Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt

Препоръчан отговор

Да ми препоръчате нещо като "Шесто чувство" и "Другите"? ^^

The Forgotten (2004) - imdb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм го...

Тогава ще ти предложа следните заглавия, надявам се да има такива, които ще ти допаднат и които не си гледала :cheers:

1. Birthday Girl (2001) - imdb.com

2. Perfect Stranger (2007) - imdb.com

3. Cache (2005) - imdb.com

4. Eastern Promises (2007) - imdb.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ще ти предложа следните заглавия, надявам се да има такива, които ще ти допаднат и които не си гледала :)

1. Birthday Girl (2001) - imdb.com

2. Perfect Stranger (2007) - imdb.com

3. Cache (2005) - imdb.com

4. Eastern Promises (2007) - imdb.com

Благодаря, само 1-я от тези съм гледала. Ще ги изтегля : )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на "Деветата порта" ?

Док , приятелю сигурно си ги гледал ... ама пак да ги препоръчам

End of Days

http://www.imdb.com/title/tt0146675/

The Devil's Advocate

http://www.imdb.com/title/tt0118971/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Док , приятелю сигурно си ги гледал ... ама пак да ги препоръчам

End of Days

http://www.imdb.com/title/tt0146675/

The Devil's Advocate

http://www.imdb.com/title/tt0118971/

гледал съм ги Публикувано изображение Адвокат на дявола дори няколко пъти.....

Мерси все пак де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм ...

а гледал ли вси всички серии на

The Omen / Поличбата (1976 - 1991)

http://######/details.php?id=181442&hit=1

добро е !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на "Деветата порта" ?

Constantine (2005)

Angel Heart (1987) - с Робърт де Ниро, не е от най-новите, но ако не си го гледал, ти го препоръчвам. Даже бях срещнала една класация за ТОП 10 на известни "дяволи" на екрана и там героят на Де Ниро водеше...

The Omen (1976) - с Грегъри Пек, също по-старичък, но си заслужава... :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Rosemary's Baby (1968) - пак е на Полански. Може и да ти допадне :)

И аз щях да го препоръчам, ама ме спря това, че е от доста отдавна...

Много добър филм и аз горещо го препоръчвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филми, подобни на:

National Treasure и Night at the Museum (ест. не търся следващите им части Публикувано изображение )

1. Wanted (2008) - imdb - ако случайно си го пропуснал... :speak:

2. The Rock (1996) - imdb

3. Lara Croft: Tomb Raider (2001) - imdb - мн харесвам Анджелина Джоли тука - толкова жизнена и женствена посвоему! Само я сравни със състоянието и в "Wanted"!!!

4. Raiders of the lost ark (1981) - imdb - Това е прочутият филм за Индиана Джоунс :snowballfight:

5. Hudson Hawk (1991 ) - imdb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :lock: ! Гледах филма Опасно синьо 2 хубаво филмче (поне на мен ми хареса) ще може ли да ми предложите пак нещо подобно Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ;) ! Гледах филма Опасно синьо 2 хубаво филмче (поне на мен ми хареса) ще може ли да ми предложите пак нещо подобно

Благодаря предварително :speak:

Open Water (2004) - imdb - режисиран от Chris Kentis, който е известен с независимите си продукции...

Dark Tides (1998) - imdb

A Simple Plan (1998) - imdb - С Бриджит Фонда, Били Боб Торнтън...

Ако тези не ти харесат или си ги гледал, ще ти препоръчам други. Но първо виж тези... :)

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на Предградие 13 /гледала съм и двете части на филма/ ? Публикувано изображение Редактирано от zuzz (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на Предградие 13 /гледала съм и двете части на филма/ ? Публикувано изображение

I, Robot (2004)- imdb

Blade Runner (1982)- imdb - не е точно като Banlieue 13, но мисля, че ще ти хареса... Eдно от най-добрите Sci-Fi - та на Ридли Скот, а и изобщо в историята на киното :)Тука пише, че е № 1 на топ 100 на най-добрите Sci-Fi филми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, в което да се разказва за отмъщение?

Eye For an Eye (1996) - imdb

Lucky Number Slevin (2006) - imdb

Boksuneun naui geot (2002) - Sympathy For Mr. Vengeance - това е международното име

Chinjeolhan geumjassi (2005) - Lady Vengeance - по същия начин, това е другото име

The Crow (1994) - imdb - почти съм сигурна, че си го гледала, но все пак ако някой друг се интересува...

Третият и четвъртият са корейски... Сетих се за тях от Oldboy (2003), който е най-добрият филм с подобна тематика, даже в една класация бях видяла, че е на първо място, но не го споменах по-горе, тъй като знам, че няма начин да не си го гледала. Подобна е ситуацията с "V for Vendetta", "Kill Bill Vol.1" & "Kill Bill Vol. 2" и разбира се "The Count of Monte Cristo" Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Приятно гледане и да не се захласнеш по филми с подобна тематика, че не са много приятни историите и съдбите в тях :)

Сещам се за още няколко, но сега ме мързи да търся линкове и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв сериал подобен на Декстър да знаете, то не вярвам да има, ама все пак

The Fixer - imdb

Става въпрос за бивш служител на SAS, който е бил в затвора за убийството на собствените си леля и чичо, които са били сексуално злоупотребявали със сестра му и е освободен при условие, че убива хора, които са избягали от правосъдието.

Bones - imdb

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I, Robot (2004)- imdb

Blade Runner (1982)- imdb - не е точно като Banlieue 13, но мисля, че ще ти хареса... Eдно от най-добрите Sci-Fi - та на Ридли Скот, а и изобщо в историята на киното ;)Тука пише, че е № 1 на топ 100 на най-добрите Sci-Fi филми.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване