Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Има сайтове, и разни програми, които изискват да се остави телефонния номер, има ли начин да не си оставям моя номер, ами някакси да сложа някакъв временен номер, гледах в интернет има такива сайтове с фейк номера, но нещо не мога да се оправя, както 10 минутни имейли... може ли да ми дадете или кажете, някаква алтернатива за това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези сайтове и програми не случайно искат телефонен номер - там ти изпращат код, който да въведеш. Как ще стане това с временен/фалшив номер? Къде ще получиш кода?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Еди Хардисън написа:

Получавам кода регистрирам се и готово? Това ми трябва.

Само с реален номер. Иначе не става. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси в гугъл

fake number site registration

излизат разни сайтове, но не ги знам колко са легитимни, като ти се занимава пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Потърси в гугъл

fake number site registration

излизат разни сайтове, но не ги знам колко са легитимни, като ти се занимава пробвай.

Да, де но той иска да получи SMS код, което няма как да стане с фалшив или несъществуващ номер. SMS просто отива в небитието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай и може и да стане, на първо търсене ми даде сайт, който е за тази цел, само иска валиден мейл адрес за регистрация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вариант да не си даваш истинския номер но не е безплатен :

Теглиш едно от приложенията за виртуални номера, наемаш си номер срещу някаква дребна сума от порядъка на 4-6 евро на месец и го ползваш за каквото ти душа иска. Ся може да има и някоя която да позволява примерно някакъв безплатен пробен период но не ми се вярва много много.
Лично аз полвам подобно приложение казва се Onoff предлага номера от доста държави и работи добре.

Другия вариант да си вземеш един предплатен номер от някой български оператор който да ползваш само за такива цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...