Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво ви е мнението за сериала One Tree Hill?

Препоръчан отговор

• Отговори 99
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Хм...ще се доеря на Габи, защото уважавам вкуса й към киното и ще ви помоля да ми метнете малко повече инфо за сериалнчето, че ми се е догледало нещо, което да следя, а не само пълнометражни филми;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Хм...ще се доеря на Габи, защото уважавам вкуса й към киното и ще ви помоля да ми метнете малко повече инфо за сериалнчето, че ми се е догледало нещо, което да следя, а не само пълнометражни филми;)

Ето един линк с инфо за сериала http://oth.ggbit.info/info.php

Един ден брат ми се обади и ми каза, ако нямам какво да правя да си изтегля този сериал. Разказвал се за баскетбол и бил тийнейджърски. Това изобщо не ме впечатли, но реших да дръпна дна серийка, т.к. го имаше на локалния сървър и става за отрицателно време. Първата серия ми хареса, освен това свърши наникъде и трябваше да разбера какво ще стане и така всяка следваща. Тъкмо бях в сесия тогава и всеки ден от 9.00 до 17.00 часа стоях пред компа и гледах One Tree Hill. Към края на трети сезон моят мъж се прибра по-рано от работа и седна до мен, като погледа 10-на минути от края на една серия. Попитах го иска ли да пусна следващата. Той каза, че го иска отначало. Започнахме да го гледаме отначало двамата по 5-6 серии на ден, а той го гледаше и през нощта. Той мрази мажоретки, американски отборчета, борбата за популярност. Въобще не го търси за такива филми. Дай му научна фантастика на него.

Много интересни мисли вкарват във всяка серия. Много интересни взаимоотношения м/у героите. Видимо израстване характерите на героите. Тези от 1 сезон нямат общо с 4 сезон. Борбата за популярност в гимназията е силно засегната, както и това, до което води в много случаи. Обръща живота на всички. Много смях, много драма. Симпатични актьори. Сериалът се гледа на един дъх. Сравняват го с О.С., но аз лично съм гледала 10-на серии от него и не съм впечатлена. Сериите са свързани пом/у си и всяка завършва с кулминационния момент. Нямаш търпение да видиш развръзката в следващия.

Не зная дали ще ти хареса сериалът, но аз, мила, го обичам и вероятно пак ще го изгледам.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам дали ще има нов сезон на сериала One Tree Hill?

По най-нова информация 5 сезон ще започне да се снима /и да го качват в нета/ наистина януари 2008. Щебъдат обаче обичайният брой - 22 серии /не 15/. Т.к. ще започнат снимките в средата на филмовия сезон, няма да има големи прекъсвания или изобщо няма да има между отделните серии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си го дръпна, пък може и да ми се понрави:clap:

Аз понеже вече завърших и снощи си направих една кино-вечер, та мисля да си уползотворя лятото с филми и книги (по-скоро задължителната литература за изпитите ми догодина), та между тежките филми дето гледам бих си вкарала някое свежо сериалче:wors:

Благодаря за инфото, миличка:)

П.П: А ние с тебе кога ще ходим на театърbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериала найстина е добър аз го изгледах до 4 сезон и сега чакам да доиде 2008 за 5-тия сезон.....ако няма какво да гледате си го драпнете нещо подбно на The O.C. но мен даже повече ми хареса...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериалът е много по-дълбок от Ориндж Каунти. Всъщност кое му е общото с него, не разбирам? :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем имат малко общо де но искам да каща че не е например като Prison Break , 24 , и за квот се сетите още

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за мен е най-добрия сериал.Просто е невероятен.Не разбирам как може да го сравнявате с О.С. Ориндж Каунти е толкова тъп и безсмислен сериал..Не мога да изтрая и една серия, камо ли 4 сезона.ОТН е друго нещо.В него има смисъл, актьорите са перфектни, а и мислите във всяка една серия са просто блестящи. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Това наистина е уникален сериал! Просто не мога да опиша с думи как е ми въздействал, опитвала съм и никога не се получава. Не се разказва просто за любовните драми на група лапетии, а за нещо по-сълбоко - какво е да си човек!

Преди месец само аз от моя град гледах сериала...Днес вече половината град чака с нетърпение 5ти сезон ;) И доколкото знам и аз, сезонът започва да се снима началото на 2008 ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има доста хора, които го харесват.

Оффф

Наскоро попаднах на едно романтично филмче PRIMER с Мерил Стрийп и Ума Търман, в което главната мъжка роля бе поверена на младия татко от 2 или 3 сезон на OTH Джейк Джигелски или както точно му се изписва фамилното име.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм гледал O.C. всичките сезон и на OTH също (на 4-ти сезон ми остават 5 серии, които до утре ще съм изгледал). Мога да кажа, че и двата серияла са страхотни. Немога да разбера защо всички се нахвърляте така на OC, като дори не сте го гледали. Ако трябва да оценявам 2-та серияла от 1 до 10 на ОС давам 10 ,а на ОТН давам 9 (дори 9 и нещо ). Аз също мисля, че двата серияла имат много общо и наистина се зарадвах като чух, че излиза нов сезон biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

one%20tree%20hill%20ost.jpg

Здравейте фенове на One tree hill. Създавам тази тема, за да може да обсъждаме любимия сериал, така че, който иска нека сподели мнението си.

За тези, които не са запознати със сериала, в него става въпрос за двама братя- баскетболисти, които се мразят. В един момент обаче съдбата ги събира и те са принудени, въпреки огромната неприязън, която изпитват един към друг, да играят в един и същ отбор и да се справят по свои собствен начин с властния си баща и усложнения си любовен живот. Сериалът може да се намери тук.

Моля всеки, който има мнение за сериала да го сподели.

Редактирано от miss_aleks (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

chad-michael-murray-wallpaper.jpg

Чад Майкъл Мъри (на английски: Chad Michael Murray) е американски актьор и модел, най-известен с ролята си на Лукас Скот в сериала One tree hill. Роден е на 24 август 1981 година в Бъфало, Ню Йорк. Голямата му мечта да стане спортист се разбива след контузия. Атлет по природа, той е посъветван от медицинска сестра да се пробва като фотомодел. Мъри получава стипендия от местната модна агенция "Wright Model and Talent", която му позволява да се състезава в Орландо. Там той е забелязан от търсач на млади таланти от Лос Анджелис. Кариерата му в Лос Анджелис се развива шеметно и за кратко време той вече е модел на най-известните модни къщи и дизайнери, сред които „Гучи“, „Томи Хилфигър“ и „Скетчърс“.

По време на престоя си в Лос Анджелис получава малка роля в сериала Диагноза убийство (Diagnosis: Murder). Скоро след това неговата филмова кариера процъфтява и Чад получава голяма роля в поредицата Gilmore Girls на Уорнър Брос, където играе ролята на Тристин Дю Грей. Участва и в Последствия (2001) и в Кръгът на Доусън (Dawson's Creek). Продължава с филмите, но не на малкия, а на големия екран. През 2003 участва във филма Шантав петък (Freaky Friday), където играе заедно с Линдзи Лоан и Джейми Лий Къртис. В същата година получава главна роля в тинейджърския драматичен сериал One tree hill. Снима се в Историята на Пепеляшка (2004) заедно с Хилари Дъф. На 16 април 2004 Чад сключва брак с актрисата София Буш, с която по това време заедно участва в сериала One tree hill. След по-малко от две години съвместен живот, на 4 април 2006, те се развеждат. В момента е сгоден за друга актриса от One tree hill- Kenzie Dalton.

Благодаря на Уикипедия.

james-lafferty.jpg

Джеймс Лаферти (James Lafferty) е роден на 25 юли 1985г в Хемет, Калифорния. Висок е 1.88. Играе баскетбол в гимназията, където печели и наградата за най-ценен играч. Майка му го насърчава да се занимава с актьорско майсторство като хоби. Играе основно поддържащироли, докато не получава ролята на Нейтън в One tree hill. Интересно е , че той се е явил на прослушването за ролята на Лукас, но тъй като режисьора го видял като Нейтън, а не като Лукас той получил именно тази роля.

В момента живее в Wilmington, North Carolina , където се снима сериала, но след като той приключи смята да кандидатства в университет, където иска да учи международни отношения.

Благодаря на IMDB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте ! Не следя този сериал , но намирам 4-ти сезон включително . Вие кой сезон търсите ?

Здрасти ами търся трети сезон ако можеш да ми го намериш ще съм ти много благодарна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здрасти ами търся трети сезон ако можеш да ми го намериш ще съм ти много благодарна

http://######/details.php?id=41975

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи хора аз мн мн ама наистина страшно много cool.gif харесвам това филмче и вече започнах да гледам 5 сезон ама навсякаде го намирам само до 9 серия и ако някои може да ми ги намери другите там 10,11 много molq да ми даде линкченце plsssss!!!!

Редактирано от Vall (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна тема е това!Ами на мен сериала много много ми харесва и това е последната ми мания за сега! cool.gif Лично на мен най-много ми харесват 3 и 4 сезон и любемци са ми Лукас и Пейтън!Ама и другите са супер!Аиде казвайте и вие да стане по-интересно! ;)

post-34962-1204569922_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Страхотна тема е това!Ами на мен сериала много много ми харесва и това е последната ми мания за сега! cool.gif Лично на мен най-много ми харесват 3 и 4 сезон и любемци са ми Лукас и Пейтън!Ама и другите са супер!Аиде казвайте и вие да стане по-интересно! :P

Най-накрая има интерес към темата :) Аз лично не харесвам Пейтън, защото не е наясно какво иска и си мисли, че най-важни са нейните желания и, че всички трябва да се съобразяват с нея.

Търся линкове за първи и втори сезон може и на отделни епизоди да са,но да са всички,но моля да не са на торенти

Заповядай - мисля, че са всички епизоди и не са торенти :) Приятно гледане

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване