Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 56 минути, Roujin Z написа:

Ако ще набутваш 50 лв. отгоре за рам по-добре тази - https://www.vario.bg/gskill-flare-x-dimm-kit-16gb-f4-3200c16d-16gfx

50 лева спрямо кой кит ? Този Flare-X съм почти сигурен че е Hynix AFR или Hynix MFR. Има вероятност да е CJR в предвид че се е появил на пазара към края на миналата година, но не го намирам в никакви листи, нито попадам на информация, което допълва съмненията ми. Ако се окаже че е MFR/AFR изобщо не е добър избор, на фона на нещо по-евтино с по-добър потенциал и възможности.

Ако си се объркал със F4-3200C14D-16GFX това е относително висок bin B-die и комплекта е 300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм да грешката е моя. Навремето струваше двойно и реших че цената е спаднала но явно не чак толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля да ми помогнете. Търся гейминг компютър за сина ми и съм харесал за сега този

https://plasico.bg/компютър-alaric-coffee-lake-intel-core-i5-8400-8gb-1tb-gtx-1060-6gb-63892.html#upgrades

Някой ако може да ми предложи нещо по - добро, за тази цена, може и малко по - скъпо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, stefi76 написа:

Здравейте, моля да ми помогнете. Търся гейминг компютър за сина ми и съм харесал за сега този

https://plasico.bg/компютър-alaric-coffee-lake-intel-core-i5-8400-8gb-1tb-gtx-1060-6gb-63892.html#upgrades

Някой ако може да ми предложи нещо по - добро, за тази цена, може и малко по - скъпо

Аз не бих предложил това за сина и на най-големия ми враг!

С какъв монитор ще се окомплектова системата? Какви игри ще се играят, само ще се играе или ще се споделя играта? Какъв е максималния бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една примерна Intel базирана система - количка,  ето и една AMD базирана - количка, ако се прибави и SSD скоро нищо няма да трябва да се пипа и мисля, че е в пъти по-добра от дадената по-горе (като качество, а и като параметри). Фирмата и конкретните компоненти са примерни и подлежат на промяна!

Реално сега е лято - по-добре да играе на вън, а на есен когато ще са излезли на пазара новите процесори на AMD пазара може да се е променил към по-добро и да вземете нещо по-производително за същите пари или същото, но за по-малка сума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, plamen_petrov_80 написа:

Ето една примерна Intel базирана система - количка,  ето и една AMD базирана - количка, ако се прибави и SSD скоро нищо няма да трябва да се пипа и мисля, че е в пъти по-добра от дадената по-горе (като качество, а и като параметри). Фирмата и конкретните компоненти са примерни и подлежат на промяна!

Реално сега е лято - по-добре да играе на вън, а на есен когато ще са излезли на пазара новите процесори на AMD пазара може да се е променил към по-добро и да вземете нещо по-производително за същите пари или същото, но за по-малка сума.

Благодаря Пламен Петров! Моля за още малко помощ. Детето иска да е I-core 7, 16 RAM и да има SSD. Моля за конфигурация. Благодаря предварително!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детето може да иска всичко, но парите ги давате Вие!

Отворете ценовите листи и вижте колко струва въпросната i7-ца.

SSD има и за 40 лв. ако ще се хващаме за това дали го има или не.

Ако се знаеше и максималния бюджет, монитор и .... оф това вече го питах нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.05.2019 г. в 0:37, plamen_petrov_80 написа:

Детето може да иска всичко, но парите ги давате Вие!

Отворете ценовите листи и вижте колко струва въпросната i7-ца.

SSD има и за 40 лв. ако ще се хващаме за това дали го има или не.

Ако се знаеше и максималния бюджет, монитор и .... оф това вече го питах нали?

Максималния бюджет ни е 2000 лв. с монитор и периферия, моля да ми помогнете!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор и периферия има ли избрани?

Ако има какви са те - параметри, цена?

Ако няма какви са изискванията за тях?

Това за i7 още ли е в сила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сме избрали монитор и периферия, надявам се и там да помогнеш, като видях цените май сме i5. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, plamen_petrov_80 написа:

Докато избираме, някой цени пак са се качили ...

Все пак очаквам да ни помогнеш😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Ивайло Пецев

Какво купи в крайна сметка ? Или чакаш Zen 2 ?

ЖорЕ, не мислиш ли че окъка достатъчно темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, stefi76 написа:

Все пак очаквам да ни помогнеш😂

Приблизително кой ден ще се закупува техниката?

Някакви предпочитания от къде?

Кой ще инсталира системата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 15.06 като свърши училище. Нямам предподчитания от къде, само да ни сглобят компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да се изчака след 15-ти още месец, за да станат налични Ryzen 3000 процесорите? Дори да не се вместят в бюджета, предходното поколение ще поевтинее. Освен при видеокартите, очаква ли се някъде другаде поскъпване, че да се бърза толкова? Не мисля, че повишените цени за китайски стоки в САЩ ще повлияят толкова много на пазара тук, в Европа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Inno написа:

@Ивайло Пецев

Защото темата ти беше осрана ли ?

Охх, дори не следя темата вече, като видях някакви индивиди да търсят съвети в моята вместо да пуснат своя... Та това от подписа е. Радвам се, че попита.😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.