Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте изгуби ми се Google Play от телефона и още някои други програми спряха да ми работят. Може ли някои да ми каже как да си върна Google Play 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажеш как се случи това, марка и модел на телефона както и с каква версия на андроид си, всичко останало е хвърляне на боб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че Google Play не е в някоя папка, "Google" например ?

Кой е модела ?

Кои други приложения не действат и каква е причината - да кажем софтуерен ъпдейт или друго... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung A3 2017  модел SM-A320FL

Версия на адроида 8.0.0

Ами просто ей така сутринка ми изчезна иконата на Google магазина и като влезнах в Youtube ми изписа че моето устройство не потдържа Google Play

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи връщане на фабрични настройки с изтриване на всичко на първо време. Съответно си прехвърли важната информация на SD картата или на компютър преди това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това помислих първо ама след това си помислих че и след връщане на фабричните настроики ако пак не се оправи тогава пък няма да мога да си сваля и приложенията които имам в момента ,затова питам ако има някакво друго решение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евентуално виж в настройки/инсталирани приложения да не би да си го забранил нещо, ако не - решението е пълен ресет на телефона, ако и след това пак не се появи google play, флашване наново на фабричния ROM. Какво ти пречи да си инсталираш приложенията пак след това? Можеш да си ги архивираш и на компютъра със софтуера на самсунг и след това да ги възстановиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Djuni Baliev написа:

Здравейте изгуби ми се Google Play от телефона и още някои други програми спряха да ми работят. Може ли някои да ми каже как да си върна Google Play 

Ето от тоя линк си истеглете  https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.