Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За мъжете, които оставят "следа" в живота ни

Препоръчан отговор

Сам си отговори. След всичко, което си написал и обясняваш, "образа", който си самонарисува и цялото ти разбиране за взаимоотношения, взаимност, и да не забравяме ...Неблагодарността, неблагодарните и всички техни проявления и подобия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 176
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Всеки си има собствено мнение и разсъждения! Това, че не ти изнасят моите коментари, не значи че са безумни. Няма нужда да ме пращаш в арабския свят, защото той сам ще дойде тук, ако простотията на фе

Къде го чукаш, къде се пука?! Това, че нямам син ми е мъка наистина, и много завиждам на бащите със синове. Ти няма как да разбереш, защото нямаш представа. Обучавал съм момчета-наборници някога, кога

Както мъжете не трябва да се хвалят, че са мъже, така и жените не трябва да се пъчат, че са жени (или да се тюхкат, че не били мъже), защото нито едните, нито другите имат пръст в биологията и не те с

преди 2 минути, Maleficient написа:

Сам си отговори.

сам съм си отговорил ?

или

те първа да си отговарям ?

балгарскиа ми е сложен език 

преди 4 минути, Maleficient написа:

цялото ти разбиране за взаимоотношения, взаимност, и да не забравяме ...Неблагодарността, неблагодарните и всички техни проявления и подобия!

има да се развивам още

отношенията не са статични света се променя

но неблагодарността на хората е факт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тепърва 

И след всяка промяна не забравяй да си записваш, кое точно, как и защо...

После ще ти е по-лесно и с отговорите и с живота.

Хайде, че още малко и ще ни подканят на ЛС да си продължим ... Чао.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

И след всяка промяна не забравяй да си записваш, кое точно, как и защо...

дай да прочета в твоя тефтер какво си писала 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Maleficient написа:

Намеренията очевидно не са лоши, но не от това се възмутих.

Пиши си. Все тая.

Иди, че ги разбери тия жени? Дори и при добри мъжки намерения, те пак се възмущават. Явно това е в природата им, вечно да са недоволни.

преди 17 часа, Maleficient написа:

А! Да, и разбира се, че аз виновна! Нищо, че не съм "добра жена", явно заслужено ми се е случило неизбежното!

Така си е! Всяка жена рано или късно получава това, което заслужава. И, запомни го от мен! Няма невинна жена, жените като пол сте си виновни! :lol6:

преди 14 часа, Mediterranean написа:

Няма бе, мъжете са ПРОСТО устроени, те не четат кво ги питаш, а пишат квото им дойде на акъла. Ти пък чак сега ли го разбра!?

Аз нямам хубави следи , за мен мъжете са полу-идиоти или пълни такива. :D

Е, то има просто и сложно устроени мъже. Зависи на какъв попаднеш. И, няма нужда да четат женските писания, защото разбират още от първите две думи какво ги питат жените, а акълът им винаги е бил по и най- от женския, приносът им за технологичния прогрес го доказва в исторически план. Хубави следи от мъжете няма как да имаш, ако самата ти не си хубава, а кой е полуидиот или пълен идиот това е по скоро индивидуално, но ако сравним половете, женският няма никакъв шанс да е.......ти добре си знаеш!

преди 5 часа, Maleficient написа:

А, за теб знам, какво ти отношението към мъжете, още когато ... преди време, което по никакъв начин не е достатъчно, за да приемем, че смисълът от съществуването им е обезценен.

Херкулес пък мисли може би друго. Разберете се с него.

Отношението на жените към мъжете не от голямо значение, защото мъжете са силният пол и мъж жена не пита. По-важно е отношението на мъжете към жените, защото от него зависят много неща в семейния живот, ако някоя жена все още има такъв! Така мисля аз, и доста мъже мислят като мен.

преди 5 часа, Maleficient написа:

Няколко пъти след това-след раздялата ни-ми е предлагал да се върна, даже да се оженим. Обичам го, разбира се, но не и да го искам и да сме заедно. "Замърси" се онази сакрална аура/врата чрез която с някой ставаш едно цяло и пълнота. Така че, следата е оставена и аз колкото съм могла и мога надграждам.

Я се самопрочети и помисли върху това, което си казала. Що за мисъл? Обичаш го, но не искаш да сте заедно?!?!? А, сега де? Тогава сигурно ще предпочетеш някой когото не обичаш, но да сте заедно. Другият вариант е да си останеш самодостатъчна, и на стари години ще си кукаш самичка, след като детето ти поеме по своя път.

преди 18 часа, Maleficient написа:

Ще го кажа по два начина.

1. Не Е за Това темата!

МЪЖЕ в живота ти! Онези с различните полови белези, които пишкат прави, могат да си ходят голи до кръста без да е скандално... От Даскала ти по физическо, през добър приятел, че до продавача на дюнери. 

Абе ясно ни е за какво е темата, и какво искаш да чуеш, ама това с различните полови белези е смайващо, жена да признае мъжкото превъзходство, чак не е за вярване?! Правилно си го казала! Пишкаме си прави, можем и в движение, а зимно време си пишем имената върху снега и при натрупан сняг от 70 см. не е необходимо да си събличаме половината дрехи, за да се изпикаем. Я, да видим сега жена дали ще може да се облекчи права, а да не говорим за зимно време с натрупан сняг примерно на ски поход. Че тя в модерна тоалетна си сваля половината дрехи, за да се изпишка, а в хим. тоалетна стъпва върху седалото да да клекне и т.н.! Авторке, женските несъвършенства спрямо мъжката физиология са доста, и това си е природна даденост. За това върховенството е поверено на мъжкия пол, а жената трябва да следва мъжа, ако иска да оцелее. Следите и неприятните спомени, които мъжете ще оставят в живота ти ще са доста, ако не се примириш с факта, че жената не е равна на мъжа, колкото и да пищят за равенство феминистките НПО-та. Светът е изграден в този му вид от мъжете и е за мъжете. За да бъде щастлива една жена, първо трябва да направи мъжът до нея щастлив. Ако ли не, ще си остане "самодостатъчна" и ще трябва да си вземе котка или друг домашен любимец, за да не е самотна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво!

Доживях да видя благодарна жена!

Хлава!

Моя мъж ... е моя баща. Другия е моя приятел. Един ми стига, но много получих от тези истински мъже ....

Да, има такива ... и ще има!

Хубавото е, че има жени които могат да оценят без да правят "драма" в чувствата си ... и вече след като в реалността видях истинска жена, то ми е радно, че и тук пак виждам красота ...

п.п. Благодарен съм, че има жени, независимо, че ние някак си оредяваме ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, herkules2 написа:

Абе ясно ни е за какво е темата, и какво искаш да чуеш, ама това с различните полови белези е смайващо, жена да признае мъжкото превъзходство, чак не е за вярване?! Правилно си го казала! Пишкаме си прави, можем и в движение, а зимно време си пишем имената върху снега и при натрупан сняг от 70 см. не е необходимо да си събличаме половината дрехи, за да се изпикаем. Я, да видим сега жена дали ще може да се облекчи права, а да не говорим за зимно време с натрупан сняг примерно на ски поход. Че тя в модерна тоалетна си сваля половината дрехи, за да се изпишка, а в хим. тоалетна стъпва върху седалото да да клекне и т.н.! Авторке, женските несъвършенства спрямо мъжката физиология са доста, и това си е природна даденост. За това върховенството е поверено на мъжкия пол, а жената трябва да следва мъжа, ако иска да оцелее. Следите и неприятните спомени, които мъжете ще оставят в живота ти ще са доста, ако не се примириш с факта, че жената не е равна на мъжа, колкото и да пищят за равенство феминистките НПО-та. Светът е изграден в този му вид от мъжете и е за мъжете. За да бъде щастлива една жена, първо трябва да направи мъжът до нея щастлив. Ако ли не, ще си остане "самодостатъчна" и ще трябва да си вземе котка или друг домашен любимец, за да не е самотна!

Не съм чел внимателно цялата тема, но четейки този "анализ" на женското щастие и има ли то почва у нас, мога само да ви кажа, че или се правите на 3 без 10 с цел да ви забележат повече жени и да се втурнат да ви обясняват колко не сте прав или наистина това, че "пишкате прав" се оказва плачевен факт, че сте изходил и неща, които не трябва.
Всъщност ще съм кратък - такава тъпотийка чист офтопик скоро не съм чел наоколо и глупостите с физиологичните нужди са не само смешни, ами и гнусни даже.

Какво трудно има да прочетете темата и да пишете за мъж, оказал влияние в живота ви, без значение дали е приятел, баща, дядо, колега и т.н.? (това е към всички, не в отговор само към ваша милост)
Пише ви се по темата, а не знаете какво да напишете и затова се втурвате в такива анализи на женската същност?!?!

