Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да сваля и да играя ежедневно култова игра от 1982-ра година. Отдавна я търсех... От тогава минаха толкова много години, че брадата ми побеля за това време,  чак сега я намирам горкия! След половин век се появи и то пак навреме. Хората са бързи и реагират на наплива. Пуснали са я в деня на пилотите, та изискването е да имам Nintendo Switch Pro Controller , няма ли у нас такова животно? Британците надули двойно цената, понеже хамериканците им ги снасят през океана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То да е само контролера. Ще трябва и конзолата Nintendo Switch. 

За без пари емилатора Маме + Time Pilot (ROM), инсталиран на компютър или друго устройство поддържащо емилатора. 

Като може да добавиш контролер по твой избор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, oic написа:

За без пари емилатора Маме + Time Pilot (ROM), инсталиран на компютър или друго устройство поддържащо емилатора.

На мен и на всички останали до един (сума ти народ) MAME показва, че липсват файлове. Общо взето нищо не е пригодено за да тръгне на емулатора.
А това с Nintendo конзолата ме уби. Не съм обърнал внимание за изискване на платформа. $300 и за да дойде у нас сложи още 130 долара за мито, транспортни разходи, данък върху транспорта и продукта и като теглиш чертата си платил 700 лв. плюс джойстика, ето ти 1000 и нещо само за една игра. Нито пък имам яснота как се зарежда свалената игра на такава конзола. Ми щом е такъв кьорфишек, по-добре да си гледам настоящите еволюционни игри. 😕  От стари поне си играя Марио на AppleWin. PacMan и Phoenix ги джиткам на юбилейно издание за Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Бонбон с катран! написа:

А това с Nintendo конзолата ме уби. Не съм обърнал внимание за изискване на платформа.

Е, тука пък ти ме уби - честно! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎4‎.‎6‎.‎2019‎ г. в 9:07, Гайтан Веждю написа:

Е, тука пък ти ме уби - честно! :D

Бях си внушил, че офертата е за Windows OS щом се сваля, ползвайки контролера. Съвсем нормално да се заблудя, не съм дете да играя с Нинтендо. Тези джаджи знаех, че идват готови с игри на тях. А тук тепърва ти предлагат избор да изтеглиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай боже някой ден да направят емулатор. Може би децата на внуците ни да помислят по въпроса и техните внуци да се зарадват и да ни се присмиват. Защото сме толкова смешни, колкото царете с мечовете, които са живели за да воюват на бостана с единствена цел - да се лее кръв и да се превзема територия. :D Човек в депресия би могъл да си отиде за отрицателно време по това време. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.06.2019 г. в 12:14, Бонбон с катран! написа:

Бях си внушил, че офертата е за Windows OS щом се сваля, ползвайки контролера.

Ако беше за Windows OS, то нямаше да иска (задължително) Nintendo контролер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...