Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

plavchik    1

Благодаря много на всички. :);):wors:

Уестърните са от различни школи.Пробвай италианските-"Един пробит долар".Това е класика с Джулиано Джема.Филмите с Клин Истууд са много стабилни-голям тежкар е.Може пък да ти хареса Гойко Митич-"Синовете на великата мечка" или филмите за Винету и Поразяващата ръка. Аз лично съм изгледал всичко на Клин Истууд.Така че приятно гледане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знаете ли к'во? Аз ви препоръчвам моят любим филм "The Lord Of The Rings" просто велик филм, ако не сте го гледали го гледайте задължително. ПП:И трите части.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jane.doe    983

В началото бях скептично настроена (Алфонсо Куарон далеч не е от любимите ми режисьори) към филма "Children of men" (Децата на хората). Но в края на крайщата си го наех и го изгледах. Бях впечатлена, може би защото не очаквах толкова много от режисьор като Куарон. Идеята, замисъла, сценария, атмосферата, актьорската игра...доста го бяха пипнали. Филма си заслужава определено. П.П: Aragorn, живеем в 21 век, мислиш ли че не сме гледали "Властелинът на пръстените" :)? Филма е хубав, но не е кои знае какво произведение на човешкия ум и световната кинематография за да се говори нон-стоп за него ;) Разбирам, че си голям фен, ама дай малко почивка (нищо лично човече, голям си сладур иначе)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DeadSmurf    44

Аз пък не съм гледала "Пластелина" и нямам такова намерение, книгата не ми хареса, значи и филма няма да го гледам. Дайте предложение за нещо леко, бозаво и отморяващо, което да гледам сега, че нямам сили за сериозен филм, а съм зажадняла да погледам нещо весело!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jane.doe    983

Аз пък не съм гледала "Пластелина" и нямам такова намерение, книгата не ми хареса, значи и филма няма да го гледам.

Дайте предложение за нещо леко, бозаво и отморяващо, което да гледам сега, че нямам сили за сериозен филм, а съм зажадняла да погледам нещо весело!

Прегледай някой от сериите на Монти Пайтън :baby:

Ако си падаш по черен хумор ще ти харесат:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zorito    16

Аз пък не съм гледала "Пластелина" и нямам такова намерение, книгата не ми хареса, значи и филма няма да го гледам.

Дайте предложение за нещо леко, бозаво и отморяващо, което да гледам сега, че нямам сили за сериозен филм, а съм зажадняла да погледам нещо весело!

Аз пък бих ти препоръчала "Разходка с лодка" (Boat trip) ако не си го гледала вече де... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DeadSmurf    44

Гледала съм повечето предложени досега. Благодаря за Монти Пайтън. Звучи добре. Все пак предложете нещо друго, леко, весело и неангажиращо от типа тъпа, бозава, американска комедийка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    maicky    5
    Здравейте ! .... Ще Ви предложа филмите : "Loose change" 1 и 2 ! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам Ви да гледате: Роки (от 1-ва до 6-та част), гладиатор, 300, бели мадами, армагедон, аматьори, ДОА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    anarchysta    0

SAW 1,2,3- Убииствен пузел 1,2 и3-та 4аст. Jipers creepers i Parola-Riba Me4. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    dindi    4263

Гледала съм повечето предложени досега. Благодаря за Монти Пайтън. Звучи добре.

Все пак предложете нещо друго, леко, весело и неангажиращо от типа тъпа, бозава, американска комедийка.

Това?

...и това...

ай стига ти толкова....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jane.doe    983

Мен пък ми се гледа някой тъп екшън, ама като казвам тъп имам в предивд да става за гледане все пак.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми предложи сълзлив романтичен филм, подобен на Тетрадката?

If only или Lake house-не са чак толкова слъзливи, но са много добри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jane.doe    983

Хехе, че "Тетрадката" откога се води за сълзлив бря:) П.П: Lake house и на мен ми хареса, имайки в предив, че мене такива филми изобщо не ми хващат окото:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    shanna    19

Някой може ли да ми предложи сълзлив романтичен филм, подобен на Тетрадката?

Последният романтичен филм, на който и плаках, и се смях Ваканцията

И нещо, което не съм гледала, но мисля че е доста романтично и е по роман на Съмърсет Моъм: The Painted Veil

"Lake House" на мен не можа да ми хареса - много стандартен филм ми се стори, може би не съм подходила правилно към него, но очаквах много повече от това, което видях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jane.doe    983

Последният романтичен филм, на който и плаках, и се смях Ваканцията

За мене "Ваканцията" си е филм-терапия. Когато не съм в насторение за какъвто и да било филм си пускам този, не знам защо. Не го харесвам кой знае колко (може би само актьорския състав), но ми действа добре :). Подобно на "Изгубени в превода" на София Копола...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филма който ще ти препоръчам не е точно по изискванията ти пак е в отминали времена само дето ги няма битките.Романтичен е.Игаре Джесика Алба,което го прави още по як.Казва се "The Sleeping Dictionary".Ако харесваш романтични драми го гледай.Няма да съжеляваш! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    dindi    4263

Дайте нещо леко...ненатоварващо лесно влизащо и излизащо филмче (баси, как се изразих да не вземете са да ми постнете някое XXL -филмче). Но да не е няква смотана безвкусна комедия, в която се очаква някой като пръдне аз да се засмея. Абе въобще препоръчайта ми нещо лесно за гледане и все пак стилно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DemoVision    0

Бих препоръчал Number 23 и Sunshine (2007). За повече инфо www.imdb.com Ако ви се гледа нещо по-бозаво Disturbia е филма :wors:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Martyn Stanchew
        Предлагайте .. Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.
      • от punisher9
        Здравей,извинявам се за притеснението,но бихте ли помогнали относно 3д филмте,проблема е че преди преди време нямах проблеми с тях,а сега като изтегля някой друг  който го качвам на външна памет,преименувам субтитрите и ми излизат или двойни или не излизат въобще,въпроса ми е как да го оправя този проблем,с филипс тв съм.
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет добър вечер и така направо към проблема преди няколко дни един приятел ми препоръча един филм каза,че наскоро го гледал и бил доста интересен филма се казва Red Machine Hunt or Be Hunted 2014 Нооооооооо проблема е,че никъде немога да намеря филма за да изтегля и гледам пробвах в za munda пробвах в arena пробвах в още няколко торент сайта но кел файда Никъде не ми го намира Някой ако знае къде мога да го намеря да драсне коментар и да напише сайта Мерси Предварително
      • от krusto
        Здравейте, търся филм подобен на Dragon Nest: Warriors' Dawn( http://www.imdb.com/title/tt2911342/). Търсих в интернет такива анимирани филми, но не намерих.Може ли, ако някой знае подобен филм да пише ? Благодаря предварително
      • от Fairun
        Може ли някой да ми помогне?Миналия ден реших да гледам филм на ТВ-то като го сложа на флашката със субтитрите и като ги направя и двете с едни и същи имена.Но уви не стана.Гледах в интернет как поне да си ги вградя субтитрите в филма с  някоя програма като AVI ReComp, но самата програма не ми намираше филма и субтитрите.Пробвах с друга (MKVToolNix) и успях да си ги вградя субтитрите в филма, но можех да го гледам филма с вградените суб. само на компа на ТВ-то не ставаше.Ако може някой да ми помогне ще ми помогне ще му бъда много благодарен.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.