Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте много ще съм Ви благодарен . Става въпрос за следната задача,програмата на която работим е Eclipse като на мен ми трябват само 2 нови функционалности изброени по-долу.

1. Да се разработи на Java, следваща версия на задачата , която наследява функционалността на приложението и добавя между две и четири нови функционалности – като: контрол на въвежданото име(например три имена), контрол на въвежданата оценка (например между 2 и 6), изтриване на студент, подреждане на студенти по успех, подреждане по азбучен ред, търсене по име, извеждане на студенти с по- висок и по-нисък от зададен успех, избор на файл където да се записва и откъдето да се чете, прехвърляне на част от студентите в нов файл, добавяне на студенти от различни файлове … Конкретното задание трябва да бъде предложено от студента и одобрено преди започване.

ето я и самата задача : задача.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А хонорара какъв е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що па на лично?

Цената за нещо подобно е от 250 лева на горе. В зависимост от това за кога ти трябва и каква документация искаш (това си е допълнително писане и обяснения все пак).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.