Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за синхронизация с google calendar

Препоръчан отговор

Въпроса ми е има ли програма с която да мога постоянно да съм логнат и да си стои в систем трея. Да може да ми напомня за подстоящи задачи и да имам бърз достъп до тях а не всеки път да се логвам. Също така като напиша нова задача в програмата директно да се записва в онлайн календара, също така и да мога да ги трия от там.

Моля, спазвайте Правилата на форум "Искаме Програми"!

stanley56

Редактирано от Lambi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
става с този plug-in за Google Desktop: http://desktop.google.com/plugins/i/gdcalendar.html

Това е много добро ама не го ползвам че много ми натоварва.

Нямам нищо против да ми коригирате мнението но ако обичате напишете че става въпрос за google calendar. Изтрихте основната част от въпроса ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е много добро ама не го ползвам че много ми натоварва.

Нямам нищо против да ми коригирате мнението но ако обичате напишете че става въпрос за google calendar. Изтрихте основната част от въпроса ми.

:) В крайна сметка какво точно търсите, че нещо не става ясно, а врачките ни са в отпуска???В заглавието бяхте написали, че търсите Google calendar, съответно Ви дадоха линк за плъг-ин за него, но се оказва, че не го ползвате, защото много Ви натоварва.Сега се оказва, че отново търсите Google calendar?!И никой не е трил и една буква от въпроса Ви, което си личи и от запазения автентичен правопис!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много добре бах написъл какво искам ама ти ми коригира мнението 50 пъти и сега нищо не се разбира. Нещо като играта развален телефон се получи.

Сега пак ще обясня какво искам:

Програмата да разглежда календара, пише бележки в него и трие от него (имам в предвид календара на гугъл). Целта ми не е да се логвам постоянно а да си стоя логнат. Програмата ще е по удобна ако се скрива в систем трея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване