Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Дайте филми подобни на American Pie all, Harold And Kumar 1 и 2, How High, College

Мерси предварително :speak:

Суматоха в спалнята .. но одавна не съм го намирал и преди го търсих не го намерих , купих си го и сега .Аз го имам на хардиска :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някой филм с подобна история като на Wrong Turm 1-2,The Hills Have Eyes 1-2... Най-вече да има "яки" убийства и да не е прекалено простоват. :help: Тексаските кланета също съм ги гледал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лудница можеш да пробваш естествено с "A Clockwork Orange" , също "Girl, Interrupted", и отчасти с "13 маймуни"

Гледала съм "Girl, Interrupted", както и "A Clockwork Orange" само че в него съвсем малко се набляга на лудницата. Нали насилието е на първо място там. А другият филм не се ли казва "Twelve Monkeys"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм, където действието се развива в лудница. Без "Полет над кукувиче гнездо".

Ами сещам се само за "The Awakening" с Робърт Де Ниро,страхотен филм.

Може би също и "Instinct" с Антъни Хопкинс :rolleyes:

Редактирано от Club Plazma (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми препоръчате ли филм подобен на Category 7 The End of The World или The Day After Tomorrow, ама да не е с извънземни щото всичките такива са бози... Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ми препоръчате ли някое филмче от сорта на белия зъб или нещо свързано с хъскита Аляска и такива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ми препоръчате ли някое филмче от сорта на белия зъб или нещо свързано с хъскита Аляска и такива?

http://www.imdb.com/title/tt0397313/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много kenwooD :rolleyes: този го знам ако някой има други идеи да казва

А Snow dogs?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един:

Magnolia

;)

21 Grams

Armour of God

Basic Instinct

Blow

Cliffhanger

Color of a Night

Devil's Advokate

Godfather

Goodfellas

Fight Club

Heat

K-PAX

Memento

One Flew over the Cuckoos Nest

Seven

The Deer Hunter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой би ли ми препоръчал филм подобен на The Machinist? :P Тъмен и объркан психотрилър, в който през цялото време се чудиш какво става и те държи в напрежение до самият край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ше може ли да ми препоръчате филм подобен на The Bourne Ultimatum и някой на The Perfect man :bedtime2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобен на "The Bourne Ultimatum" мисля че е Shoot `Em Up / Стреляй смело (2007). Гледай го, трябва да ти хареса ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви, препоръчайте ми филм, в който да има джаз. Независимо дали за историята на джаза, за определен музикант или въобще нещо свързано с джаза и САЩ по това време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравайте .. търся филми с коли .. излгедал съм всички бързи и яростни .. Fast Track , Redline , абе много са ..! Някаф маниак съм.. Кажете някой филм .. но да са струва да не е някакав без да има никъкъв адреналин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми препоръчате ли филм подобен на Category 7 The End of The World или The Day After Tomorrow, ама да не е с извънземни щото всичките такива са бози... Благодаря предварително!

Ами гледай Armageddon, Sunshinе ... за други в момента не мога да се сетя ... но със сигурност този жанр филми ми е един от любимите ... просто сега съм на училище и.... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравайте .. търся филми с коли .. излгедал съм всички бързи и яростни .. Fast Track , Redline , абе много са ..! Някаф маниак съм..

Кажете някой филм .. но да са струва да не е някакав без да има никъкъв адреналин!

Транспортърите, например? Последната част биела малко на фантастика май, не съм я гледала...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филми с китаристи или музикални банди. Да не е някаква лигня като "Camp Rock". Нещо по-old school. The Rocker е подобен .. Благодаря предварително ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж това.. Публикувано изображение

Супер филм, поне за мене :tease:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филми с китаристи или музикални банди. Да не е някаква лигня като "Camp Rock". Нещо по-old school. The Rocker е подобен ..

Благодаря предварително ...

Rock Star / Рок звезда (2001)

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt0202470/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега гледах "Rock Star" и просто "holy fuck" .. Трябва да напишат книга по филма и да държим шибаните матури на него. Много ми хареса. Благодаря на всички които писаха ..

Поздрави, FEarBG Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега гледах "Rock Star" и просто "holy fuck" .. Трябва да напишат книга по филма и да държим шибаните матури на него. Много ми хареса. Благодаря на всички които писаха ..

Поздрави, FEarBG Публикувано изображение

Toзи е класика!

Намери си го или с български или с английски субтитри, че този ирналдски акцент мамата си трака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо с попове ми се гледа, и монахини... такива неща. А не се сещам за заглавие.

Свалих си Doubt и гледах, но въпреки че харесвам скучните филми, този се оказа прекалено...

Та - нещо от рода може ли за мен..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Sp_awn
      Здравеите,
      Ако не греша пускам тази тема на правилното място.  Както пише в заглавието търся покана за Аdmitme.tv - това е онлайн саит за филми (като нетфликс ама безплатно) . Търсих почти на всякъде за покана, но с никакъв резултат. 
      Ако някой има акаунт там и желае да ми даде покана ще бъде супер, или ако някой знаех от къде мога да се сдобия с покана пак ще е супер.
      Благодаря предварително.

• от Anita Hristova Trifonova
      Култови моменти от "Два диоптъра далекогледство"  1976г
    • от Анита Христова Трифонова
      https://www.filmi2k.com/cleopatra-kleopatra-1963-chast-1/
      https://www.filmi2k.com/cleopatra-kleopatra-1963-chast-2/
      Cleopatra / Клеопатра (1963 ) част 1 и  част 2
      Клеопатра не е египтянка, зачената е чрез кръвосмешение . Недостъпна красавица, предана възлюбена, станала жертва на завистниците и зложелателите на силните мъже, които е обичала. Царството и продължило  две десетилетия и сама отнема живота си в мавзолей в Александрия. От историческата сцена слязла завинаги една изключителна жена, чаровна и привлекателна, но и властолюбива и коварна. Въпреки това Клеопатра останала в историята като най-обаятелната и най-славната владетелка на Египет, красотата и не поразява от пръв поглед.  Жена –легенда. Не е била толкова красива/ клюновиден нос, ниско чело, имала невероятно красив глас, но била много, много умна и способност да намира общ език  с мъжете, не става въпрос само за секс. Майка на четири деца и на 39 години посяга на живота си, а дали с отрова скрита в дрехите  и,  дали защото позволява да бъде ухапана от отровна змия  или отрова в гребена и ... но сама е сложила край на живота си. Едното и дете Цезариан е убито, а другите отведени. 

Клеопатра - Нещастната гъркиня
      CLEOPATRA (1963) | Full Movie Trailer | Full HD | 1080p

• от Anita Hristova Trifonova
      https://www.filmi2k.com/godzilla-king-of-the-monsters-godzila-kralyat-na-chudovishtata-2019/
      Кралят на чудовищата 2019  целият филм на линк
      Годзила: Кралят на чудовищата (2019)  Трейлър 3
    • от Анита Христова Трифонова
      https://www.filmi2k.com/murder-on-the-orient-express-ubiystvo-v-orient-ekspres-2017/
      "Убийство в Ориент Експрес" - страхотен филм, книга също!
      Съжалявам в България само от ютуб се вгражда, а и филма е 2 часа, затова е ЛИНКА ТУК.
      Дейм Агата Мери Клариса Кристи е английска писателка, авторка на 14 колекции от разкази, 17 пиеси, 66 детективски романи, множество повести и драми с криминален сюжет, включително 6 романтични новели, написани под псевдонима Мери Уестмакот. 
      Представям Ви  и друг филм - "Ориент Експрес"  .

• Дарение

• Добави ново...