Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телефона е нокия 2.1 вчера го ъпдейтнах към девета версия на андроида и уиджета с времето изчезна. Програмата е инсталирана но не намирам откъде да го добавя. Пробвах и други програми с прогноза за времето, но пак не може да се изкара на началния екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докосвате с пръст и задържате в празна част на работния плот, ще Ви излязат 3 опции, избирате "приспособления" и от там избирате какво да изкарате. На същото място трябва да излизат и от другите подобни приложения, но е безсмислено да инсталирате такива. В Андроид по подразбиране има приложение за времето, което така или иначе се обновява и хаби батерия. Качвайки други подобни само си изцеждате батерията по-бързо.

Аз съм с Nokia 5 и няма подобни проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така де, ама в приспособления я няма програмата за времето. Има контакти, някакви гугълски глупости, уатсап и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с това:
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.droidenschmiede.weather
Иконката служи за възстановяване на въпросното приложение, понеже много производители, като Xiaomi и Huawei го осакатяват така че да няма нормален достъп да него и инсталират свои боклуци. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. Като натисна бутона да се отвори приложението, нищо не се случва. Като го натисна пак, изписва че приложението спира многократно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи фабрично нулиране на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То натам отиват нещата, но ми се искаше да разбера, дали в тази версия на андроида въобще може да се ползват уиджети или са ги забранили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, възможно е в първата версия на тази ОС да има проблем. Просто изчакайте и по-натам ще я оправят. Също влезте и пуснете тема ,или четете подобни тук: 

https://community.phones.nokia.com/categories/nokia-2-1

Тук ще можете да обмените информация със собственици на този телефон и от тях ще разберете дали това е общ проблем на тази версия на ОС, или проблемът е само във Вашето устройство. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Android Go is for low ram device that due to performance concern, Google not allowed using widget anymore on it.

От линка. И май си е вярно..

С Android Go е телефона, нещо съм се объркал и в заглавието на темата съм го писал one.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, halek написа:

От линка. И май си е вярно.

Не мисля, че в това е проблемът. Имам познат с Nokia 3.1 и имаше подобен проблем, а той е с пълноценен Андроид. Пуснаха му актуализация до 9-ката и проблемите изчезнаха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.