Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

na7su

Проблем със зареждане (Windows 10)

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. От скоро имам един проблем със зареждането на Windows 10. Зарядно, батерия всичко си работи както трябва, но когато го включа в захранване не иска да се зарежда. Рестартирам машината и чак тогава става. Един съфорумник ми каза да вляза в Диспечер ня устройства и да деинсталирам драйверите под Батерия след което да рестартирам. Направих го и след това започна да ми зарежда коректно. На другия ден го включвам но уви пак същият проблем деинсталирам отново драйверите но този път не става.. Някакви идеи как да реша проблема веднъж завинаги ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За модела на машината боб ли да хвърляме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

За модела на машината боб ли да хвърляме?

Тотално изключих.. Модела на лаптопа Acer Aspire F15-573G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли значение дали батерията ще е с нисък заряд, до средата или почти пълна?

Виж и тук, им и връзка как да се направи нулиране на батерията:

https://community.acer.com/en/discussion/475079/acer-aspire-f15-f5-573g-787n-plugged-in-charging

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Raze написа:

Има ли значение дали батерията ще е с нисък заряд, до средата или почти пълна?

Виж и тук, им и връзка как да се направи нулиране на батерията:

https://community.acer.com/en/discussion/475079/acer-aspire-f15-f5-573g-787n-plugged-in-charging

Ами мисля, че има да! Когато ми падне на цяло включвам машината към захранване и чакам батерията да се възбуди. Зарежда се определено време някъде 30 минути и лампата за индикация спира по това разбирам дали се зарежда. Иначе ако е в режим на работя няма значение дали е с нисък, среден или висок заряд. Проблема взе да ми го прави след преинсталация на машината и както казах се допитах до един съфорумник, и му обясних проблема. Изтрих  драйверите на Батерията и взе че стана, но на другия ден пак така. Деинсталирах ги отново но проблема не се разреши.

Ще опитам и начините който ми изброи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, na7su написа:

Един съфорумник ми каза да вляза в Диспечер ня устройства и да деинсталирам драйверите под Батерия след което да рестартирам. Направих го и след това започна да ми зарежда коректно.

Единият съфорумник съм аз.
И си стоя зад предложението. Но не казваш, че те посъветвах и друго, което ти не последва, а започна да си ръчкаш каквото си си решил...
При което аз те помолих да не продължаваме диалога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Единият съфорумник съм аз.
И си стоя зад предложението. Но не казваш, че те посъветвах и друго, което ти не последва, а започна да си ръчкаш каквото си си решил...
При което аз те помолих да не продължаваме диалога.

Да, съфорумника ск ти не го отричам и друг път си ми помагал за което съм ти много благодарен. Каза ми да оставя машината изключена през нощта така и ще направя. Също ме попита дали индикират светлините,  лампичката за зареждането свети известно време след което угасва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...