Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тази суртин като си включих телефина и ме изненада мн неприятно съобщение - "Заключена SD карта" и край това ме съсипа моля ви каже те ми има ли шанс да я отключа защото имах много снимки които не бяха съхранени никъде другаде. Моля ви помогнете ми. Изисква 4 цифрен код който аз не съм слагала и не го знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Коя е версията на Android? 4.4 създава подобен проблем.
Има ли достъп до файловете на картата, защото може да е заключена само за запис? Ако имате достъп, копирайте ценното на някой облак или компютър.
Вижте това описание на процеуа

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи я в някой лаптоп и виж дали може да се отвори. Копираш си данните и я хвърляш в коша.
Обикновено при препълване на картата тя се заключва за запис. Имам три такива докато разбрах защо стават write protected.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.