Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Графично оформление на стихотворение.

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли някой от вас да ми направи едно хубаво графично оформление на мое стихотворение? Искам стихотворението да е сложено на хубав фон, лесно за четене,  заедно с логото, което ще е хубаво да е отгоре. Предварително Ви благодаря за помощта!

ЛАЧЕНА ФИЕСТА

Отново идва месец май

отново пак ще се играй

ще се пее и танцува

и всеки много ще лудува.

Започва фестивалът наш любим

с дъх затаен ще седим,

песни, танци ще следим

ще се радваме за своя тим.

Чакат ни мигове чудесни

чакат ни любов и песни,

запознанства, приказки безкрай

тук ще е страхотен рай!

Тук забравяме проблеми

тук сме винаги засмени,

но можем за мъничко нали

да се върнем в детските мечти.

За танци и любов

със своя силен зов

започва „Лачени обувки” -

с добрина и без преструвки!

Посвещавам стихотворението на любимия ми фестивал „Лачени обувки”, който посещавам винаги с голямо удоволствие, където се връщам в безгрижните детски мечти, забравям за кратко проблемите, наслаждавам се на страхотните спектакли и прекарвам незабравими мигове, които остават завинаги в сърцето ми. „Лачени обувки” е една прекрасна магия която се надявам винаги да я има!

48d4ea967d7db030.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...