Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте препоръчайте ми ми добра антивирусна програма за Уйндоус 10 със защитна стена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Богатир написа:

За какво ти е?Аз нямам антивирус от почти двайсетина години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 10 си има Windows defender, която се справя доста добре, Говорим за елементарна защита. Ако задклавиатурното устройство не знае какво прави и марсианците няма да могат да му спасят компютъра. А изцепки от типа аз не използвам антивирусна и съм защитен са повече от смешни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Windows 10 си има Windows defender, която се справя доста добре, Говорим за елементарна защита. Ако задклавиатурното устройство не знае какво прави и марсианците няма да могат да му спасят компютъра. А изцепки от типа аз не използвам антивирусна и съм защитен са повече от смешни.

Тук ми се струва, че доста си противоречиш? А иначе аз от над 5 години също не ползвам антивирусна на лаптоп и десктоп с windows 10, както много пъти съм споменавал и също нямам проблеми. Инсталирам софтуер от проверени сайтове, а ако нещо ме съмнява го тествам или през virustotal, или във виртуална машина, преди да го стартирам/инсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Тук ми се струва, че доста си противоречиш? А иначе аз от над 5 години също не ползвам антивирусна на лаптоп и десктоп с windows 10, както много пъти съм споменавал и също нямам проблеми. Инсталирам софтуер от проверени сайтове, а ако нещо ме съмнява го тествам или през virustotal, или във виртуална машина, преди да го стартирам/инсталирам.

Не, не си противореча. И нарочно казвам и твърдя така. Това ЧЕ ТИ ИМАШ уменията и знанията да знаеш какво правиш, не означава, че обикновеният потребител може като теб. Затова не давайте такива мнения, че не е нужна антивирусна. С антивирусна съм виждал какви качамаци стават, та без нея всичко е обречено. Нищо лично към всеки от ВАС, нито оспорвам уменията и знанията ВИ, но се научете да мислите от страна на обикновеният и незнаеш потребител. Само с въпроса предложете ми 1000% антивирусна, която да ме защитава мисля, че е ясно за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Нямам нвищо,никъв Defenferksqкс;д; кръфякс;д;; кръф мр'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Only Fools and Horses написа:

Нямам нвищо,никъв Defenferksqкс;д; кръфякс;д;; кръф мр'

Шифровчиците са ми в отпуск, та не знам какво ми говориш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Шифровчиците са ми в отпуск, та не знам какво ми говориш!

От почти двайсетина години не ползвам антивирус,много рядко скенери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
току-що, Only Fools and Horses написа:

От почти двайсетина години не ползвам антивирус,много рядко скенери

Ще повторя горния си пост:" 

Не, не си противореча. И нарочно казвам и твърдя така. Това ЧЕ ТИ ИМАШ уменията и знанията да знаеш какво правиш, не означава, че обикновеният потребител може като теб. Затова не давайте такива мнения, че не е нужна антивирусна. С антивирусна съм виждал какви качамаци стават, та без нея всичко е обречено. Нищо лично към всеки от ВАС, нито оспорвам уменията и знанията ВИ, но се научете да мислите от страна на обикновеният и незнаеш потребител. Само с въпроса предложете ми 1000% антивирусна, която да ме защитава мисля, че е ясно за какво става на въпрос.

Да не говорим, че темата пак е в раздел дето не трябва да коментираме!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не се навирай тамв,дето не ти трябва

никога не съм имал прроблеми с вируси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Така е, но пак обикновения потребител като спре антивирусната, за да си инсталира нещо, което мисли, че е поредната нова кракната игра или програма и пак може да стане мазало, дори и да има най-скъпата и сигурна антивирусна. Така че и да препоръчваш и да настройваш реално всичко е до задклавиатурно устройство. Най-сигурно е да се учат хората да си правят редовно архиви на важните неща на отделни носители и на поне 2-3 места, другото е на късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Така е, но пак обикновения потребител като спре антивирусната, за да си инсталира нещо, което мисли, че е поредната нова кракната игра или програма и пак може да стане мазало, дори и да има най-скъпата и сигурна антивирусна. Така че и да препоръчваш и да настройваш реално всичко е до задклавиатурно устройство. Най-сигурно е да се учат хората да си правят редовно архиви на важните неща на отделни носители и на поне 2-3 места, другото е на късмет.

Значи говорим едно и също нещо!!! СЪР!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за това казвам, че си противоречиш :) Ако задклавиатурното устройство реши, че нещо трябва да се инсталира/стартира, нищо не може да го спаси. С или без антивирусна в много от случаите е все тая, да не говорим, че антивирусните също пускат зарази, а и windows има достатъчно уязвимости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е малко като да ходиш с гащи или без - може и без, разбира се, и много го правят, но е някак си по-комфортно, ако се наакаш да си с гащи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Ами за това казвам, че си противоречиш :) Ако задклавиатурното устройство реши, че нещо трябва да се инсталира/стартира, нищо не може да го спаси. С или без антивирусна в много от случаите е все тая, да не говорим, че антивирусните също пускат зарази, а и windows има достатъчно уязвимости.

Е не е така, но няма значение. Когато има нещо, което да бие задклавиатурното устройсто, то повече внимава,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Емил Костов написа:

Да не говорим, че темата пак е в раздел дето не трябва да коментираме!!

Емо,извинявай!

Напих се и си лягам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Only Fools and Horses написа:

Емо,извинявай!

Напих се и си лягам.

Жив и здрав да си!! Няма за какво да се извиняваш!! Лека от МЕН!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Raze написа:

Но това може да го спре!

gpedit.msc > Software Restriction Policies :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да няма !Виж да не е изключена .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Deyan Petrov написа:

Здравейте препоръчайте ми ми добра антивирусна програма за Уйндоус 10 със защитна стена.

ползвай вградените
не съм спец, но според мен са добри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсите добра антивирусна програма, а каква сте ползвали до сега и какъв беше ефекта - какво пропусна тя?

Искате и защитна стена - отново предния път пробиха ли ви защитата? Системата ви директно ли е свързана към глобалната мрежа?

Кое е глобалното което се опитвате да опазите и от какво - примерно ваши файлове от криптиране, изтичане на пароли или просто да запазите работоспособността на OS-a?

Не става ясно дали се търси безплатна или платена антивирусна защита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, plamen_petrov_80 написа:

Търсите добра антивирусна програма, а каква сте ползвали до сега и какъв беше ефекта - какво пропусна тя?

Искате и защитна стена - отново предния път пробиха ли ви защитата? Системата ви директно ли е свързана към глобалната мрежа?

Кое е глобалното което се опитвате да опазите и от какво - примерно ваши файлове от криптиране, изтичане на пароли или просто да запазите работоспособността на OS-a?

Не става ясно дали се търси безплатна или платена антивирусна защита.

Трябва ми просто за  да ме защити от вирусите който се прихващат от  някой сайтове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Deyan Petrov написа:

Трябва ми просто за  да ме защити от вирусите който се прихващат от  някой сайтове!

Ползвам вградения Defender откакто е излязъл Windows 10, никакви проблеми не съм имал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Deyan Petrov написа:

Можеш да работиш с браузъра в пясъчник, с друг локален акаунт с орязани права, допълнителни защити в самия браузър и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване