ за преглед и тест. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...