Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предложете ми филм като Undisputed/2/3 и Blood and Bone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся филми за нацизма, от рода на Списъкът на Шиндлер? Благодаря...

http://www.imdb.com/title/tt0363163/

http://www.imdb.com/title/tt0253474/

http://www.imdb.com/title/tt0457430/

http://www.imdb.com/title/tt0914798/

http://www.imdb.com/title/tt0389557/

http://www.imdb.com/title/tt0118799/

Сериалът http://www.imdb.com/title/tt0185906/

В случай, че не си ги гледал. Да отбележа, че при Лабирината става въпрос за Испания по времето на Франко.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да хубави филми но за съжаление повечето съм ги гледал. А по-конкретно нещо за гоненията и зверствата срещу евреите,Черната книга съм я гледал...Пианистът също

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако може да ми препоръчате някои стари американски екшън филми.

http://www.imdb.com/list/BvKcD19B2KU/

http://www.amazon.com/Top-25-Classic-Action-Films/lm/R3BFMOZ4ED7GGB

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филмът наистина беше много добър,благодаря за предложението...сега искам филми за сатанизъм и по- конкретно Антихрист,но надали ще се намери нещо,повечето съм ги изгледал,но все пак ако имате някаква идея...

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филмът наистина беше много добър,благодаря за предложението...сега искам филми за сатанзъм и по- конкретно Антихрист,но надали ще се намери нещо,повечето съм ги изгледал,но все пак ако имате някаква идея...

End of Days (1999)

+ една мистерия, свързана с религията. :)

Stigmata (1999)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филмът наистина беше много добър,благодаря за предложението...сега искам филми за сатанизъм и по- конкретно Антихрист,но надали ще се намери нещо,повечето съм ги изгледал,но все пак ако имате някаква идея...

аз предлагам - Благослови детето ... много добро филмче !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря изгледах този който не бях гледал и ми хареса...но все пак ми се иска филм за фашизма но конкретно за концлагерите,действието да се развива в самия лагер като в Списъкът на Шиндлер...дали има нещо такова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте, търся филм подобен на "Шоколад" с Жулиет Бинош и Джони Деп и/или "My Blueberry Nights"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, търся филм подобен на "Шоколад" с Жулиет Бинош и Джони Деп и/или "My Blueberry Nights"...

Препоръчвам ти :

L'appartement (1996)

Sommersby (1993)

Possession (2002)

Los amantes del Círculo Polar (1998)

Possession (2002)

Дано ти допадне нещо предложено от мен ;) !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти :

L'appartement (1996)

Sommersby (1993)

Possession (2002)

Los amantes del Círculo Polar (1998)

Possession (2002)

Дано ти допадне нещо предложено от мен ;) !

Успехи !

Изгледах първия, с Венсан Касел и Моника Белучи. Хареса ми, благодаря за предложението. Апартаментът, в който основно се развива действието, наистина е много як:)

Другите не знам дали ще се хвана да ги гледам... Сториха ми се прекалено романтични:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте търся някакъв филм дето е само с негри нещо подобно на dont be a menace не съм сигурен как се пише за някви такива напушеняци не е задължително да са тревомани такива идиоти като тях.А и не е задължително комедия.Благодаря лек ден. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте търся някакъв филм дето е само с негри нещо подобно на dont be a menace не съм сигурен как се пише за някви такива напушеняци не е задължително да са тревомани такива идиоти като тях.А и не е задължително комедия.Благодаря лек ден. :)

Сещам се за няколко филм

Norbit 2007

Coming to America (1988)

двете серии на

Bad Boys

Life

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предложете филми,в които е засегната темата за обичаите в различните религии,или да има герои от различни етноси.Идеята му примерно да е,че всички живеем заедно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предложете филми,в които е засегната темата за обичаите в различните религии,или да има герои от различни етноси.Идеята му примерно да е,че всички живеем заедно!

Хммм ... сложна задача !

Ще ти предложа два филма ... не е много в тон с желанието ти , НО се надявам да ти харесат

Amistad (1997)

Doubt (2008)

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ханибал само последният не съм го гледал.Та днес се сетих за един филм дето бях гледал преди адски много ми хареса.Но за жалост не помня много от него.Та имаше един пич беше счетоводител или банкер не съм сигурен, та той влиза в затвора след това започна да оправя сметките на всички затворници.Започна да пише писма да му пращат пари за книги на някаква организация но тя все го отхвърляше и след две години му изпратиха много книги и отвори най голямата библиотека в затвора.Беше наел затворници да работят при него и ги учеше да четат и пишат.А библиотеката я държеше един старец дето му изтичаше присъдата.След като излезе на свобода му бяха осигурили работа,жилище обаче той беше свикнал в затвора и се обеси в жилището.Това помня от филма дано някой се сети благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хммм ... сложна задача ! Ще ти предложа два филма ... не е много в тон с желанието ти , НО се надявам да ти харесат Amistad (1997) Doubt (2008) Успехи !

Да сложна е ,точната задача е да направим анализ на детско предаване или на някакъв филм,в които е наблегнато на това,че хора от различни етноси живеят заедно и мирно и децата да свикнат с това.Но нямам идея,кое предаване или филм са такива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Та днес се сетих за един филм дето бях гледал преди адски много ми хареса.Но за жалост не помня много от него.Та имаше един пич беше счетоводител или банкер не съм сигурен, та той влиза в затвора след това започна да оправя сметките на всички затворници.Започна да пише писма да му пращат пари за книги на някаква организация но тя все го отхвърляше и след две години му изпратиха много книги и отвори най голямата библиотека в затвора.Беше наел затворници да работят при него и ги учеше да четат и пишат.А библиотеката я държеше един старец дето му изтичаше присъдата.След като излезе на свобода му бяха осигурили работа,жилище обаче той беше свикнал в затвора и се обеси в жилището.Това помня от филма дано някой се сети благодаря

''Изкуплението Шоушенк"

Dangerous Minds / Опасен ум (1995)

To Kill a Mockingbird / Да убиеш присмехулник (1962)

Finding Forrester / Да откриеш Форестър (2000)

Oliver Twist / Оливър Туист (2005)

The Color Purple / Пурпурен Цвят (1985)

12 Angry Men / 12 разгневени мъже (1957)

12 Angry Men / 12 разгневени мъже (1997)

12 - на Никита Михалков

Успех...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора,препоръчайте ми много ужасен хорър филм,подобен на тези: The Grudge,Texax Chainsaw,SAW.....и много други,които съм гледал.Искам да припадна на него,да е много страшен! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора,препоръчайте ми много ужасен хорър филм,подобен на тези: The Grudge,Texax Chainsaw,SAW.....и много други,които съм гледал.Искам да припадна на него,да е много страшен! :D

Mirrors (2008)

Mirrors (2010)

Ама не гарантирам, че ще припаднеш де :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от CaptainJord
        Здравейте, мисля че това е една доста интересна тема. Всеки един от нас няма как да не е гледал H2O: Просто добави вода, това е просто един страхотен сериал от нашето детство. Та искам да попитам някой да знае от къде мога да намера в интернет филма и сериала H2O: Просто добави вода и дали го дават по някоя телевизия, много искам да го гледам отново.. Много спомени ми идват само като чуя "H2O"..
      • от Martyn Stanchew
        Предлагайте .. Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.
      • от punisher9
        Здравей,извинявам се за притеснението,но бихте ли помогнали относно 3д филмте,проблема е че преди преди време нямах проблеми с тях,а сега като изтегля някой друг  който го качвам на външна памет,преименувам субтитрите и ми излизат или двойни или не излизат въобще,въпроса ми е как да го оправя този проблем,с филипс тв съм.
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет добър вечер и така направо към проблема преди няколко дни един приятел ми препоръча един филм каза,че наскоро го гледал и бил доста интересен филма се казва Red Machine Hunt or Be Hunted 2014 Нооооооооо проблема е,че никъде немога да намеря филма за да изтегля и гледам пробвах в za munda пробвах в arena пробвах в още няколко торент сайта но кел файда Никъде не ми го намира Някой ако знае къде мога да го намеря да драсне коментар и да напише сайта Мерси Предварително
      • от krusto
        Здравейте, търся филм подобен на Dragon Nest: Warriors' Dawn( http://www.imdb.com/title/tt2911342/). Търсих в интернет такива анимирани филми, но не намерих.Може ли, ако някой знае подобен филм да пише ? Благодаря предварително
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.