Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Добър вечер, на всички не ми се пуска нова тема за това ще пиша тук. Търся спешно екшън филми да са с коли,мотори или други но екшън от 2009-2010-2011 г. СПЕШНО благодаря предварително :)

Drive Angry / С мръсна газ (2011)

Evolusi: KL Drift 2 / Еволюция: Дрифт 2 (2010)

Тези се сещам засега,ако се сетя още ще пиша.

Редактирано от Минков (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Търся филм от който да ти се заплаче заради любов. Примерно 2-ма души се обичат.. единия умира и така. Любовна драма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм от който да ти се заплаче заради любов. Примерно 2-ма души се обичат.. единия умира и така. Любовна драма.

Titanic / Титаник (1997)

Romeo + Juliet / Ромео и Жулиета (1996)

Приятно гледане!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The English Patient / Английският пациент (1996) :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но има 1 филм, който ме накара да се разплача. Филма се казва ,,IF Only'' има го в Замунда... Може да го прегледате ако си падате по такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Догледа ми се филм подобен на "Стая 1408",със 2 думи-психоужас във който да преобладава повече страшни моменти,отколкото кървища и черва.. Повечкото съм ги гледал,но ако се сетите ! :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужаси не гледам, но този психо-трилър комбиниран с научна фантастика, е потресаващ (така го прецених когато го гледах, а да повторя не се осмелявам засега) :ph34r::

The Cell

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kой беше филма с Никълъс Кейдж, a, сетих се: http://www.imdb.com/title/tt0120632/ City of Angels
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Дайте не'кви филмчета, жанр: комедия, приключeнски... Нещо подобно на Paul (2011), Hangover, Due Date Не се сещам за други... Общо взето няколко приятелчета да пътуват за някъде и по пътя да става ня'ква яка комедия... Т'ва е :whist: Нещо подобно :rolleyes:

Редактирано от nbs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте не'кви филмчета, жанр: комедия, приключeнски...

Нещо подобно на Paul (2011), Hangover, Due Date

Не се сещам за други...

Общо взето няколко приятелчета да пътуват за някъде и по пътя да става ня'ква яка комедия... Т'ва е :yanim: Нещо подобно :)

Сещам се за този и този

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, кажете някой хубави филми с коли може и без коли но да са екшън. Ще, съм ви мн благодарен ако ми помогнете :) ако може филмите да са след 2001 или 2002 година :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, кажете някой хубави филми с коли може и без коли но да са екшън. Ще, съм ви мн благодарен ако ми помогнете :shy11: ако може филмите да са след 2001 или 2002 година :P

Препоръчвам:

The Fast and the Furious ( цялата колекция)

Mission Impossible / Мисията невъзможна ( цялата колекция)

Gone in Sixty Seconds ( от 2000 година е , но много добър филм!)

The A-Team / А отборът

Rush Hour / Час Пик ( цялата колекция)

Сега аз търся филм подобен на Van Wilder, тийн комедий със много смях и по-новички, очаквам повечко предложения ,защото съм ги гледал почти всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам Loaded (2008), Hangover, Hangover 2, American Pie(всичките части) и за други не се сещам сори :ph34r:. А аз търся от много време с хубаво качество Fast five, ако някой знае от някъде поне R5 да пуска линк плс :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам Loaded (2008), Hangover, Hangover 2, American Pie(всичките части) и за други не се сещам сори :clap:.

А аз търся от много време с хубаво качество Fast five, ако някой знае от някъде поне R5 да пуска линк плс :)

За съжаление съм ги гледал всички, чакам още предложения! :blink:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Гледат ми се няколко различни типа филми. Ето кои са те: 1. Можете ли да ми препоръчате филм от типа на Индиана Джоунс, Джак Хънтър, Алън Куотърмейн и Библиотекаря. Тоест нещо за археолог (археолози), които тръгват да търсят някаква реликва или нещо такова и се впускат в редица приключения. 2. Филм подобен на "Мумията"? Тоест За Аменхотепи, Тутанкамони, Клеопатри, мумии, пирамиди, древни египтяни, проклятия и т.н. Всички филми, за които се сетите свързани със Древен Египет, тоест като "Мумиятя". Само да отбележа, че съм гледала и "Проклятието на Тутанкамон". 3.Сериал подобен на "Relic Hunter" (Търсачи на Реликви). Страхотен сериал за 1 седмица изгледах и трите сезона. Тъй че ако знаете подобни...казвайте!!! 4. Гледа ми се и някоя комедийка от типа на Almost Heroes (Почти герои) и Beverly Hills Ninja. 5. Ако можете да ми препоръчате нещо като "The Rundown" (Добре дошли в джунглата"). 6. И някакви филми да препоръчате за превзети глезли, на които им се налага да наемат човек да им свърши работа, но им се налага да тръгнат с него. Та въпросната "дама" е превзета, а й се налага да преминава през блата, разни джунгли и т.н. и тя изпада в стрес щото се цапа или просто от превземане, защото не е свикнала да е сред природата. А човекът, който е наела е някой нахакан пич, който пък е типичния бохем. Обича да е сред природата, свикнал е с нея и т.н. Пример мога да дам само със Индиана Джоунс и Храма на обречените, където певицата крещеше като луда в джунглата, щото навсякъде виждаше влечуги разни, с които не е свикнала и се плашеше от тях, а инди въобще ни й обръщаше внимание. Друг пример мога да дам с филма " Австралия", 4госпожата шеф" направо се побърка, когато взеха да се пият със нейните куфапи и й разпръснаха навсякъде прашките и сутиените. :D:D:D. А после щеше да припадне, когато се възхищаваше на едно кенгуру и внезапно помощника на човека, когото беше наела го застреля и го качи на колата отгор, а кръвта на кенгуруто се разтичаше пред прозореца на тази, а тя правеше едни смешни физиономии. (не са много подходящи примери, тъй като тези моменти са частични.) Ако знаете за други, които целите са изпълнени с подобни комични ситуации, пишете. Това е!!!! ВНИМАНИЕ!!! Не е задължително да пишете по всички точки. Само по тези, за които знаете. Мерси предварително. Дано да получа отговор!!! :whist:))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, аз съм си чисто и просто манияк на тема фантастика, а на последък съм по-активен към вампирските филми.Но не ужаси, в никакъв случай ужаси! :hush: Та ако може да ми препоръчате някой филм, подобен на: Дневниците на вампира, Истинска кръв, а може и филм подобен на Смолвил(той няма нищо общо с вампири)! :nono: Благодаря предварително! :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ustata2010 : ) направо ми взе ума и дума,като прочетох какво искаш да гледаш. Виждам че си фенка на Древен Египет и търсенето на реликви. За това мисля горещо да ти препоръчам National Treasure (аз понеже клоня към жанра ужаси и не съм гледал много филми от този тип, но този филм страшно ми хареса :( ) Другото което ми идва на ума в този момент е Transformers 2. Пак има търсене на реликва и така на татък. Мисля,че ще ти хареса. А що се отнася до "лиглата", винаги можеш да гледаш "Капан за родители" няма по-смешно от похода им през планината ( най-вероятно си го гледала, но само за това се сещам сега). Ако ми хрумне друго пак ще пиша ) Дано съм помогнал :slap1:))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр, търся филми за каубои и индинаци (като ест старите класики са за предпочитане) както нови така и стари

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм си чисто и просто манияк на тема фантастика, а на последък съм по-активен към вампирските филми.Но не ужаси, в никакъв случай ужаси! :ph34r:

Та ако може да ми препоръчате някой филм, подобен на: Дневниците на вампира, Истинска кръв, а може и филм подобен на Смолвил(той няма нищо общо с вампири)! :wors:

Благодаря предварително! :cheers:

Daybreakers ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, търся каквито и да били филми с шкиращ край. Търся филми по0добни на Shutter Island, Requiem for a dram, The usual suspects. Филми, които в края става нещо брутално или нещата изведнъж се разкриват. Посочените по-горе заглавия са тези, за които се сещам в момента, но има и други, които съм гледал. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

здравейте... търся ужаси подобни на "Fear Island", "Devil" , напрегнато ужасче,което да включва група от хора, които биват избивани 1 по 1 и до съмият край не е ясен кой е убиеца... Благодаря предварително !

Редактирано от Минков (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване