Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

След като стартирам Mozilla Firefox ми се появава този упорит надпис:"Your firefox profile cannot be loaded. it may be missing or inaccessible"

firefox.JPG.df4f175c2b4b2f0a375eb2bc707161e5.JPG

Винаги съм използвал Firefox без регистриран профил, сега ми казва че не може да зареди firefox профила ми.

Според повечето инструкции в нета трябва с Win+R => firefox.exe -p => създавам default profile и стартирам с него.

Пробвах няколко пъти да създам нов пофил, пробвах и със другите два които си седяха отпреди, но не става и не става. Непрекъснато ми излиза надписа: "Your firefox profile cannot be loaded. it may be missing or inaccessible" и бразуъра забива "not responding". Дали ако деинсталирам и инсталирам на ново firefox ще бъде запазен bookmarks и инсталираните добавки?

Не мога да се сетя как да се пребоя с този нов профил. Само при мен ли е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

напиши горе в полето за адрес

about:profiles

създай нов провил, направи го default, рестартирай браузъра и изтрий проблемния профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Blue_Hulk написа:

https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-run-firefox-when-profile-missing-inaccessible

Изтрий файла profiles.ini (виж метод 2)

Това действа.

преди 9 часа, Raze написа:

напиши горе в полето за адрес

about:profiles

създай нов провил, направи го default, рестартирай браузъра и изтрий проблемния профил.

Като създам нов профил той е с "занулени" настройки, липсват всички отметки, добавки, пароли....

За това създадох нов профил и в него прехвърлих данните от единия и другия стар профил (папка profiles). Единия се оказа празен другия ми изкара данните от преди половин година. Странно е че няма 3-ти профил, който да ми е съхранило данните от преди 2 дни (последните настройки). Надявам се в някоя друга папка да се крие профила с всичките ми запаметени данни в браузъра. Търся само в тази директория: C:\Users\потребител\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова има sync опция - влизаш си в акаунта и всичко се възстановява при нова инсталация или и на друг комп'ютър ако искаш. При копирането си омазал нещата, да беше почнал с това, а не да гадаем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе те преди десетина дни нещо яко бяха оплели конците та бяха спряли и добавки и профили и всичко, та може да е някакво последствие от това, пиши им на съпорта най добре, те ще те опътят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента се оправих, благодаря на всички за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...