Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте трябва да взема нова кутия за един компютър няма да има специфичен хардуер,като водно охлаждане дори няма да има видеокарта,но ми се иска да е сносна,като качество за момента съм се спрял на DeepCool Tesseract SW според вас добър избор ли е препоръчайте някоя до 70-80лв 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра си е кутията на която си се спрял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен предложение за Deepcool DUKASE  , както и за Segotep GANK-II . Евтини кутии с приличен въздухо-поток и като цяло не лоши като качество на изработка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, pepy86 написа:

От мен предложение за Deepcool DUKASE  , както и за Segotep GANK-II . Евтини кутии с приличен въздухо-поток и като цяло не лоши като качество на изработка.

Deepcool Dukase, V2 а и обзалагам се V3 не са кутии със добър въздушен поток, или по-скоро добра производителност. Поне не и във фабричния си вид. Това обаче едва ли ще е проблем щом @georgiev i не смята да инсталира видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност у нас имам Deepcool Dukase  и временно я ползвах през различни периоди от време с клокнати i5-6600K и ryzen 7 1700 .  До момента , в който ползвах gtx 1070, кутията се справяше доволно от към градуси. Разбира се, бях монтирал 2 входящи и 3 изходящи вентилатора .  Общо взето когато добавих 1080Ti /предвид горещината , която излиза от тази карта/ , едва тогава започна кутията да изнемогва. Но пак всичко бе в рамките на допустимото.  За тези пари , като дизайн , подредба , качество , мисля че си заслужава. Има си контролер за вентилаторите (до 3 броя) с 3 степени на работа . Красиво разположение на SSD дисковете, възможност за добавяне на кулер с височина до 165мм (лично тествано), дълга видео карта, някои модели водни охлаждания  като разполага и с причлиен cable management . Въпрос на личен избор като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с тази кутия https://ardes.bg/product/cougar-mx310-cheren-cg385mmj00001-108305 и има две въртялки отпред с които регулирате оборотите на предните и задните вентилатори. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.05.2019 г. в 19:56, georgiev i написа:

Здравейте трябва да взема нова кутия за един компютър няма да има специфичен хардуер,като водно охлаждане дори няма да има видеокарта,но ми се иска да е сносна,като качество за момента съм се спрял на DeepCool Tesseract SW според вас добър избор ли е препоръчайте някоя до 70-80лв 

DeepCool Case E-ATX  + Arctic Fan 140mm P14

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lpool написа:

Не се заяждам, но P14 не е ли оптимизиран за статично налягане, тоест не е оптималното решение ? Или може би пропускам нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...