Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчайте някоя тийн комедийка от рода на изброените в предишното мнение :)

Can't buy me love и Some kind of wonderful

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте някоя тийн комедийка от рода на изброените в предишното мнение ;)

Into The Blue, Blue Crush, Save The Last Dance 1 и 2 мисля че ще ти харесат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча филм като Bless The Child или Constantine ? Благодаря предварително :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

препоръчаите ми някои интересен индийски филм :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dan1ty препоръчвам ти Слонът моя приятел, и има един филм Черно от 2005 или 2006 е разказва се за една жена която свири на цигулка или на пиано и за нейния учител,тя ослепява, а той губи разсъдъка си леле,как съм го забравил филма, а си спомням че ревах много, надявам се да съм ти бил полезен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча филм като Bless The Child или Constantine ? Благодаря предварително :yanim:

Не точно такова, но предполагам, че ще ти допаднат Stigmata и FeardotCom

Стигмата

Страх точка ком - замунда

Това не съм го гледала, но инфото е обещаващо и мисля да го уважа- The Exorcism of Emily Rose

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми препоръча филмчета с разни принцове, принцеси, замъци и т.н.? Предвърително благодаря! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча филмчета с разни принцове, принцеси, замъци и т.н.? Предвърително благодаря! Публикувано изображение

Имало едно време: История за Пепеляшка (Ever After: A Cinderella Story)

Много любимо мое филмче...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много благодаря, но може ли да ми дадете линкче, че не го намирам никъде?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

arena.bg

Иначе доколкото вижда тук е без субс. Така, че си ги теглиш от тук...http://subs.unacs.bg/search.php

Изтегли си тези, които са на един диск от 1998г.

А ето го и в замундата http://######/details.php?id=92241

по - добре си го изтегли от замундата, защото там ги има и субовете и филма накуп. Ай приятно гледане.

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е филма :

Shrek

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междудругото бейбито в темата за филми, които си заслужават постна и този:The Ring Of The Nibelungs

Не съм го гледала, но CaT*EyEs май ти влиза в критерия. Лично аз смятам в най - скоро време да го преслушам.

http://######/details.php?id=3177

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Междудругото бейбито в темата за филми, които си заслужават постна и този:The Ring Of The Nibelungs

Не съм го гледала, но CaT*EyEs май ти влиза в критерия. Лично аз смятам в най - скоро време да го преслушам.

http://######/details.php?id=3177

Да, гледала съм го, страхотен филм благодаря, защото го търсех. Страшно много ви благодаря на всички. Целувки. Публикувано изображение

Ето и един филм, който много ми хареса - Ella Enchanted (Омагьосаната Ела) с Ан Хатауей.

А сега може ли да ви помоля за някакви приключенски? :)

Редактирано от CaT*EyEs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някой много тъжен филм. След " Зеленият път" ми се гледат все ревливи филми. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам този филм http://######/details.php?id=94110

Torque / Ускорение (2004)

Публикувано изображение

Рокерът Кери Форд (Мартин Хендерсън) се връща в родния град, за да спечели отново сърцето на своето момиче Шейн (Моне Мазур). Но преди това се налага да приключи някои стари дела. При него се намират няколко мотоциклета, чийто собственик е наркодилърът Хенри (Мат Щулце), главатар на рокерска банда. Хенри страшно много държи на тези мотори, сякаш в техните резервоари има нещо доста по-ценно от бензин. Форд, обаче, не е склонен да му ги даде и Хенри го набеждава, че той е убил по-младия брат на друг рокерски водач - Трей (Айс Кюб). Форд се оказва в тройна клопка. Трей иска да отмъсти за брат си. Хенри се домогва до натъпканите с дрога мотори. Намесва се и някакъв агент на ФБР. Нашият герой държи на своето момиче, но за да получи правото на втори шанс, ще трябва първо да изчисти опетненото си име... "Ускорение" е филм на високи скорости, амбициозни каскади, майсторски монтаж, изпипани спецефекти и екстравагантни екшън епизоди. Дрога за окото, екстази за нервите. Еднократна доза. Разрешен за употреба.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми мн смешен филм, който докато го гледаш през цялото време се смееш, ама да не е мн тъп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не точно такова, но предполагам, че ще ти допаднат Stigmata и FeardotCom

Стигмата

Страх точка ком - замунда

Това не съм го гледала, но инфото е обещаващо и мисля да го уважа- The Exorcism of Emily Rose

mersi ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми мн смешен филм, който докато го гледаш през цялото време се смееш, ама да не е мн тъп

Всемогъщият Брус (2003) с Джим Кери и Дженифър Анистън.

Лъжец, лъжец (1997) с Джим Кери

ПрИяТнО гЛеДаНе!

Редактирано от CaT*EyEs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!На романтична вълна съм,няма причина за това,но е факт!За това страшно много ми се гледа някой филм с много любов,много целувки,много прегръдки,с една дума някой класически любовен филм!!!Моля,препоръчайте ми някой такъв!Ще съм ви благодарна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ми се гледа някой филм с много любов,много целувки,много прегръдки,с една дума някой класически любовен филм!!!

Влез в ХХХ секцията на някой тракер и който и филм да свалиш няма да сбъркаш.Там всички са пълни с непрекъсната любов,с целувките почват и свършват сички филми,чат-пат има и прегръдки (като са по 3-4-5 души се прегръщат за да се задържат да не падат)...

А бе идилия.

А иначе не знам дали искаш нов или стар и вече гледан филм,но щом търсиш класики метай се на Отнесени от вихъра (или някой друг от старите с Вивиан Ли),Хубава жена,Гордост и предразсъдъци,Дух,9 седмици и половина,Легенди за страстта и още куп такива които се сетиш...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!На романтична вълна съм,няма причина за това,но е факт!За това страшно много ми се гледа някой филм с много любов,много целувки,много прегръдки,с една дума някой класически любовен филм!!!Моля,препоръчайте ми някой такъв!Ще съм ви благодарна!

Ненужен Съпруг, Crazy Beautiful, Serendipity, Sweet Home Alabama, Kate And Leopold,, Maid in Manhattan, A Walk To Remember...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми нещо със улични съзтезания без "бързи и яростни" и "червената линия"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми нещо със улични съзтезания без "бързи и яростни" и "червената линия"

Ускорение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.