Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Дайте филми подобни на American Pie all, Harold And Kumar 1 и 2, How High, College

Мерси предварително :speak:

Суматоха в спалнята .. но одавна не съм го намирал и преди го търсих не го намерих , купих си го и сега .Аз го имам на хардиска :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Препоръчайте ми някой филм с подобна история като на Wrong Turm 1-2,The Hills Have Eyes 1-2... Най-вече да има "яки" убийства и да не е прекалено простоват. :help: Тексаските кланета също съм ги гледал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лудница можеш да пробваш естествено с "A Clockwork Orange" , също "Girl, Interrupted", и отчасти с "13 маймуни"

Гледала съм "Girl, Interrupted", както и "A Clockwork Orange" само че в него съвсем малко се набляга на лудницата. Нали насилието е на първо място там. А другият филм не се ли казва "Twelve Monkeys"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм, където действието се развива в лудница. Без "Полет над кукувиче гнездо".

Ами сещам се само за "The Awakening" с Робърт Де Ниро,страхотен филм.

Може би също и "Instinct" с Антъни Хопкинс :rolleyes:

Редактирано от Club Plazma (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми препоръчате ли филм подобен на Category 7 The End of The World или The Day After Tomorrow, ама да не е с извънземни щото всичките такива са бози... Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ми препоръчате ли някое филмче от сорта на белия зъб или нещо свързано с хъскита Аляска и такива?

http://www.imdb.com/title/tt0397313/
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много kenwooD :rolleyes: този го знам ако някой има други идеи да казва

А Snow dogs?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един:

Magnolia

;)

21 Grams

Armour of God

Basic Instinct

Blow

Cliffhanger

Color of a Night

Devil's Advokate

Godfather

Goodfellas

Fight Club

Heat

K-PAX

Memento

One Flew over the Cuckoos Nest

Seven

The Deer Hunter

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой би ли ми препоръчал филм подобен на The Machinist? :P Тъмен и объркан психотрилър, в който през цялото време се чудиш какво става и те държи в напрежение до самият край.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Подобен на "The Bourne Ultimatum" мисля че е Shoot `Em Up / Стреляй смело (2007). Гледай го, трябва да ти хареса ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Моля ви, препоръчайте ми филм, в който да има джаз. Независимо дали за историята на джаза, за определен музикант или въобще нещо свързано с джаза и САЩ по това време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравайте .. търся филми с коли .. излгедал съм всички бързи и яростни .. Fast Track , Redline , абе много са ..! Някаф маниак съм.. Кажете някой филм .. но да са струва да не е някакав без да има никъкъв адреналин!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми препоръчате ли филм подобен на Category 7 The End of The World или The Day After Tomorrow, ама да не е с извънземни щото всичките такива са бози... Благодаря предварително!

Ами гледай Armageddon, Sunshinе ... за други в момента не мога да се сетя ... но със сигурност този жанр филми ми е един от любимите ... просто сега съм на училище и.... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравайте .. търся филми с коли .. излгедал съм всички бързи и яростни .. Fast Track , Redline , абе много са ..! Някаф маниак съм..

Кажете някой филм .. но да са струва да не е някакав без да има никъкъв адреналин!

Транспортърите, например? Последната част биела малко на фантастика май, не съм я гледала...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филми с китаристи или музикални банди. Да не е някаква лигня като "Camp Rock". Нещо по-old school. The Rocker е подобен .. Благодаря предварително ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж това.. Публикувано изображение

Супер филм, поне за мене :tease:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филми с китаристи или музикални банди. Да не е някаква лигня като "Camp Rock". Нещо по-old school. The Rocker е подобен ..

Благодаря предварително ...

Rock Star / Рок звезда (2001)

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt0202470/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега гледах "Rock Star" и просто "holy fuck" .. Трябва да напишат книга по филма и да държим шибаните матури на него. Много ми хареса. Благодаря на всички които писаха ..

Поздрави, FEarBG Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега гледах "Rock Star" и просто "holy fuck" .. Трябва да напишат книга по филма и да държим шибаните матури на него. Много ми хареса. Благодаря на всички които писаха ..

Поздрави, FEarBG Публикувано изображение

Toзи е класика!

Намери си го или с български или с английски субтитри, че този ирналдски акцент мамата си трака.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо с попове ми се гледа, и монахини... такива неща. А не се сещам за заглавие.

Свалих си Doubt и гледах, но въпреки че харесвам скучните филми, този се оказа прекалено...

Та - нещо от рода може ли за мен..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване