Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Защо не мога да ползвам успешно Блутут от компа за телефона си. Закупих си нов Блутут , сложих го в компютъра, инсталира си някакви драйвери, но при работа не иска да прехвърля от телефона на компа снимки и файлове. Не мога да разбера причината за това. При това компютъра вижда телефона ми, но само толкова. Дайте съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със USB кабел става лесно и бързо .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталира си някакви драйвери - ето ти проблема. Марка и модел на блутут устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е....?

Какво се опитваш да прехвърлиш и как, дай повече информация? Прегледай и клиповете и другите връзки и виж дали няма решение на твоя проблем:

https://www.google.com/search?q=CSR+4.0&ie=utf-8&oe=utf-8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че ползваш рутер в къщи не ти трябва никакъв кабел ни блутуут за връзка между телефона и компютъра.

Инсталираш си това приложение на компютъра: https://softfamous.com/asus-share-link/ и същото от маркета на телефона и си караш спокойно работата.https://share-link.en.uptodown.com/android 

На български език е интерфейса и работи отлично и бързо със всички видове файлове, без ограничение на техният обем.

ScreenShot001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей , Колев 60!

Направих всичко което казваш , но от линковете които си дал, на компа се инсталира много стара версия на програмата ,а на телефона е последната версия. И двете не могат да се стиковат. Дали не трябва да са еднакви версиите?  Моля пиши!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Христо Влъчков написа:

Здравей , Колев 60!

Направих всичко което казваш , но от линковете които си дал, на компа се инсталира много стара версия на програмата ,а на телефона е последната версия. И двете не могат да се стиковат. Дали не трябва да са еднакви версиите?  Моля пиши!

Зсравей!

Версиите не могат да са еднакви в никакъв случай. Едната е за Windows, за компютъра ти, а другата за телефона е Android. Оправи си инсталациите. Явно нещо си объркал или на копютъра или на телефона. Софтуерът е абсолютно елементарен за инсталация и съм го правил поне на 20 познати без никакъв проблем. На всичкото отгоре, всичко е на български език.  Пожелавам ти успех.

За компа   1.0.27.0911

За телефона   1.7.0.53_170314

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво може да съм объркал. Всичко се инсталира наистина добре. След инсталациите рестартирах всичко. Но не можах да прехвърлям файл. Но не знам причината.

На телефона е инсталирана версията 1.7.0.42_160804, тази която посочване Вие я няма никъде. Не вярвам разликата във версиите да създава проблема.А какво е тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Христо Влъчков написа:

Какво може да съм объркал. Всичко се инсталира наистина добре. След инсталациите рестартирах всичко. Но не можах да прехвърлям файл. Но не знам причината.

Ицо!

Самия дисплей и на компа и на телефона те води бре моето момче! Ти явно не му даваш входния фаил със знак + и след него потвърждаваш за прехвърлянето към кое устройство да се насочи файла( с името на устройството) Преди да почнеш, разгледай внимателно и помисли какво и как трябва да направиш. След това действай. Нямам нужното време да ти направя последователни снимки за работата м/у двете устройства. Нали ползваш рутер  и безжичната му връзка? Зная , че имаш много добър модел телефон с Андроид от твой стар пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почвам да се боря приятелю, дано да успея, ще те търся пак, за да помагаш.

Значи установих, че не могат да се намерят двете устройства, което е проблема. Като пусна файла от компа към телефона и дам на телефона да го получи, целия екран мига в зелено и толкова.

От рутера до компютъра връзката е кабелна (той е стационарен), а до другите лаптопи е безжична .А съм при компа с телефона на 50см. и не ще да прехвърля и това е !

След като избера файла за изпращане и му дам изпрати (От компа), не ме пита въобще къде да го праща, т.е. не открива телефона, въпреки че е много близо до него. А програмата на телефона само мига екрана в зелено и дотук!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си "wifi file explorer" и не се занимавай с този син зъб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...