Аз имам такъв Човек (мъж, тоест) в живота си и ще го спомена накратко, за да не съм офтопик.
Дими Константинов се казваше и от него съм научил безумно много неща в работата си (телевизионното продуцентство), за отношенията ми с приятелите и колегите, за това колко безумно добре е човек да бъде отдаден на семейството си, жена си и децата, за това колко е човешко, когато ти се крещи от безумието на хората около теб, точно тогава да се усмихнеш и да потушиш нервите си, а и на тези около теб и още много, много, много...
Аз бях млад дихател на 20 и няколко години, безумно жаден и отдаден на работа и хората наоколо, а той беше около 20-ина години по-голям, с три дъщери и прекрасна съпруга, която безкрайно уважаваше и обичаше, а добрината му беше в такова количество, че помиярите наоколо не само не я приемаха, а се постараха да я закопаят много, много дълбоко.
Не знам добрината ли, не знам човечността ли, но този човек не заслужаваше съдбата си - в това бях сигурен в момента, в който откриха тумора в главата му...
Дори в най-тежките моменти в очите му се виждаше жаждата за живот и безкрайната любов към жена му и децата...
След първото отваряне на главата уж се възстанови бързо, даже се върна на работа в телевизията за известно време и когато бяхме решили, че най-лошото е минало, се оказа, че тумора пак се е развил и то е по-голям от първия път и...
Отиде си...всички си отиваме, но няма да забравя няколко дни преди смъртта му бях у тях (стара кооперация беше, до Ялта, с едни тесни стълби, по които трудно го сваляхме с носилката...), а Дими идваше рядко в разсъдъка си - през повечето време седеше зареян с празен поглед в нищото (поне така го описваше Яна - съпругата му).
Та седейки до леглото му и говорейки си с Яна, по едно време се обърнах към него и му викам "Ей, Дими, да се стягаш и бързо да се оправяш, че те чакаме всички в телевизията да се върнеш, чу ли?!?! Чакаме те с нетърпение и аз и Вальо и Румен и Ива и Васко и Орлин и Стефан и Косьо и Вили и всички останали - чу ли, Дими, чакаме те, ей!!!"
В този момент изведнъж той се обърна към Яна и с най-жизнерадостния глас промълви "Яно, чуваш ли кво разправя Сашката, Яно - чакат ме...чакат ме всички да се върна...".

Е, не го дочакахме...

От този миг нататък в живота си съм сигурен, че човешкото желание и чувство може да стигне там, където не предполагаме, че е възможно и може да докосне места в душата и сърцето, които си нямаме на идея съществуват ли!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, algor написа:

Не съм чел внимателно цялата тема, но четейки този "анализ" на женското щастие и има ли то почва у нас, мога само да ви кажа, че или се правите на 3 без 10 с цел да ви забележат повече жени и да се втурнат да ви обясняват колко не сте прав или наистина това, че "пишкате прав" се оказва плачевен факт, че сте изходил и неща, които не трябва.
Всъщност ще съм кратък - такава тъпотийка чист офтопик скоро не съм чел наоколо и глупостите с физиологичните нужди са не само смешни, ами и гнусни даже.

Грешите! Не е необходимо жени да ме забелязват, още по-малко феминистично настроени! Изобщо нямам такива желания. Женен съм мнооого отдавна и имам прекрасно семейство. Просто отвърнах на иронията с ирония.То е ясно, че всеки мъж живял с биологичния си баща, дядо или вуйчо,  ще има спомен, (оставена следа) в живота му. Друг е въпросът дали ще иска да го сподели в тази тема. Авторката има противоречиви чувства в коментарите си, освен ако не разиграва театър. Много обича мъжа който вече (за щастие) не е при нея, и не иска да се събере с него отново, а щяла да надгражда живота си.  Какво обаче ще разбере, от споделените коментари на мъже, за мъжете оставили следи в живота им? Темата е продиктувана от (може би) желание, за диалози между потребители за успокояване на нечия съвест, или само на мен така ми се струва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Какво трудно има да прочетете темата и да пишете за мъж, оказал влияние в живота ви, без значение дали е приятел, баща, дядо, колега и т.н.? (това е към всички, не в отговор само към ваша милост)
Пише ви се по темата, а не знаете какво да напишете и затова се втурвате в такива анализи на женската същност?!?!

Аз имам такъв Човек (мъж, тоест) в живота си и ще го спомена накратко, за да не съм офтопик.
Дими Константинов се казваше и от него съм научил безумно много неща в работата си (телевизионното продуцентство), за отношенията ми с приятелите и колегите, за това колко безумно добре е човек да бъде отдаден на семейството си, жена си и децата, за това колко е човешко, когато ти се крещи от безумието на хората около теб, точно тогава да се усмихнеш и да потушиш нервите си, а и на тези около теб и още много, много, много...
Аз бях млад дихател на 20 и няколко години, безумно жаден и отдаден на работа и хората наоколо, а той беше около 20-ина години по-голям, с три дъщери и прекрасна съпруга, която безкрайно уважаваше и обичаше, а добрината му беше в такова количество, че помиярите наоколо не само не я приемаха, а се постараха да я закопаят много, много дълбоко.
Не знам добрината ли, не знам човечността ли, но този човек не заслужаваше съдбата си - в това бях сигурен в момента, в който откриха тумора в главата му...
Дори в най-тежките моменти в очите му се виждаше жаждата за живот и безкрайната любов към жена му и децата...
След първото отваряне на главата уж се възстанови бързо, даже се върна на работа в телевизията за известно време и когато бяхме решили, че най-лошото е минало, се оказа, че тумора пак се е развил и то е по-голям от първия път и...
Отиде си...всички си отиваме, но няма да забравя няколко дни преди смъртта му бях у тях (стара кооперация беше, до Ялта, с едни тесни стълби, по които трудно го сваляхме с носилката...), а Дими идваше рядко в разсъдъка си - през повечето време седеше зареян с празен поглед в нищото (поне така го описваше Яна - съпругата му).
Та седейки до леглото му и говорейки си с Яна, по едно време се обърнах към него и му викам "Ей, Дими, да се стягаш и бързо да се оправяш, че те чакаме всички в телевизията да се върнеш, чу ли?!?! Чакаме те с нетърпение и аз и Вальо и Румен и Ива и Васко и Орлин и Стефан и Косьо и Вили и всички останали - чу ли, Дими, чакаме те, ей!!!"
В този момент изведнъж той се обърна към Яна и с най-жизнерадостния глас промълви "Яно, чуваш ли кво разправя Сашката, Яно - чакат ме...чакат ме всички да се върна...".

Е, не го дочакахме...

От този миг нататък в живота си съм сигурен, че човешкото желание и чувство може да стигне там, където не предполагаме, че е възможно и може да докосне места в душата и сърцето, които си нямаме на идея съществуват ли!

Благодаря ти :wors:

Да, уж е само форум, но е невероятно чувството някой да те разбрал.

Защо съм отделила време да споделям с непознати нещо лично мое. Не съм искала някой да анализира живота и отношенията ми. А да се замислим за хора, дори, които не са сред нас, че са били част от живота ни ...

/Вече се чудех, дали ако бях постнала статия на Кобилкина или Хорхе Букай, нямаше да е по-разбираемо за някои/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, herkules2 написа:

Абе ясно ни е за какво е темата, и какво искаш да чуеш, ама това с различните полови белези е смайващо, жена да признае мъжкото превъзходство, чак не е за вярване?! Правилно си го казала! Пишкаме си прави, можем и в движение, а зимно време си пишем имената върху снега и при натрупан сняг от 70 см. не е необходимо да си събличаме половината дрехи, за да се изпикаем. За това върховенството е поверено на мъжкия пол, а жената трябва да следва мъжа, ако иска да оцелее. Светът е изграден в този му вид от мъжете и е за мъжете. 

Абе, я ги убивай тия твоите нежелани дъщери и прави момчета .И без друго този свят не е за тях, както сам казваш. И ти е голяма мъка, че нямаш мъжко. 

Кой знае колко долно се държиш с тях , озлобен от факта че нямаш синковец. Тия нито са щастливи, нито светът принадлежи на тях. Ще станат тъпи феминистки с такъв баща, да знаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Mediterranean написа:

Абе, я ги убивай тия твоите нежелани дъщери и прави момчета .И без друго този свят не е за тях, както сам казваш. И ти е голяма мъка, че нямаш мъжко. 

Кой знае колко долно се държиш с тях , озлобен от факта че нямаш синковец. Тия нито са щастливи, нито светът принадлежи на тях. Ще станат тъпи феминистки с такъв баща, да знаеш.

Къде го чукаш, къде се пука?! Това, че нямам син ми е мъка наистина, и много завиждам на бащите със синове. Ти няма как да разбереш, защото нямаш представа. Обучавал съм момчета-наборници някога, когато съществуваше ОСО (организация за съдействие на отбраната). Правех ги "пружини" в радио-спортовете и модерен петобой. Е, те станаха истински мъже и успяха в живота, но дали трябва да казвам какви следи са оставили, защото аз лично съм горд с техните успехи. Ако имах син, щеше да е като мен, но ти си жена, и няма как да го разбереш! А, и щом си разбрала, че имам дъщери, трябва да знаеш, че съм им осигурил всичко необходимо и нищо не им е липсвало. Голямата вече завърши и проработи, а малката е още трета година студентка, като и осигурявам по 1 000 лв. месечно за текущите и нужди, освен тях плащам допълнително заверката на семестрите + наем от 600 лв. месечно за апартамента на двете в среден Лозенец! Ако това наричаш долно държане от моя страна, явно нямаш никаква представа от долно държане. Аз си ги обичам, а и те мен. Възпитани са правилно и знаят как да се държат на положение, като никога не влизат в пререкание с мъже-момчета, защото са много далеч от мен и нямам практическа възможност да ги защитавам. Тъпи феминистки никога няма да станат, защото са достатъчно интелигентни, и отдавна са усетили вредата от феминизма. Тъпи феминистки стават жените с огромно самочувствие без реално покритие, които завиждат на мъжкото превъзходство, което е очевадно. За това измислиха разни джендъри-мендъри, дето били безполови и по този начин мъже/жени били равни. Ще станат равни, когато цъфнат налъмите. Мъжът си е мъж, а жената жена. Да сравняваш тестостерон с естроген и прогестерон, като еднакви в създаването на условия за живот си е лудост! Надявам се моите щерки да ги открият свестни мъже, на които да им родят,  отгледат и възпитат децата в човешки добродетели, а аз да стана щастлив дядо и да им се радвам докато съм жив. И тъй, като ме предизвикваш с иронията си, ще ти отговоря с ирония!!! След казармата като се уволних работих с немска фирма в Дубай и Кувей....правехме бинго-зали за "белите роби"!  Сприятелих се с един местен, който ме покани на гости у дома си. Останах изненадан от посрещането. Няколко жени-момичета ни сервираха и седнаха на масата с нас, след като той им разреши. Говореха зле руски и малко английски, а аз не разбирах нищо от кувейтския. Гледали американски филми и се възмущаваха от поведението на жените. Изобщо недоумяваха, как може жена да врещи като коза, да удари шамар на мъж на публично място и след това да остане ненаказана (жива), а всички да обвиняват мъжа за това? Твърдяха, че жените в ислямския свят са по-висши от християнките, защото обичат мъжете си и им раждат много деца-момчета. Там научих и една арабска поговорка от тях:

"Един мъж, колкото богат, силен и влиятелен да е, ако няма син за наследник, значи няма нищо!  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я отивай е Арабския свят и не се връщай. Вземи и щерките си там да раждат момчета на арабите и ти да им ръкопляскаш. То бива безумие, ама чак такива разсъждения са направо гнусотия. 

Maleficient, закривай темата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Mediterranean написа:

То бива безумие, ама чак такива разсъждения са направо гнусотия. 

⬇️

на 27.05.2019 г. в 1:18, Mediterranean написа:

Абе, я ги убивай тия твоите нежелани дъщери и прави момчета .

Нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, herkules2 написа:

. Ако имах син, щеше да е като мен, но ти си жена, и няма как да го разбереш!

..

Ако имахте син, един господ знае  какъв щеше да бъде. Животът не рядко опровергава подобни самоуверени  твърдения.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Абе я отивай е Арабския свят и не се връщай. Вземи и щерките си там да раждат момчета на арабите и ти да им ръкопляскаш. То бива безумие, ама чак такива разсъждения са направо гнусотия. 

Maleficient, закривай темата!

Всеки си има собствено мнение и разсъждения! Това, че не ти изнасят моите коментари, не значи че са безумни. Няма нужда да ме пращаш в арабския свят, защото той сам ще дойде тук, ако простотията на феминизма не се озапти, а ислямът може да се окаже пристан за мъжествените мъже! Ето това е безумие!!!

https://trud.bg/бесовете-на-феминизма/

Малка извадка:

Цитат

Ето какво пише професорката по социология Лиса Уейд: "Трябва директно да атакуваме мъжеството. Не трябва да го оправдаваме и да издигаме варианта за едно по-нежно и грижовно мъжество. Ние трябва да отречем самата идея, че мъжете имат психологическата нужда да се чувстват различни от жените, за да могат да се чувстват мъже".

А, в своята статия "Сексуалната реформация" Авторката Лара Прендергаст призовава за създаването на стриктни инструкции за приемливо мъжко поведение.

Според някои актуални нови доктрини на феминизма жената трябва да има право да обвини мъжа в сексуално насилие ако изпита съжаление или разочарование след секс, за който първоначално е дала своето съгласие. Поканите за танц в заведение и отправянето на комплименти също следва да се третират като форма на тормоз и насилие. Друга идея е мъжете да искат писмено разрешение от жените преди секс и дори преди свалка. Набира скорост и разбирането, че при полов акт мъжът трябва да пита жената за всяка своя стъпка.

А, това пък е феминистична гнусотия, доказваща невероятния женски-интелект!!!

https://fakti.bg/world/256483-feministka-na-voina-v-zashtita-na-sramnite-vashki-video

https://fakti.bg/world/281560-feministka-da-se-ubiat-bebetata-momchenca-

https://news.bg/comments/osvirepeliyat-feminizam.html

Дали Maleficient ще закрие или не темата няма особено значение. Обърни внимание как заповеднически се държиш! Аз да отивам в арабския свят, авторката да закрива темата, пази Боже от властни жени. Има народна мъдрост: "Дай и на жената власт и и гледай сеира"!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, herkules2 написа:

Всеки си има собствено мнение и разсъждения! Това, че не ти изнасят моите коментари, не значи че са безумни. Няма нужда да ме пращаш в арабския свят, защото той сам ще дойде тук, ако простотията на феминизма не се озапти, а ислямът може да се окаже пристан за мъжествените мъже!

Ето това е безумие!!!Дали Maleficient ще закрие или не темата няма особено значение. Обърни внимание как заповеднически се държиш! Аз да отивам в арабския свят, авторката да закрива темата, пази Боже от властни жени. 

Ако нямаше толкова много "мъже" като теб, нямаше да има и феминистки. 

Тези жени са изпатили от такива диваци като теб, повечето в детска и юношеска възраст, за да се обърнат така срещу тях. В човекът е заложено да мрази насилниците и подтисниците си и да търси начини да се справи с тях. 

Феминистките не се раждат такива, те се създават от мъжете в най-ранна възраст.

П.п. Виж, радвай се - https://trafficnews.bg/krimi/piian-mazh-prebi-smart-malko-momichentse-zashtoto-plachelo-143513/

И ти и другите, дето ти харесват мненията. Бъдещите феминистки намаляват. Ликувайте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mediterranean написа:

Ако нямаше толкова много "мъже" като теб, нямаше да има и феминистки. 

Тези жени са изпатили от такива диваци като теб, повечето в детска и юношеска възраст, за да се обърнат така срещу тях. В човекът е заложено да мрази насилниците и подтисниците си и да търси начини да се справи с тях. 

Феминистките не се раждат такива, те се създават от мъжете в най-ранна възраст.

П.п. Виж, радвай се - https://trafficnews.bg/krimi/piian-mazh-prebi-smart-malko-momichentse-zashtoto-plachelo-143513/

И ти и другите, дето ти харесват мненията. Бъдещите феминистки намаляват. Ликувайте!

Пак старата песен на нов глас! Отново мъжете виновни за феминизма. В това има малко истина, защото милиардерите финансиращи феминизма са пак мъже. Друга истина е, че нормалните мъже не реагират подобаващо на феми-извращенията, и не отвръщат със сила на женската гавра. Я, да се върнем назад във времето (патриархалното) и да видим дали и тогава тези жени, днешните феминистки са си изпащали така, както днес, а мъжете са били жестоки насилници, дето пребиват и убиват всичко де що е женско, защото по рождение са мизогинисти? Щом даваш за пример случаят в сръбското селище, защо не обърнеш внимание на факта, че това не е семейство, а са живеели на семейни начала? Феминизмът разби здравото семейство с мъж глава на семейството, и с измисленото си равенство м/у половете създаде условия за мъжка саморазправа с жените, проявили неблагоразумието да тормозят вербално мъжете! Двуглавите семейства не просъществуват дълго и след 2-5 години се разпадат, като мъжът се отдава на развлечения, а жената си остава самодостатъчна, вместо да е "зле" придружена, после отчаяно търси мъж и живее на съпружески начала както в случая от линка, защото свестен мъж няма да я вземе! Коя е причината (според теб) този Зоран да стане алкохолик и да търси мъжка компания по кръчмите? И къде са доказателствата, че лично той е извършил това деяние? И, щом детето е заплакало и го е ядосало, какво значение щеше да има, ако това дете беше момченце? Добре си дала този пример и той е показателен за днешната реалност и последствията от феминистичната глупост. Няма как, жената да стои над мъжа, за което си мечтаят феминистките с наложените закони за "позитивна дискриминация" от НСР, прокарвайки политика за гиноцентризъм, и то в мъжкия свят на балканите. Както виждаш (ако следиш събитията)  в ЕП вече няма да безчинства женското лоби след изборите, защото все повече консервативни партии ще имат възможност с гласа си да възпират женското безумие за власт над мъжете, чрез разни истанбулски конвенции и други женски простотии. Предстои промяна, и тя ще е осезаема след още 5 години, когато светът най-после се върне в коловоза на нормалното, а патологията  ще отиде в шеста глуха, където и е мястото.

Феминизмът е идеологическа доктрина за репресия към мъжете, зародила се в умопобъркани и човеконенавистни глави в САЩ. Крайната цел, добре маскирана зад сладки приказки, е редукция на човешката популация.

