Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt

Препоръчан отговор

Ако е заради покер тематиката, може да пробваш с тези - "A big hand for the little lady", "The Cincinnati Kid", Стари са но са добри, за втория поне гарантирам защото съм го гледала пък и Стив Маккуин е готин.

Точно заради тази тематика е, но има ли някакви по-нови такива филми, защото не съм фен на старите филми..?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради тази тематика е, но има ли някакви по-нови такива филми, защото не съм фен на старите филми..?

Фънки , ето ти тема приятелю

Филми свързани със залагания и хазарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Търся филм подобен на Последен изход(1-4)

Мисля си че това ще ти допадне

Dawn of the Dead / Зората на мъртвите

Публикувано изображение

не е точно като Final Destination ... ама става !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Някои,може ли да препоръча филм подобен на Барабанистът :rolleyes:

Приятелю , предлагам ти три филма

Dreamgirls

The Fighting Temptations

The Visitor

дано ти харесат !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча филм подобен на Transporter, Fast and Furious, Death Race. Филм в който има коли и състезания. Мерси предварително :engagementring3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравете, на мен ми се гледа филм, подобен на филма "Гладиатор".

Здравей мога да ти предложа ето Centurion / Центурион и Spartacus/Спартак филм.Дано не си ги гледал, мисля че ще ти харесат. Също така има едно много хубаво сериалче на тази тематика Spartacus blood and sand. До сега е излязал само един сезон и в края на януари се очаква започването на втори:)

Някой може ли да ми препоръча филм подобен на Transporter, Fast and Furious, Death Race. Филм в който има коли и състезания. Мерси предварително :angry:

Ето няколко предложения Gone in Sixty Seconds / Да изчезнеш за 60 секунди , Ronin / Ронин , The Dukes Of Hazzard / Царете на хаоса , The Dukes Of Hazzard: The Beginning / Царете на хаоса: началото , ,Taxi

Успех:)

Редактирано от BoShKo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на Breakdown, нещо свързано с отвличания, преследване с коли, пустиня... Да не е от новите.

Мога да ти предложа ето тези заглавия:huh:The Missing / В неизвестност, Nick Of Time / За Нула Време, Ransom / Откуп, Cellular / Мобилна връзка.

Дано някои от изброените ти допадне:P Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа ето тези заглавия:)The Missing / В неизвестност, Nick Of Time / За Нула Време, Ransom / Откуп, Cellular / Мобилна връзка.

Дано някои от изброените ти допадне:) Успех!

Мерси, първият и последния съм ги гледал :) , но и другите изглеждат интересни. Редактирано от fringe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча филм от типа на

Публикувано изображение

П.С. The Man from Nowhere съм го гледал. Всякакви предложения относно корейски филми са добре дошли:rolleyes:

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча филм от типа на

П.С. The Man from Nowhere съм го гледал. Всякакви предложения относно корейски филми са добре дошли:whist:

Дай ми заглавието на това корейско чудо да поразпитам насам - натам !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай ми заглавието на това корейско чудо да поразпитам насам - натам !

A Bittersweet Life се казва филма, не беше много ясно от обложката...търся азиатско кино свързано с мафията..

мерси за отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A Bittersweet Life се казва филма, не беше много ясно от обложката...търся азиатско кино свързано с мафията..

мерси за отговора.

Обложката не може да се зумне , а е и с едно качество ! :ph34r:

Такаааа ... има един режисьор който превръща Action в танц и най - добри са му азиатските / стари / филми !

Сещаш ли се кой е :down: ?

Е няма да те мъча ... това е гениалния John Woo познат ти като създател на класики като " Лице на заем " ," Код " Пречупена стрела " и " Мисията невъзможна 2 " , НО аз ти препоръчвам да гледаш класиките му

Lat sau san taam и Dip huet seung hung

Няма толкова добри екшън филми за мафията . Толкова много стрелба и кръв че Холивуд му отказва да правят англоезични версии .

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисията невъзможна 2 " , НО аз ти препоръчвам да гледаш класиките му

Lat sau san taam и Dip huet seung hung

Да благодаря предложенията изглеждат наистина добри, ако може и линкове за тях стига да не съм прекалено нахален:ph34r:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря предложенията изглеждат наистина добри, ако може и линкове за тях стига да не съм прекалено нахален:rolleyes:)

Заповядай

Hard Boiled / Lat sau san taam

The Killer / The Killer

после пробвай това

A Better Tomorrow / Ying hung boon sik

той има и продължения !

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.. Търся някой дълбок и смислен филм като The Shawshank Redemption, The Green Mile, Gran Torino, нещо от този тип. Дано тука поне някой да ма отрази :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.. Търся някой дълбок и смислен филм като The Shawshank Redemption, The Green Mile, Gran Torino, нещо от този тип. Дано тука поне някой да ма отрази :speak:

Незнам дали точно това си търсиш, но доколкото разбрах искаш филм със смисъл. Ето с какво мога да ти помогна:

The Count of Monte Cristo / Граф Монте Кристо, OldBoy, Legends of the Fall / Легенди за страстта, Atonement / Изкупление.

Дано някои ти хареса.

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване