Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Съгласна съм за доста от изброените тук филми, че са красиви.

Аз ще добавя "Фантомът на операта" от 2004г с Джерард Бътлар. Гледах го наскоро и за мен той е един от най-красивите филми. Няма да обяснявам зашо, просто трябва да се види...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 75
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Може да е повече от един. Моите фаворити за момента са: "Мемоарите на една гейша" "Герой" "Изгубени в превода" "Пролет, лято, есен, зима...пролет"

Гепи,Боен Клуб,Две Димящи Дула,Властелина На Пръстените,Жега,Искуствен Интелект и още много които не се сещам в момента...в тези филми атмосферата ,играта на актиорите,декори, визуални ефекти и какво ли още не ,те завладява някак си и те кара да не се отлепяш от екрана докато не свършат финалните надписи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен много ми харесваха ефектите и атмосферата в "Съдбата на децата Бодлер. Поредица от злополучия". съвсем спокойно казвам че историята изобщо не я бива, обаче ефектите...уоу! глледах даже надписите накрая, толкова странно...или красиво...или странно, нз кое от двете, бяха направени, очите ми изтекоха по филмчето. ама историята си беше малко скучна :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен такъв филм е "Титаник" той е просто класика :lol6::lol6::lol6:

На същото мнение съм :lol6:

Тук добавям и един филм който за времето с ефектите е впечетлил дори родителите ни "5 ЕЛЕМЕНТ"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Красиви филми мога да кажа, че за мен са три:

1. Фантома на операта-невероятен стил и изящество както откъм музикално оформление, така и откъм дрехи, грими и хореография.

2.Супермен се Завръща-чудесни гледки от небесата, и невероятно пресъздадено летене на най-силния супер герой, както и зашеметяващи визуални ефекти.

3. Ерагон-Страхотен драконов епос, който не трябва да бъде пропуснат. В него е най-прекрасния дракон уживявал някога на екрана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Красиви филми мога да кажа, че за мен са три:

1. Фантома на операта-невероятен стил и изящество както откъм музикално оформление, така и откъм дрехи, грими и хореография.

...

Подкрепям с двете си ръце. Даже точно този филм бих искала да го гледам като оперно изпълнение на живо, ама...

Красив филм за мен е и "Водно конче" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На прима виста ми изкачат няколко филма, които за мен са красиви (по-скоро чувството което оставят в мен... атмосферата, а не ефектите):

Кръстникът

Love actually

Треминатор

cool.gif

Редактирано от Kiki_Riki (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hellboy

Hancock

Transformers

The Illusionist

Live Free Or Die Hard

Аliens vs. Predator - Requiem

И Hulk, ама го няма още с хубаво качество както и Iron Man

Едни от филмите с най-добри ефекти.

Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Война и мир (последната руска екранизация)

Редактирано от DEAM (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

За мен това са: "Amadeus", "Stealing Beauty", "Capote", "Chocolat", "Frida", "The Piano", "Wild Strawberries".

Редактирано от Bardot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
La Reine Margot

Да, хубав филм е, но красив... с тези толкова много кървави сцени...

Не мисля.

Но аз също бих добавила в тази тема повечето исторически.

И "Francesco" (1989), въпреки всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

най-красив филм за мене е поредицата "Хотел на мечтите" - местата където го снимат са уникални и винаги има много красиви гледки laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки филм си е красив сам по себе си. P.S I love you е много красива романтична комедия. The Godfather 1 също е класически вариянт за красив филм. Но филма , който най ми харесва спрямо тези показатели - има романтични моменти , има страхотни ефекти , класни актьори и т.н , това е "Властелина на пръстените - Завръщането на краля"

cool.gif:)

Редактирано от Лъчко (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че бъркаме понятието "красив" вече относно филмите...

Raise your voice е много хубав, забавен е, пее се в него, има и драматични моменти, но дали е красив? Да не говорим, че в Кръстникът и Влстелинът на пръстените лично аз не виждам никаква красота?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даа май темата се изместила от "красив" в "любим".

Аз в първия момент се сещам за "Титаник", като се сетя за друг ще пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Notebook, Original Sin...

Редактирано от goshetoo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lord of the Rings hands down... Този филм си има всичко ! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване