Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Конкретно статията е за проблемите с RDP:
https://www.welivesecurity.com/2019/05/22/patch-now-bluekeep-vulnerability/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=wls-newsletter-240519

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

изненадан съм, че експи (XP)  получава кръпка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си помисля само, колко потребители съвсем съзнателно изключват ъпдейти-те...и карат без защита...щото много внимавали......

преди 1 минута, дръндю написа:

изненадан съм, че експи (XP)  получава кръпка

за сметка на Vista...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не е с цел да агитирам към неъпдейтване:

Инсталацията е на 3 години - сложено е само това без което не ми е позволило да инсталирам нещо друго.

Няма вирус, няма дявол. Краден уиндоус, краден софтуер, милиони терабайти с пор*аци и то от най-мръсното, и досега грам бацил няма.

Спомням си преди години - чистак нова инсталация - фърчи.... надърпа се с ъпдейти за няколко часа (уж чиста версия на уиндоуса без нищо пипано) и после ма беше гнус да я пипам. Нямаше такава гъста боза....

Десетките си се ъпдейтват когато си искат и нямам проблеми с тях.

Ако толкова ва е шубе от нещо - дръжте любимите розови филми на поне четри външни носителя за да му е мирна главата. Утре и в кръпката ще има дупка защото хората и те трябва да ядът.

Забравих да кажа че антивирусни и не помирисвам.

01.jpg

Редактирано от zlinaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, zlinaka написа:

надърпа се с ъпдейти за няколко часа

"Не става само с ядене. Трябва и акъл!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да съм сигурен в аспекта на коментара - забравих че има връзка с интернет на мястото.

В друг смисъл - сериозно ли мислиш че всеки ще седне да преценя сам какво да се инсталира и какво не? Това не е ли работа на тези които пишат ъпдейтие - в крайна сметка те са и тези които най-добре знаят как работи ОС която сами са правили. При андроид и телефоните същата работа. Едно се оправя - еле три се развалят. А ти в крайна сметка за това си плащаш- е не ти, не и аз, ама все някой плаща.

Та дори и най акълните няма как да са сигурни от резултата на една кръпка, при положение че явно се пускат без много обстойно тестване. Ама е по-лесно. Що една кръпка, дай 10. Що един мегабайт - може да са 1000.

Та като седне някой да се обяснява как закърпили нещо отпред, те през това време го отпрали отзад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново се навлиза в спиралата на оня спор - за и против актуализациите.
Само не ми казвай - на мен - никога...
Аз само съм посочил чуждо мнение (на автора на статията, който не е леля Пена или малкиятт Пенчо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах точно с това - не каня никой да не актуализира, докато тоя си го крещи неговото от заглавието, и то без изобщо да ме вълнува дали е пенчо или марчо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...