Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt

Препоръчан отговор

Търся филм, подобен на Бодигард - много драматичен.

Заповядай

The Bodyguard / Бодигард

The Bodyguard

Приятно гледане !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като The Bank Job - свързан с обир на банка ,не такъв в които вземат заложници, а такъв в който просто обират банката / трезора .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като The Bank Job - свързан с обир на банка ,не такъв в които вземат заложници, а такъв в който просто обират банката / трезора .

Препоръчвам

Inside Man (2006)

Traitor (2008)

Layer Cake (2004)

Collateral (2004)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не ме разбра. Аз бодигард съм го гледал и понеже много ми хареса искам да гледам нещо подобно.

Ок ... и за кой филм искаш линк ?

Виж заглавието на темата :) , пробвай в тази тема

Препоръчайте ми филм подобен на...

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, не видях подобна тема за сериали затова ще питам тук

та искаше ми се някакво сериалче от типа на Game of Thrones или Spartacus

освен това бих се радвал на някви идеи за сериали св ързани с втората световна война

благодаря предварително Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко гледах трейлъра на Размяната и се сетих че преди време бях гледал подобен на него отново се разменяха двама и си объркваха живота.Та някой да се сеща за какъвто и да е подобен такъв филм.Благодаря. :clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди бях гледал един филм обаче помня само началото.Едно момче видя убийство и след това полицията хванаха убиеца и викнаха момчето да го разпознае и тъй като човека работеше за мафията бащата на момчето го посъветва да не го издава.Бяха ги наредили така на улицата и убиеца май беше застрелял онзи в колата му.А и момчето казваше на баща си излъгахме ги татко.Само това се сещам от филма ако някой се сеща нещо.Благодаря. :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Можете ли да ми препоръчате филми подобни на: http://www.imdb.com/title/tt0278926/ , http://www.imdb.com/title/tt0495212/. Kакто се досетихте жанрът е Манга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте! Значи търся екшън филми от тип-а със самолети,коли,мотори,стрелби! Благодаря предварително! извинявам се ако въпроса ми не е за тук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся филм подобен на Red Eye /2005/

Говорим за филма от 2005 год. Red Eye

Ако ДА , препоръчвам

The Gingerbread Man (1998)

The Glass House (2001)

Arlington Road (1999)

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни гледах "Когато звънне непознат" и ми направи впечатление. По принцип не гледам такива филми, но този ми хареса. Искам нещо подобно - демек напрежение БЕЗ кървища.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за труда, но този филм знам къде да го намеря. Аз искам нещо ПОДОБНО на него. Примерно трилър или хорър, в който няма кръв, а само мистерия и напрежение. Благодаря предварително!

Дано някой от предложенията ми ти допадне !

Wrong Turn (2003)

House of Wax (2005)

The Reaping (2007)

Stay Alive (2006)

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой от предложенията ми ти допадне !

Wrong Turn (2003)

House of Wax (2005)

The Reaping (2007)

Stay Alive (2006)

Успехи !

Благодаря отново! Ще ги прегледам всичките :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледат ми се филми на расистка основа. Примерно как белите мразят негрите, потъпкват им правата не ги понасят и ги мачкат, може и в последствие да стават приятели и да им печелят уважението (няма значение) Може и за евреи да става дума важно да е нещо на расистка основа Давам примери : Remember the Titans (2000) Crash (2004) Glory (1989) Driving Miss Daisy (1989) The Believer (2001) American History X (1998) The Great Debaters (2007) The Pianist (2002) Men of Honor (2000) Schindler's List (1993) Та вие сте (:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледат ми се филми на расистка основа.

Примерно как белите мразят негрите, потъпкват им правата не ги понасят и ги мачкат, може и в последствие да стават приятели и да им печелят уважението (няма значение)

Пропуснал си НАЙ - ГОЛЯМАТА (за мен) класика , по романа на Гришъм

A Time to Kill

http://www.imdb.com/title/tt0117913/

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледат ми се филми на расистка основа.

Mississippi Burning / Мисисипи в пламъци (1988)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

вчера попаднах на едно невероятно sci fi филмче "Moon" с много интересен сюжет. развръзка, която обикновено се оставя за края на един филм беше в самото начало и въпреки че си мислиш "е, то какво остава за остатъка от филма?" всъщност тази развъзка бледнее с емоционалните моменти през филма. както и да е, някой ако го е гледал (или ако си го свали да го гледа) и се сеща за подобни филми.. този направо ми отвя шапката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте търся филми подобни на:

Joy Ride http://www.imdb.com/title/tt0206314/

The Hitcher http://www.imdb.com/title/tt0091209/

Ако сте ги гледали веднага ще разберете какво търся

Редактирано от alexpetrof (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся филми подобни на:

Joy Ride http://www.imdb.com/title/tt0206314/

The Hitcher http://www.imdb.com/title/tt0091209/

Ако сте ги гледали веднага ще разберете какво търся

Уаууу ... ето ти малко класики :rolleyes:

Ransom (1996)

The Silence of the Lambs (1991)

Red Dragon (2002)

A Perfect Murder (1998)

особено втория и третия ... КЛАСИКИ !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване