Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Ммм ако може некое филмче от сорта на "Пиратите от силиконовата долина" да ми предложите ще съм мн благодарен :P Тоест, нещо свързано с историята на комп. хардуер, майкрософт и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Силно ти препоръчвам Revolution OS (2001). Информация в imdb - тук. Можеш да свалиш филма от това място. Субтитри тук. Филма е документален.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ти е харесал "Пиратите от силиконовата долина" имай предвид че споменатия Revolution OS няма абсолютно нищо общо, и е коренно различен

Редактирано от kolp (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но това определено не значи, че филма не е хубав :).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Предложете ми филм от калибъра на "Реквием за сън"

Сега се сетих за това бижу в кино индустрията и се чудех дали има още подобни ?

В смисъл като развръзка, не чак като тематика. Филма го гледах преди доста време, но остави трайна следа в съзнанието ми.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо наистина много добър филм е това. Де да знам, опитай с Мълхолън драйв (Mulholland Dr.) или 21 грама ....или да мисля, че Ванила скай също е нещо от този род, но предполагам, че него си го гледал :yanim: или Лолита (този с Джереми Айрънс и Доминик Суейн) За мене тези филми горе-долу си приличат. П.П. сетих се и за Ефекта на пеперудата Успех :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
  • 5 месеца по-късно...

Ако може да ми дадете няколко линка с видео с атомни взривове.Само да не е от дата.бг ,че всички съм ги гледал.Взрив от атомна или въглеродна бомба.Колкото повече толкова по-добре.Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате филм, в който действието се развива в отминали векове, да се разказва за барони, лордове или графове, да има дуели с рапири и т.н. Общо взето нещо в стила на "Граф Монте Кристо". Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал това.

Мерси, хубав филмче, вече съм гог ледала

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Children of men" ново филмче доста добро ще ти хареса!!!

Мерси веднага ще си го дръпна :down:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

ми нз ти трябва да кажеш какъв жанр предпочиташ. От мен можеш да пробваш Деца Шпиони 1,2,3 всички са готини, но 3 не чак толкова или ако харесваш друг жанр може би A Cindrella Story

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте.Аз съм голям фен на уестърните,намирам много из интернет,но незнам от кой да започна.Бихте ли ми препоръчали някой :ass:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да помогнеш по тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...c=44950&hl=

Аз си спомням "Златото на МакКена","Великолепната седморка","Кет Балу" и разбира се,класиката в жанра "Имало едно време на запад" !

Други добри-"За няколко долара повече","Ездачи в планината","Издирваните"...!

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето няколко доста добри :nono: Tombstone / Томбстоун The Magnificent Seven / Великолепната седморка The Fight Before Christmas / Битката преди Коледа The Three Burials of Melquiades Estrada / Трите погребения на Мелкиадес Естрада Ай приятно гледане :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване