Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте/добър ден/добър вечер/добро утро. Преди няколко месеца намерих сайт, от който като попълваш анкети можеш да изкараш пари. Не обещавам големи пари, не обещавам че ще стане бързо. Всъщност идеята ми е, че смятам, че този сайт е истински (реален, че плаща наистина). Нека обясня защо смятам така.

,, Искам да кажа, че смятам, че не е измама. Смисъл.. Писах си със съпорта на страницата. Ако е измамен сайт съмнявам се, че ще ми пишат.. Имат ютуб канал. Съмнявам се, че щяха да са измамници, смисъл ако са няма да имат ютуб канал, щот все някой ще разбере и ще ги репортнеА и четох в едни сайтове добри рецензии. Не съм виждал лоши. Струва си да опита човек. 15$ е минималния пей аут/кеш аут. Попълваш анкети и бум, може да спечелиш ако го правиш.  Ето, даже има история с анкетите колко пъти си правил и кога и колко си изкарал от тях. Ето линк да се регистрирате: Пак казвам, не обещавам да е бързо. Самите те ми казаха, че може да е бавно. Смисъл аз писах със съпорта (както по-рано казах). Струва си да опиташ, пък и на мен ми изглежда по-бързо от тия PayToClick сайтове, които някои от вас предлагат. Понеже аз не съм достигал до толкова голяма сума 1,27$. Пък и не съм вкарвал нищо в този сайт, дори не знам дали е възможно. Пък и както можете сами да видите на снимката, не всеки ден влизам и не всеки ден съм влизал, така че.. Правете си изводите :) Па и можете сами да пишете на съпорта на сайта :) http://paidviewpoint.com/?r=knphaa

image.thumb.png.e0a8dc309007938759922a070ef88cae.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има на български къде къде по-читави ама щом знаеш език и можеш да им разбереш въпросите...

Аз съм регистрирана в няколко такива и всички си плащат за анкетите.

Единия ми превежда по банков път, друг в пейпал, има и два които плащат с ваучери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Емил Костов написа:

То голяма печалба 1 долар.

Аз казах, че не е много, но в сравнение с тези, които съм виждал да предлагат повечето хора.. ;D

преди 15 минути, haidukpikaso написа:

Има на български къде къде по-читави ама щом знаеш език и можеш да им разбереш въпросите...

Аз съм регистрирана в няколко такива и всички си плащат за анкетите.

Единия ми превежда по банков път, друг в пейпал, има и два които плащат с ваучери.

Ами аз не знам такива български сайтове, а и сигурно трябва да инвестираш в тях, а? Аз не съм срещал такъв сайт. 😕

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bryca03 написа:

Ами аз не знам такива български сайтове, а и сигурно трябва да инвестираш в тях, а? Аз не съм срещал такъв сайт. 😕

исках да кажа че са на български език, направени са и за България

на единия знам че седалището му е във Виена, така пише на мейла

talkonlinepanel.com - ей този, преди седмица ми изпратиха ваучер за 10 лева, те плащат във ваучер като си направиш точките

нищо не се инвестира, безплатни са всичките, ако зарибиш някой да се регистрира всички дават точки допълнителни

но си е бавно - събираш точките година че и повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам регистрация в JTN panel. Досега 4 пъти по 50 лв са ми превеждали.  За 2 години някъде е всичко това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, neroni написа:

Имам регистрация в JTN panel. Досега 4 пъти по 50 лв са ми превеждали.  За 2 години някъде е всичко това.

и там попълвам отдавна, по толкова са да - 1000 точки 50 лева

веднага са ми ги превеждали, те са ми любимците много ги обичам

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.