През 1923 група "интелектуалци" създават план за подриване и унищожаване на Бялата християнска цивилизация чрез бавно гниене отвътре. Стават известни като "Франкфуртската школа" и местейки се от Германия в Щатите, проникват и превземат всички големи университети, по-специално Кълъмбия, Принстън, Брандайс и Бъркли в Калифорния. Хърбърт Маркузе е по страшен и от Маркс! Една от ключовите им цели е да използват идеята на Фройд за "пансексуализма" - преследването на би и хомосексуално удоволствие, содомия и отхвърляне на традиционният Бял Християнски Брак. Техните цели са:

1- Нападение и разрушаване на авторитета на мъжа в къщата, бащата.
2- Нападение и разрушаване на ролята на жените като покорни съпруги и грижовни майки.
3- Нападение и разрушаване на ролята на родителите като основни възпитатели на децата си.
4- Унищожаване на различията в обучението на момчета и момичета.
5- Унищожаване на всички форми на мъжко надмощие
6- Обявяване на жените за "подтисната класа" и мъжете за "зли подтисници"

Франкфуртската школа развива идеята на "Културния марксизъм", която включва неща като "разнообразие", "мултикултурализъм" и "джендър мейнстрийминг". Но кои са те?

Тиодор Адорно - евреин
Макс Хоркхаймер - евреин
Феликс Вейл - евреин
Карл Грюнберг - евреин
Хърбърт Маркузе - евреин
Лео Ловентал - евреин
Ото Кирхеймер - евреин
Уолтър Бенямин - евреин
Ерих Фром - евреин
Франз Нююман - евреин
Фридрих Полок - евреин

Ако забелязваш, няма нито една жена!!! Жените не притежават мъжката изобретателност, дори и на злите гении!

Франкфуртската школа вярва, че има два вида революции - политически и културни. Тяхната културна революция е била амалгама от марксизъм и фройдовска психоанализа и използва нещо наречено "Критическа теория". Критическата теория е това от което произлизат модреният либерализъм, феминизъм, мултикултурализъм, социална справедливост, гей активизъм и трансджендъризъм. Всеки един основател на Критическата теория, както и произхода ѝ в марксизма са еврейски. Тази методология е специално изработена да атакува, критикува, деконструира и изтрие християнският Бог, семейната единица, бялата идентичност и национализма. Техните цели:

1- създаване на расови обиди (расизъм, анти-семитизъм и т.н.)
2- Постоянна промяна с цел създаване на объркване
3- Преподаване на секс и хомосексуалност на малки деца
4- Масова небяла миграция
5- Насърчаване на прекомерна употреба на алкохол и наркотици
6- Изпразване на църквите!
7- Промяна на правната система с цел създавне на предубеждения към жертвите
8- Робска зависимост от държавни помощи
9- Контролиране и затъпяване на медиите
10- Разбиване и разрушаване на брака и семейната единица

Било е война срещу хората на Яков. Тя е тук. И е била от много, много време.

Морис Самуел в книгата си "Вие езичниците": "Ние евреите, ние сме разрушителите и винаги ще останем разрушители. Нищо, което сторите няма да задоволи нашите изисквания и нужди. Ние винаги ще рушим, защото искаме свят само за нас"..

Ето защо го има днес този феминизъм!   Mediterranean (средиземно-морска русалке), знам, че няма да ти е приятно за прочетеш написаното от мен, но всеки си има своята истина. Авторке, прощавай за офтопика, но трябваше да отговоря на предизвикателството на средиземноморската феминистка, а модераторите могат да изтрият коментара ми, ако ги помолиш и сметнеш за необходимо! Днешната модерация следва феминистката политика по принуда. Всеки, който казва, показва или изтъква женските недостатъци бива остракиран под предлог "реч на омразата" "сексизъм" или "дискриминация на жените"! Трябва да има само "позитивна дискриминация", т.е. мъжете да нямат право на глас, и да говорят за жените, както за умрелите, или само добро, или нищо! Е, няма да стане!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Темата НЕ е за Феминизъм.

НЕ е да се защитават едни или други способности и възможности на половете.

НЕ е да се споделят конкретни лични постижения, недоказуеми реално.

НЕ е да се възхвалява Семейството като клетка на обществото.

Не е да се изтъкват недостатъци и предимства на двата пола.

НЕ да се разбере, защо мъжете са създадени с мбижки а жените с мидички

Не е да се открие лекарство против завистта и непоносимостта към себеподобни.

Опитайте да пишете за всичко останало, щом първият си пост не мога да ви го нарисувам, не успявам като формула или задача да задам, и не съм добра да изпея и изсвиря.

Толкова.

Понеже подозирам, че логореята на някои пишещи е по-силна, ще го напиша и по друг начин.

Ако още някой потребител реши да се изкаже не по контекста на темата, зададен в първото мнение, случайно реши, че може да дразни или да си позволява като ЕугЛенда да поства цитатчета, котки бъркащи си в носа или цветенца в птичи дупита, ще бъде мигновено признат и награден с титла!

Най-малоумен и изоставащ от всички галактически енигматици във вселената.

Подготвям Сертификат/и и само гледайте как ги раздавам! Смело и безотговорно!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Maleficient написа:

Ако още някой потребител реши да се изкаже не по контекста на темата, зададен в първото мнение, случайно реши, че може да дразни или да си позволява като ЕугЛенда да поства цитатчета, котки бъркащи си в носа или цветенца в птичи дупита, ще бъде мигновено признат и награден с титла!

Подготвям Сертификат/и и само гледайте как ги раздавам! Смело и безотговорно!

Това заплаха ли е или само предупреждение? Я, пак, че нещо не схванах смисъла на поста ти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.05.2019 г. в 19:41, Maleficient написа:

Иска ми се това да е една приятна тема за обсъждане ....

Всеки привлича онова, което вижда в себе си. Хубаво е, че сте останали приятели - това е добре за детето. Понякога истината е в дистанцията между двама души.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Efix написа:

Всеки привлича онова, което вижда в себе си. Хубаво е, че сте останали приятели - това е добре за детето. Понякога истината е в дистанцията между двама души.

Съгласна съм. Като се отдалечиш картинката се вижда по-добре и с повече неща в нея. Които разбираш и цениш, отколкото, когато са ти били пред очите ти и са те дразнели всъщност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Maleficient написа:

ако визираш моя пост спокойно можеш да го изтриеш - щом ти бърка в джигеря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се обиждат жените, но мъжете имат много по-голям потенциал да оставят следа в човешкия живот от жените. Разбира се, всяка майка отгледала дете, оставя своето влияние, което е основно, добро или лошо, но също и бащата. В ранна възраст човек го приема и попива безкритично, а след един момент може сам да почва да изпитва и подбира влиянията. А има и нещо друго: можеш да имаш допир със страхотни хора, които да преобърнат живота ти в положителна посока, но понеже трябва да има и кой да приеме това влияние - да има двустранност и взаимодействие - и понеже това ти липсва, всъщност този човек и този потенциал никога да не бъде реализиран. Или да бъде, но частично... доколкото искаме или му позволим. И на колко всъщност мъже сме позволили да ни влияят и оформят пълноценно, дълбоко или цялостно?

Например, в моя живот аз виждам "следата" на баща ми и на дядо ми. Но с много тъга, защото преобладават лошите навици, неизгладеното и неизчистеното, което се забелязва, особено с годините. Това, което виждам в дядо ми от една страна, от друга в баща ми... и което донякъде се въплъщава в мен. Добре, че не са това единствените двама мъже на земята, иначе сме изгубени!

Не че не мога да посоча хора, които познавам или съм познавал, но това по-скоро ми напомня, че не съм използвал пълноценно възможностите си, или още по-лошо - че съм забравил тоя пример в ежедневието. Защото има един момент или моменти, принципно говоря, когато човек бива предизвикан да променя себе си, и тогава той/тя може да презре или запокити всичко един вид, ако толкова не иска да се раздели с това, с което е свикнал. Дето се вика, врагове вътрешни и външни... и кои са по-опасни? Може би тези външни, които имат достъп да вътрешното...

на 24.05.2019 г. в 19:41, Maleficient написа:

Аз ще пиша за Станимир. Той е бащата на детето ми. Точно преди десет години се разделихме по един доста ... брутален начин, но не прекъснахме връзката си, като родители на детето ни, и с времето отношенията ни се изгладиха и станаха доста приятелски.

И какво толкова стана, ако не е тайна, че всичко се провали толкова брутално? Малко е тъжно да се пише за доброто в такъв контекст. Всъщност, ако мога да избирам един пример, той би бил бащиният... добрият бащин пример (защото съм имал честта да познавам и доблестни и сериозни бащи и мъже). А детето има ли такъв? Или по-добре никакъв отколкото недобър пример?! Но никой не избира наследството си...

Писал съм в други теми, и това е отклонение от темата, но всички обратни, които съм познавал през живота си - гейове, лесбийки, и прочие - произлизаха от семейства без баща: или изоставени, или алкохолици и наркомани, или лежали по затвори. А това е много силен довод за ролята на бащата и на мъжа във формирането на младия човек. Защото те бяха объркани хора, без посока, намиращи утеха в чуждата подобна обърканост. Дето се пееше в една песен: "libre pero esclavo / viajero, no importa donde vaya / siempre seré extranjero" - "свободен, но роб, пътник, без значение къде отивам, винаги ще бъда чужденец". Въпреки че там контекстът е различен. Но това ми напомня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване